Metoda čiščenja MDMA/ekstazija

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Sam sem se tega lotil na tak način že pred časom:



1 liter Ipa (izopropilalkohol) 99 % laboratorijske kakovosti (kakovost iz drogerije ne deluje)

1 liter 99% acetona ("drogerijski" razred ne deluje in je manjši od Mercadone)

1 kozarec s prostornino 1 liter

1 kuhalna plošča (ker pa je nima vsakdo, je možna uporaba dvojnega kotla)

1 laboratorijski termometer

To je vse.


Za vsak gram Mdma potrebujemo 3,50 ml ipa (meritve so zelo pomembne!)

Ipo damo v čašo in tudi termometer, ki se dotika ipe.
Ipo segrejemo na 55 stopinj (ne presežemo 60 stopinj).


Ko dosežemo to temperaturo, damo mdma in ta se bo raztopila.



Kozarec pokrijemo s kosom papirja in ga pustimo na sobni temperaturi 4 ure.



Po teh štirih urah jo za en dan postavimo v hladilnik.



naslednji dan zamrznemo za še en dan in kristali se že oblikujejo



Prva serija:
Umazano ipo prelijte v drug kozarec in ga postavite nazaj v zamrzovalnik.

v čašo s kristali dodamo aceton (polovica ipe) čaša je tako hladna, da se kristali raztopijo, aceton pa jih blokira.

približno čez eno uro ta isti aceton prevrnemo v kozarec z umazano ipo

kristale pustimo, da se sušijo en dan.

Zakaj dodamo aceton v ipo? Ker so kristali še vedno prisotni, vendar potrebujemo aceton, sicer se kristali ne bodo oblikovali.

Odstranjeni aceton dodamo v umazan kozarec za ipo iz zamrzovalnika. Brez acetona se druga serija kristalov ne bo oblikovala!

Ti kristali bodo nastajali dlje časa, zato jih pustite v zamrzovalniku nekaj dni.

Odstranili smo kozarec in zavrgli umazano ipo.

Dodamo aceton, da se kristali ne raztopijo. Ko je kozarec na sobni temperaturi, aceton zavržemo in pustimo, da se kristali posušijo.
 

Attachments

  • BsgKQplDIq.jpg
    BsgKQplDIq.jpg
    485.1 KB · Views: 351
  • PmGt5pj3nx.jpg
    PmGt5pj3nx.jpg
    159.5 KB · Views: 337

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kot razumem, je topnost MDMA v vrelem IPA približno 1,4 ml IPA na 1 gr klorida.
Morda lahko navedete, kakšna je topnost MDMA v IPA pri RT in zamrznjenem IPA?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Empirično sem ugotovil zanimivo dejstvo. Topnost v IPA je odvisna od čistosti.

Imel sem dve seriji, eno po ABE, čisto belo, drugo rjavkasto po kristalizaciji v vodi.

Obe seriji sta bili raztopljeni v IPA iz iste steklenice pri temperaturi T=65C.
Teža klorida - 70 gr
Masa IPA - 193 gr

Prva bučka se je popolnoma raztopila.

Druga bučka je imela težave z raztapljanjem: Za popolno raztopitev sem moral dodati 9 gr IPA. Masa IPA je bila prilagojena na točki popolnega raztapljanja, da bi se dopolnila izhlapela.

Med kristalizacijo so v drugi bučki na površini plavali kloridni kosmiči. V prvi jeklenki tega niso opazili. Očitno je gostota različna zaradi onesnaževalcev.

QxRzqkinOs
 
Last edited:

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8

Pozdravljeni, naredil sem veliko čiščenja shity mdma in zdaj imam težavo.
Naredil sem acetonsko raztopino, ki je bila lepa in barva ni bila preveč slaba.
Nato raztopim v vročem IPA (zelo lepa barva, čista) in razbijem kristale, filtriram in posušim.
Spet raztopim v IPA, hočem narediti velike kristale ( velikokrat) v vročem satuiranem IPA in raztopino posejam, tokrat pustim raztopino v vročem krožniku pri 80 stopinjah Celzija vso noč, drugi dan, ko sem hotel začeti počasi spuščati temperaturo za rast... vidim vso raztopino Temno! zelo grdo. izklopim vročino in pustim, da se ohladi. Konča se slabše kot na začetku, ko se je začelo, res umazani kristali s sladkorjem. Pustim, da se posuši, in naredim drugo pranje z acetonom.. in imam veliko olja, ko izhlapi aceton iz drugega pranja..! !
Kaj za vraga je to rdečkasto temno olje? je topno v vodi/alkoholu/acetonu

Morda lahko toplota razgradi MDMA hcl ali kakšen impuritis?


PD: Kaj menite o razbitju antisolventa z acetonom/ipa? kdaj je to bolje?
Lahko je dobro... brezplačno bazirati ekstrakt MDMA z dietiletrom in ponovno raztopiti z nekaj ml kloridne kisline 37 %?

hvala, šef
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, vaš MDMA je reagiral s kisikom v zraku. Kakšen smisel ima segrevanje pri 80*C ponoči? Domnevam, da je bil ves IPA izhlapeval, vaš izdelek pa je bil segrevan v čaši pri 80*C. Topilo morate segrevati, da bi povečali topnost MDMA v najmanjši količini topila. Nato ga počasi ohladite, da bi zrasli kristali.

Preberite več o rekristalizaciji in vročem filtriranju
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
To je v redu za MDMA.
To bo.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-synthesis-via-nabh4-from-mdp2p.5188/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/complete-mdma-synthesis-from-sassafras-oil-with-al-hg.20/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zanimivo.

Pravkar sem začel ponovno kristalizacijo v IPA na vodni kopeli. Poglejmo, kaj bom dobil zjutraj. Namen je znižati temperaturo vode v posodi za 2C na 30 minut.

Ne razumem pa tudi, zakaj je treba čez noč ohranjati temperaturo pod 80C. Topnost je vedno enaka pri isti temperaturi: ne glede na to, koliko časa jo segrevate - 10 minut ali 10 ur.

Vprašanje: omenili ste erlenmajerico. Ali mislite Erlenmeyerjevo bučko?

Glede na črni MDMA sem dobil tudi močan vtis, da se sol med segrevanjem razgradi. Vsakič, ko segrevam klorid, postane temnejši.
Celo, ko ga zakisam, opranega v etru FB, potem ko ga segrejem na 130, postane temen.
Ko sol sperem z acetonom v razmerju 1:10 in ponovno kristaliziram svežo sol s segrevanjem na 100+C, spet potemni.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Slišal sem, da je ta črna barva pogosta težava pri MDMA iz PMK.

Danes menim, da je najboljši način zakisanje FB s 37-odstotno HCl v hladnem acetonu: brez segrevanja, prah v rezultatu pa je čisto bel.
Verjetno je tudi počasna prekristaliziranje v IPA od 60C do RT bolj nežno za nestabilno molekulo, ki je nagnjena k razgradnji.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zdaj imam 100-odstotne dokaze, da dolgotrajna izpostavljenost MDMA pri visoki temperaturi vpliva na barvo.

Uporabljam različne metode kristalizacije in mi ni problem dobiti čiste bele kristale. Običajno za segrevanje ne potrebujem veliko časa in kristali so popolnoma beli.

Tokrat pa sem poskusil narediti nekaj zame novega, samo da bi bili kristali večji in bolj prozorni: "Per aspera ad astra".

Uporabil sem isto serijo čistega belega prahu po ABE, ko je bila raztopina pripravljena, je imela enako barvo kot običajno, prozorno rahlo rjavkasto. Pustila sem jo na vroči plošči 10 ur, T večinoma 40-70C.

Žal sem pri svojih izračunih naredil napako in moja pričakovanja niso bila izpolnjena. Zaradi tega sem moral ponovno kristalizirati vso to serijo. Ko sem raztopino pripravil za ponovno kristalizacijo, je bila veliko slabša kot prej.
ZkcX30qVLh


Še vedno je odprto vprašanje, kaj je to. Lahko bi šlo za ogljik karbolne kisline. Prav tako bi lahko šlo za naravno lastnost soli, da med segrevanjem potemni: draguljarji to pogosto uporabljajo in dolgo časa segrevajo kamne, da spremenijo barvo.

Toda opazil sem, da raztopina MDMA HCL, ki ni bila prečiščena z bazno ekstrakcijo, postane veliko bolj temno rjava in celo veliko hitreje.

Zato menim, da je še vedno prisoten kakšen stranski produkt (ne veliko, morda 1-2 %), ki med segrevanjem postane črn.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, veliko organskih spojin je nagnjenih k temu, da po segrevanju postanejo temnejše. Zračni kisik z njimi pri povišani temperaturi dobro reagira. Prav tako lahko pride do dimerizacije, da se.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ali mi lahko kdo pojasni vzrok za takšno ločevanje po plasteh, pls?
Oa5jInUvbM JkNlQ0vuti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ne morem, ampak ta mdma je videti precej dobro (y)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
ja, izdelek je v redu.
tudi ta srednja plast je videti bolj temna, ne zaradi presežka onesnaževalcev, ampak zaradi takšnega smešnega nastajanja kristalov.
Mislim, da je to posledica različnih načinov uravnavanja temperature.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton, na splošno je IPA zelo dober za odstranjevanje nekaterih spojin (stranskih produktov sinteze) iz mdma. Toda moja prava bolečina v riti je ogromna količina hidroklorida, ki ostane v IPA in jo moram obnoviti. Zdaj mislim, da lahko z uporabo etanola dosežem boljše rezultate. Ali obstaja kakšna znana pot za pranje mdma hcl v etanolu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
MDMA*HCl je topen v metanolu, lahko je topen tudi v etanolu. Ne spomnim se natančno.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Razmišljam tudi o uporabi glicerola v postopku čiščenja kot triatomnega alkohola, ki bi lahko deloval. K delu se bom vrnil čez nekaj dni in objavil poročilo.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton splošno, zanima me samo, ali imate kakšno idejo o različnih topilih za čiščenje mdma z ekstrakcijo z bazo, kot so za in proti: heksan, dcm, petrolejski eter?

Moje osebno opažanje je, da eter raztopi precej baz. Po mojih izkušnjah za raztopitev 1 gr baze potrebujete približno 3 ml etra. Vendar me ne zanima samo količina (in stroški), ampak tudi minimalna topnost stranskih nečistoč.

Mislim, da je heksan, ki se uporablja za ekstrakcijo baze, cas 64742-49-0 (izoheksan)?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Na žalost nisem opravil takšne raziskave. Zato vam zagotovo ne morem odgovoriti.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Z vakuumsko destilacijo proste baze s povratnim hladilnikom in ločevanjem raztopljenega produkta v frakcije glede na temperaturo vrelišča boste dosegli največjo čistost in najmanjšo izgubo snovi.
 

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni prijatelji, hvala za prispevek, deluje zelo dobro, vendar imam dvom, pri kristalizaciji (kristali se zelo dobro oborijo) ne dobim kristalov, kot so značilni za mdma, ampak je nekaj bolj podobnega snežinkam, ledeni zmrzali v kozarcu na zasnežen dan, je steklo, vendar zelo krhko. Zakaj ne morem dobiti močnega stekla? Hvala in pozdravi 😊
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, dobrodošli! Ali za postopek kristalizacije uporabljate hladilnik? Hitrejše kot je hlajenje, manjši so kristali.
 
Top