ŁATWA I SZYBKA METODA SYNTEZY BK-MDMA.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Rozwiązanie do rozdzielenia podstawy warstwy wodnej na kostki jest proste, wystarczy użyć 5-litrowych hermetycznych worków i wlać kostkę bezpośrednio do worka i poczekać na rozdzielenie faz, po oddzieleniu faz worek został zamknięty i umieszczony tak, aby jeden z boków był nachylony, tworząc kształt lejka rozdzielającego, a następnie końcówka jest cięta nożyczkami, umożliwiając wypłynięcie cienkiego strumienia i można łatwo oddzielić warstwy.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Feebasse i have on top :)
 

Attachments

  • XJqYo6lL0j.jpeg
    XJqYo6lL0j.jpeg
    4.6 MB · Views: 369
  • aQz2IZCMmi.jpeg
    aQz2IZCMmi.jpeg
    4.4 MB · Views: 414

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Zrobiliśmy to w 2 dni:)
 

Attachments

  • 8UVL6mX9Zp.jpeg
    8UVL6mX9Zp.jpeg
    6.8 MB · Views: 554
  • D04jdYBx7y.jpeg
    D04jdYBx7y.jpeg
    6.5 MB · Views: 502
  • S5NkQYRi6a.jpeg
    S5NkQYRi6a.jpeg
    4.9 MB · Views: 217

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Wygląda bardzo ładnie brachu!!!.
ale z koloru twojej wolnej bazy wnioskuję, że jest to MMC, poprawne, w przeciwnym razie wolna baza mdmc powinna mieć kolor Coca-Coli, gdy jest brudna i biała po przemyciu H2O wodorowęglanem sodu. Podobnie gratuluję i cieszę się, że moje instrukcje przyczyniły się do Twojego sukcesu. błogosławieństwa bracie!!!.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
314 gr bkmdma rekrystalizowany przy użyciu 99% alkoholu izopropylowego z początkowych 400 gr bkmdma, łącznie 52190 użytych: 750g. Wydajność akceptowalna dla mnie.

Spróbuję ponownie rekrystalizować z 1,5 ml wody i 1 ml alkoholu izopropylowego na każdy 1 gr bkmdma, przypadkowo dodałem początkowo zbyt dużo HCl, teraz szczypie po spożyciu, mogę dodać wodorowęglan sodu do mieszaniny, aby zneutralizować nadmiar HCl, jeśli druga rekrystalizacja nie zadziała.

@Acidosis, jesteś bogiem


ZxJLoENM3q
 
Last edited:
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Czy mogę wiedzieć, gdzie kupiłeś prekursor 2-bromo-3',4'-(metylenodioksy)propiofenonu i jakiego koloru i kształtu dotarł do Ciebie?
I skąd kupiłeś 40% wodny roztwór metyloaminy (CAS: 74-89-5)?
Dziękuję!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ale nie powinien mieć swędzenia po rekrystalizacji, rekrystalizowałbym go ponownie w destylowanej wodzie i mieszaninie metanolu i acetonu w następującej proporcji: na każdy 1 gram produktu dodaj 1 ml metanolu i 1 ml acetonu i 50cl h20, łącznie 2 '5ml płynu na każdy gram proszku, dobrze rozpuść mieszaninę, aż nie będzie grudek proszku na małym ogniu i umieść ją w pojemniku i nie ruszaj go w ogóle w ciągu 4 dni, aby kryształy dobrze się uformowały, jeśli poruszysz najmniej pojemnik nie skrystalizuje się tak, jak powinien. Błogosławieństwa bracie
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Jeśli chcesz podgrzać dcm do 40 ° C przez 2 godziny, otrzymasz 810G POWDER✓
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Prekursorem metylonu katynonu (CAS
52190-28-0) jest 2-bromo-3',4'-(metylenodioksy)propiofenon? Czy mogę wiedzieć, jaki ma skład? Większość chińskich dostawców sprzedaje go w postaci proszku i małych brązowych kamieni, ale czytałem w literaturze, że jest to biały krystaliczny proszek.
Metyloamina (CAS: 74-89-5) może pełnić tę samą funkcję co metyloamina (40% roztwór wodny)?
Kwas solny (CAS:
7647-01-0) powinien mieć stężenie 36%, czy może być również stosowany w stężeniu 37%?
Dlaczego w tej syntezie chemicznej nie używa się ciepła ani sprzętu laboratoryjnego? Jestem zaskoczony
A jeśli chodzi o bezpieczeństwo osobiste, jakie ubrania powinienem nosić, aby uniknąć wdychania toksycznych gazów i zapobiec przedostawaniu się chemikaliów do skóry i powodowaniu oparzeń...?
dziękuję!!! :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
masz rację, wszystkie twoje wątpliwości są takie jak piszesz, prekursor musi być bardzo ciemnobrązowym krystalicznym proszkiem, w odniesieniu do metyloaminy każda z 2 form doskonale spełni swoje zadanie, po prostu jeśli używasz metyloaminy HCL to powinna być rozpuszczona w wodzie z sodą kaustyczną, hcl do podpisania soli na poziomie 35-36% jest idealny... błogosławieństwa dla wąglika... c.d.s!!!!
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Z czego się śmiejesz? Pytam, bo nie wiem, jaki to ma kolor, a 99% chińskich dostawców chemikaliów wysyła mi takie zdjęcie.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Ponieważ jest brudny, sprzedajemy również 2b4m z Indii ten sam brązowy brudny proszek
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ale w rzeczywistości jest to oryginalny CAS, prawda? Tylko że ma zanieczyszczenia i dlatego ma brązowy kolor, jaki kolor i konsystencję ma w stanie czystym?
Problem polega na tym, że wszyscy dostawcy chemikaliów sprzedają go w tym samym kolorze (brązowy) i teksturze (zakurzony i z małymi kamieniami). Nie widziałem żadnego dostawcy, który sprzedawałby go w innym kolorze.
dziękuję!!! ;)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
To jest bardzo ciemne, ale możliwe, że Chiny mają partię z tym kolorem, załączam normalny obraz.
 

Attachments

  • CEcJbOT5ax.jpg
    CEcJbOT5ax.jpg
    359.4 KB · Views: 167

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Antrax mam w przyszłym tygodniu cas 52910-28-0 o wysokiej jakości gotowy do Europy ... wszelkie myśli skontaktuj się ze mną
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
czy powinien mieć ten sam kolor lub jaki kolor powinien mieć w stanie czystym?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Nie dokonuję płatności z góry, tylko bezpieczne płatności za pośrednictwem alibaba trade assurance lub paypal
synteza BK-MDMA, którą podzieliłeś się na forum, skąd ją wziąłeś?
ponieważ widziałem, jak komentowałeś inną syntezę chemiczną metylonu, którą udostępnił inny użytkownik.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Jest o wiele lepszy sposób wykonany bk mdma i o wiele bardziej czysty, jak pokazał
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Czy wypróbowałeś już syntezę?
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Otrzymałem ten sam prekursor, działa z tym
 
Top