Metoda čiščenja MDMA/ekstazija

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni prijatelji, hvala za prispevek, deluje zelo dobro, vendar imam dvom, pri kristalizaciji (kristali se zelo dobro oborijo) ne dobim kristalov, kot so značilni za mdma, ampak je nekaj bolj podobnega snežinkam, ledeni zmrzali v kozarcu na zasnežen dan, je steklo, vendar zelo krhko. Zakaj ne morem dobiti močnega stekla? Hvala in pozdravi 😊
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, dobrodošli! Ali za postopek kristalizacije uporabljate hladilnik? Hitrejše kot je hlajenje, manjši so kristali.
 

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Da, seveda, najprej ga pustim zunaj, dokler ni na sobni temperaturi, nato se 15 ali 20 % že kristalizira, nato ga dam za 2 uri v hladilnik in nato za 3 ure v zamrzovalnik. Skoraj 100 % opranega izdelka se kristalizira, vendar so kristali zelo krhki in se pri pakiranju spremenijo v pesek.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nekajkrat sem naredil IPA in domnevam, da je ta "peščeni" slog kristalov naravna lastnost kristalizacije IPA. Poskusite ga ponovno kristalizirati v vodi, da bi dobili velike kamnite kristale.
 
View previous replies…

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
V vodi? Kako to počneš na tak način, kolega?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kar sem opazil, je IPA dober za odstranjevanje lepljive črne spojine, stranskega produkta sinteze.
 
Top