Kannabidiolün (CBD) Psikoaktif Kannabinoidlere İzomerizasyonu

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
17
thc'den hash nasil yapilir hash i̇çi̇n hangi̇ baz alinir ve cbd'den elde etti̇ği̇m thc'yi̇ hangi̇ oranda ekleyeceği̇m?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,771
Deals
1

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
17
Bu tarifte haşhaştaki THC konsantrasyonunun etkisiz olacağını düşünüyorum. ürünün etkili olması için en az bire bir haşhaş bazı ve thc karıştırmamız gerekiyor. ne düşünüyorsunuz?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,771
Deals
1
Elbette oranların değiştirilmesi gerekiyor. Tam olarak THC konsantrasyonu hakkında tavsiyede bulunamam. Bildiğim kadarıyla, THC konsantrasyonu esrarda %2 ila %20 arasında olmalıdır.

thch

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Bu dönüşümlerden herhangi birinde CBD'yi CBDV veya CBDP ile değiştirdiğinizde THCV & THCP elde edersiniz.

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
17
cbd'den thcp nasil yapilir?
thcp çok ilginç bir ürün, thcdelta9'dan daha güçlü olduğunu söylüyorlar? hiç deneyen oldu mu?

thch

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Her zaman 2,5 mg THCP ile kafayı bulmuş insanlar buluyorum. Sorun 5-karbonu 7-karbona dönüştürmek, CBDP zaten 7-karbon olduğu için CBD yerine CBDP kullanın ve sorun yok! Oh, ve bu reaksiyondan da çok fazla resorsinol üreteceksiniz, bu yüzden tüketmeden önce bununla bir şeyler yaptığınızdan emin olun ...

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
17
Hazır cbdp'yi nereden satın alabilirim?

thch

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Google'a cannabidiphorol isolate veya cannabidiphorol distillate yazın sanırım.

Düzenleme: DM'den gönderdim.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Merhaba Aile, CBD izolatımın izomerizasyonu için toluen ile HCL yolunu izledim ve oldukça iyi görünen bir ürün elde ettim, renk aşağıda yayınlayacağım fotoğraflarda gösterildiği gibi, kıvam oldukça katı ve hatta küçük bir miktarı ayırırken sert kristaller oluşturuyor, bu yüzden sentezin mükemmel çalıştığını varsayıyorum, yakında analiz edilmek üzere bir örnek göndereceğim ve spektrumda gerçek Delta 8-9 ve cbd miktarının ne olduğunu görmek için sonuçları yayınlayacağım. (Bakalım fotoğraflarımda nasıl görünüyor ve uzmanların görüşü nedir).

Attachments

• K3H8wL6YkP.jpg
    K3H8wL6YkP.jpg
    4.9 MB · Views: 457
  • oPqCLyOTkl.jpg
    oPqCLyOTkl.jpg
    4.4 MB · Views: 453

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Etanol, asetik asit ve CBD 9 saat boyunca reaksiyona sokuldu ve reaksiyon sırasında altın sarısı bir çözelti elde edildi. Daha sonra asetik asidi uzaklaştırmak için NaOH çözeltisi eklendi, ancak tabakalaşma elde edilmedi ve mor karışık bir çözeltiye dönüştü. Sorun nedir?
K8UEWdspIy

View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
vay be kardeşim, o siyahımsı renk beni gerçekten çok korkutuyor, bence tüketmeden önce analiz etmek için bir örnek almalısın, bu durumda renk ürünün kalitesini etkiler mi gerçekten bilmiyorum ama gerçekten biraz korkutucu, belki yanılıyorum ve içinde çok fazla delta9 / 8 olduğu ortaya çıkıyor. ama bu kadar koyu bir renk nasıl bırakılmış olabilir anlamıyorum. güvende kal kardeşim. saygılarımla.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Temel çözeltiyi eklerken katmanların ayrılmasını sağlamak için etanolü diklorometan veya toluen gibi başka bir çözücü ile değiştirmeniz gerektiğini düşünüyorum, sorunun etanolün çok karışabilir olmasından kaynaklandığını düşünüyorum, çözücünüzü değiştirmeyi deneyin ve nasıl çalıştığını göreceksiniz cbd'den cannas- deltas'a bir sonraki dönüşümde başarı.

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Tepkimeye girmemiş CBD kül suyu ile tepkimeye girip mora döndüğü için mi?

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Neden HCL ve toluen yöntemini denemiyorsunuz, sentez ilk seferinde çalıştı ve yol boyunca garip bir reaksiyon olmadı.

Latin King

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
@Acidosis bu süper yasal görünüyor! bir prof laboratuarında yapıldığında böyle görünüyor

@aa1178251182 izomerizasyonunuz işe yaramadı ve tüm cbd ile bir ışın testi gibi görünüyor

gcblin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Merhaba, belki birileri biliyordur. Bu yüzden h2so4 ile bir miktar cbd izomerize ettim, bitmiş ürün sizi uçuruyor ama sidik gibi kokuyor

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Önce güvenlik, çocuklar

Attachments

• jCcXlko3bF.pdf
    114.1 KB · Views: 917
  • lDNuMd5OK3.pdf