Kannabidiolün (CBD) Psikoaktif Kannabinoidlere İzomerizasyonu

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
6
GqYXjsEBI7

CBD pişiriyordum ve yanlışlıkla karışıma NAoh ekledim, sanırım izomerizasyon durdu. 2 katman oluştu, biri bana ne oluştuğunu söyleyebilir mi? THC özütü çıkarmak için iyi bir yol mu?

Metanol ve HCL kullanıyorum

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,771
Deals
1
Merhaba, NaOH'ı hangi aşamada eklediniz?

Cevap HPLC analizi ile verilebilir.

View previous replies…

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
6
2 saatlik izomerizasyondan sonra bir yağ oluştu ancak hoş olmayan bir kokusu var ve onu nasıl saflaştıracağımı bilmiyorum.

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
6
Naoh eklerken iki faz birbirinden ayrıldı ve sanırım reaksiyon durdu. Birçok şekilde yıkamayı denedim ama o kötü kokudan kurtulamıyorum.

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Bazlar cbd'yi (thc dönüşmez) bazı kinon türevlerine dönüştürür. sanırım thc'den ayırmak için farklı çözücüler kullanılabilir ama hangisinin hangi literatürde tanımlandığını hatırlayamıyorum ayrıca yeşil olduğu için (sanırım) bazı bitki safsızlıkları da oksitlenebilir

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
6
Asetik asit mi yoksa hidroklorik asit mi daha iyidir? Temizlemek veya saf cbd loas'ı metanolden çıkarmak için yaptığım iğrenç bir koku ile bırakılmış bir yağım var

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
oda sıcaklığında toluen ve p-toluensülfonik asit neredeyse saf delta 9 için kullanılabilir ve ısı ile diğer çözücüler delta 8 ile sonuçlanır

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
tolueni çıkarmak zor olabilir, ancak 44 saat (48 saat biraz daha fazla dönüşümle sonuçlanacaktır, ancak yaklaşık% 10 delta8) karıştırılmış% 10 ptsa ve onu çözmek için yeterli toluen, daha sonra çalışma

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
6
Aside karşı koymak için NAOH ile doyurulmuş su eklediğinizde, hepsini elimine edemiyorum ve çok fazla su eklersem üst faz siyaha dönüyor. Ekstraksiyonu nasıl yapabilirim? Asit kokusunu nasıl yok edebilirim? Damıtılmış su ile temizlemeyi denedim ama işe yaramadı.

Bu konuda yardıma ihtiyacım var lütfen

THC'yi hangi PH'da bırakmalıyım? THC'yi saflaştırmak için bütan veya toluen kullanabilir miyim?

WillD

Expert
Reaction score
1,031
Katalitik miktarlarda asit kullanan yöntemler kendilerini bu konudan daha iyi kanıtlamıştır. DCM içinde %10 mol pTSA (delta-8) veya etanol içinde %0,05 HCl (delta-9) ile

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Deals
7
Ethyl aclohol'den farklı bir alkol kullanılabilir mi? belki ipa yerine?
hcl kullanılabilir mi?

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Reaktifleriniz çözünebilir olduğu sürece bence de öyle. HCl bir asit katalizörü olarak kullanılabilir.