ŁATWA I SZYBKA METODA SYNTEZY BK-MDMA.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Końcowy proces z 500 g 2b3'4mp 390 g czystych brązowych kryształów coli BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jakiej ilości wody, acetonu i grama proszku MDMA używasz do wytworzenia kryształu i jaką masz temperaturę w pomieszczeniu?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
1g f proszku do 1'5ml acet+1ml h2o
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jakiej ilości wody, acetonu i grama proszku MDMA używasz do wytworzenia kryształu i jaką masz temperaturę w pomieszczeniu?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Mam tylko metyloaminę hcl.

Czy to zadziała, metyloamina hcl rozpuszczona w wodzie, a następnie zasadowa z NaOH, a następnie kontynuować reakcję?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Przeprowadzono procedurę w skali 1/10.
Pominięto ekstrakcje octanem etylu z warstwy wodnej (octan etylu wciąż uzupełniany).
Zdjęcie lejka rozdzielającego, zakładam, że białe cząstki to NaCl powstały jako produkt uboczny po uwolnieniu hcl metyloaminy za pomocą wodorotlenku sodu.
DCM nigdy nie odparowano, chociaż przemyto wodą 3 razy, przystąpiono bezpośrednio do dodawania HCl bez acetonu.
Surowe kryształy ważyły łącznie 15 gr (na zdjęciu jest tylko część cieczy, ponieważ część z niej została zachowana jako zapas na wypadek, gdyby brak acetonu spowodował jakiś problem).
Surowe kryształy zostały następnie zmiażdżone i rekrystalizowane metanolem, 1 godz. w temperaturze pokojowej, następnie 2 godz. w zamrażarce i przefiltrowane.
Powstał biały proszek, jutro wykonam test temperatury topnienia, aby wykluczyć, że jest to NaCl, a proszek pochodzi z przyspieszonej rekrystalizacji.

Fqm4tsQEnu


91rwN8jnxL


TltbJVdYUC


B6x73GCYma
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Rekrystalizator końcowy White producto un acetone z metanolem i h2o i umieść zdjęcie końcowych kryształów, aby spojrzeć na wynik końcowych kryształów, ale wyglądają ładnie!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Jaka jest cena hurtowa za kg bk-MDMA (3,4-metylenodioksy-N-metylokatynon) na rynku europejskim?
I czy taka substancja byłaby kompatybilna z zestawem EZKITS Single Use MDMA Purity Test Kit?
Dziękuję!!!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Podobnie jak mdma
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
No ezkit put yellow
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Co masz na myśli mój przyjacielu? EZ kits ma zestaw do sprawdzania czystości MDMA, moje pytanie brzmiało, czy ten zestaw może być również użyty do sprawdzenia czystości BK MDMA.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
My milk :)
About days get cristal
 

Attachments

  • X9pUDvGKBy.jpeg
    X9pUDvGKBy.jpeg
    6.1 MB · Views: 530
  • fgDLEFsUzH.jpeg
    fgDLEFsUzH.jpeg
    6 MB · Views: 529

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Witaj, mój drogi bracie... jedno pytanie... dlaczego mój palec jest taki mleczny i tłusty... czy kryształy nie powinny się tak formować... myślę, że coś jest nie tak...? Proszę, podziel się ze mną, jeśli chcesz ostateczny wynik prywatnie... a jeśli mogę ci pomóc w czymkolwiek innym, będę zachwycony... to pokazuje, że jesteś dobrym człowiekiem... porozmawiajmy prywatnie, jeśli chcesz. Mogę pomóc ci więcej i lepiej. ... będę współpracować z tobą z prekursorem, jeśli nadal będzie to konieczne.
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Teraz nie dziękuję, mam prekursor, ile chcę, znam wszystkie kroki i lepiej jak twoja synteza o wiele łatwiejsza i szybsza. A mój bk jest o wiele czystszy
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Te kwarce, których partie zostały wykonane w celu osiągnięcia maksymalnej czystości, z kilkoma płukaniami wolnej zasady, aż do uzyskania całkowitej przezroczystości przy użyciu H2O i wodorowęglanu sodu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ale w fazie rekrystalizacji nigdy nie był tak gęsty w procesie, sól HCl zawsze doskonale rozpuszczała się w acetonie i wodzie, pozostawiając ją całkowicie przezroczystą i nie tak gęstą... może rekrystalizujesz produkt w inny sposób,... ale dlaczego mieszanina rekrystalizacyjna jest tak gęsta i biała???...
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Witaj, mój drogi bracie... jedno pytanie... dlaczego mój palec jest taki mleczny i tłusty... czy kryształy nie powinny się tak formować... myślę, że coś jest nie tak...? Proszę, podziel się ze mną, jeśli chcesz ostateczny wynik prywatnie... a jeśli mogę ci pomóc w czymkolwiek innym, będę zachwycony... to pokazuje, że jesteś dobrym człowiekiem... porozmawiajmy prywatnie, jeśli chcesz. Mogę pomóc ci więcej i lepiej. ... będę współpracować z tobą z prekursorem, jeśli nadal będzie to konieczne.
 
Top