ŁATWA I SZYBKA METODA SYNTEZY BK-MDMA.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Końcowy proces z 500 g 2b3'4mp 390 g czystych brązowych kryształów coli BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ma ten brązowy kolor, ponieważ ma wiele zanieczyszczeń, prawda? to jak usunąć zanieczyszczenia?
ponieważ ogólnie czysty BK-MDMA jest białym lub prawie białym krystalicznym proszkiem.
dziękuję!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mój przyjacielu, czy byłbyś tak uprzejmy i opisał sprzęt laboratoryjny i odczynniki, które są wymagane we wspomnianej syntezie chemicznej?
Dziękuję!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Jeśli przeczytasz artykuł od początku, zobaczysz, że nie użyto żadnego drogiego sprzętu laboratoryjnego, tylko plastikowe wiadra i wiertarkę elektryczną, niezbędne prekursory i odczynniki chemiczne, żadnych szklanych naczyń ani niczego innego.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Amigo, Czy sam przeprowadziłeś syntezę, czy zaczerpnąłeś informacje z internetu?
i z 1kg CAS; 52190-28-0 ile mogę uzyskać z BK MDMA?
gracias!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mój przyjacielu, jaką wydajność i procent czystości BK-MDMA uzyskałeś w syntezie chemicznej?
I czy wiesz, jaka jest cena hurtowa za kg BK-MDMA na rynku europejskim, ponieważ myślę o produkcji na dużą skalę, ale najpierw muszę wiedzieć, czy jest to opłacalne, po zakupie odczynników chemicznych do syntezy chemicznej.
Przepraszam, że zadaję tak wiele pytań, ale jestem nowicjuszem i muszę uczyć się od ekspertów takich jak Ty.
dziękuję!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Jeśli jest to bardzo opłacalne, jak większość tych substancji, prekursor jest zwykle bardzo, bardzo tani, a całkowity koszt produkcji jest śmieszny w porównaniu do korzyści, jakie przynosi. Obecna cena na ulicy jest taka sama dla bkmdma jak dla mdma (4000 € za kg mdmay i bkmdma).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Jaka jest wydajność BK-MDMA uzyskana w wyniku syntezy chemicznej i procent czystości BK-MDMA?
Jeśli chodzi o cenę uliczną za kg BK-MDMA, masz na myśli cenę hurtową, prawda? (4000 EURO), ponieważ nie sądzę, aby cena dystrybucji ulicznej była sprzedawana za mniej niż 10 EURO za gram, dlatego cena dystrybucji na ulicy wynosiłaby co najmniej 10000 EURO za kg.
dziękuję!!!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acidosis Wielkie dzięki za udostępnienie syntezy na forum. Zdecydowanie spróbuję. Piszesz, że "prekursor jest bardzo, bardzo tani". Czy mogę zapytać, ile płacisz za 1 kg i jeśli nie ma konfliktu prywatności, czy możesz nam powiedzieć, kto jest Twoim dostawcą? Dzięki
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Na alibabie jest kilku sprzedawców oferujących prekursor, ale nie jest on tani, chyba że nie wiem co dla Ciebie znaczy "tani", oferowali mi substancję za ponad 150 EURO za kg.
To tylko prekursor, odczynniki chemiczne używane w syntezie również kosztują.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Tak, zdaję sobie z tego sprawę, można to również sprawdzić w książce chemicznej. Ale jest jeszcze jeden kluczowy aspekt do rozważenia. Czy zapytałeś, jak to oznaczają? Nie ma sensu zamawiać w Chinach i jest to zatrzymywane przez służby celne.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Powiedzieli mi, żebym się o to nie martwił, są ekspertami w przemycie substancji chemicznych.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
150usd za kilogram jest fałszywe ... minimalna cena w Chinach do 1 kg 52910-28-0 wynosi 350usd, luzem 200usd, a następnie płacisz tak na granicy.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mam pewne wątpliwości dotyczące syntezy chemicznej BK-MDMA.
Jaki powinien być udział procentowy dichlorometanu, metyloaminy, octanu etylu, siarczanu magnezu, chlorowodorku metylonu i acetonu?
dziękuję!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
W zależności od ilości prekursora, ilości zostaną dostosowane do procesu, ale dla 1kj prekursora potrzebne będzie 2,5 litra DCM i 500 ml octanu etylu do ekstrakcji. Dodaj garść siarczanu magnezu, nie jest konieczne ważenie go, a hcl jest dodawany do bazy, aż do osiągnięcia ph 5. rekrystalizacja HCL zostanie wykonana jak zawsze 1g HCL dodać 1,5 ml acetonu i 1 ml roztworu wodnego, aż do całkowitego rozpuszczenia i do formy rekrystalizacyjnej.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nie odnoszę się do ilości, która musi być wprowadzona, mam na myśli, jaki procent stężenia musi mieć każda substancja chemiczna.
Każda substancja chemiczna ma wartość procentową, na przykład kwas siarkowy 98% lub inną wartość procentową
Muszę znać ten procent, aby kupić odczynniki chemiczne o tym samym procencie.
dziękuję!!!
 
Last edited:

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mój przyjacielu, udało mi się znaleźć dostawców wszystkich odczynników chemicznych z wyjątkiem metyloaminy (CAS; 74-89-5), ponieważ zapytałem chińskich dostawców i powiedzieli mi, że wspomniana substancja chemiczna jest zabroniona do sprzedaży w Chinach, mogę wiedzieć, gdzie ją masz?
Sprawdziłem również ceny odczynników i nie są one tanie, więc wątpię, czy opłaca się produkować BK-MDMA, a następnie odsprzedawać go hurtowo dystrybutorom.
Kiedy dostanę odczynniki i sprzęt do syntezy chemicznej BK-MDMA, czy mógłbyś mnie poprowadzić? ponieważ nigdy wcześniej tego nie robiłem i boję się wydać pieniądze na odczynniki i nie odnieść sukcesu.
dziękuję!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Oczywiście brachu... ale masz metyloaminę 40% w postaci wody i hcl w Europie, a metyloaminę hcl w nitrochemist.com i 40% w większej liczbie sklepów internetowych w Polsce i vipchemical.pl.
Dzięki.
Kiedy masz wszystkie reakcje, skontaktuj się ze mną. Jest bardzo tani wykonany bk mdma, całkowita cena do 1 kg gotowego kryształu wynosi 400 € za
kg, ten ostatni można kupić 1 kg do 4000 € Minimun za kg drogi !!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Druga partia wyprodukowana, jakość na najwyższym poziomie, testerzy woleli ją od krążących tabletek mdma.

Jedną kwestią jest to, że użyto 50 g 52190 i uzyskano tylko 7 gr produktu końcowego. Być może używaliśmy hcl metyloaminy zmieszanej z wodorotlenkiem sodu w roztworze dcm, prawdopodobnie ulatnia się zbyt dużo gazu metyloaminowego. 40% roztwór metyloaminy jest nadal w drodze, więc wydajność może się poprawić do tego czasu. Nie robiłem też ekstrakcji z warstwy wodnej, więc to też wyjaśnia. Czy użycie mieszadła magnetycznego również doprowadziłoby do gorszej wydajności?

Edycja: Dodaję również HCl bezpośrednio do DCM z roztworem wolnej zasady po wysuszeniu siarczanem sodu. Czy DCM należy odparować próżniowo, a następnie dodać HCl z acetonem, w jaki sposób doprowadzi to do innego wyniku niż metoda, którą stosowałem do tej pory?

Kolejną rzeczą, która mnie ciekawi, jest sposób oddzielania warstw za pomocą wiader? Rozumiem, że przy mniejszych ilościach można to zrobić za pomocą lejka rozdzielającego, ale w przypadku wiader wydaje się to trudniejsze do prawidłowego wykonania.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mój przyjacielu, mam nadzieję, że nic ci nie jest, dlaczego mówisz, że ulatnia się tak dużo metyloaminy? Zgodnie z syntezą chemiczną opisaną na forum, pojemnik musi być otwarty podczas całej syntezy, więc to normalne, że gazy metyloaminowe ulatniają się, ponieważ nie wpłynie to na produkt końcowy.
Dziękuję!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mój przyjacielu, twoja wydajność wzrosła? Czy uzyskałeś 7 g produktu końcowego (proszku lub kryształów) z 50 g CAS 52190-28-0?
Dziękuję!!!
 
Top