Metamfetamīns no efedrīna tabletēm

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Cik daudz nātrija tiosulfāta man jālieto apraksta attiecība ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Par to ir grūti sniegt atslēgas daudzumu, bet ir nepieciešams izmantot aptuveni 4/1 no izmantotā joda.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, es pērku visas sastāvdaļas, bet savā valstī nevaru nopirkt 7℅ joda tinktūru. Es varu nopirkt tikai tinktūru ar nātrija jodātu 50℅, kālija jodīdu 50℅ 0,18mg/126,66℅ vai to var izmantot, vai man kaut kā vajadzētu to iegūt?
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pasūtiet to no aliexpres tas būs lētāk, tīrāk un varbūt pat ātrāk lol
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ja jums ir nepieciešams pareizs jods dm mani un es jūs ievirzīšu uz tht pareizā ceļa fuck 7,,,, %shit hypo to, ja jums tas ir nepieciešams.
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vienkārši, lai ikviens zinātu, ka jūs varat iegādāties laboratorijas jodu no Aliexpress par lētu cenu. Tas nebūs norādīts kā jods, bet attēls būs jods. Es saņēmu apmēram 100 gramus pirms gada vai tā, un nesen pārbaudīja, un joprojām ir ķekars sarakstus, tikai gotta veikt savu laiku un meklēt, jūs varat arī atrast Testosterons un citas lietas par aliexpress, ja jūs zināt, ko jūs darāt.

Tagad man ir jāzina mazā sarkanā p sintezatora specfics. Man ir visas laboratorijas iekārtas. Nevēlos izšķiest savu PSE ar neveiksmi.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, man šodien radās problēma ar hidrohlorīda gāzes ģenerēšanu. Es sekoju videoklipam un izgatavoju ģeneratoru no gāzes kannas. Es izmantoju 31% sālsskābi un sāli. Sāls un hlorūdeņražskābes attiecība nebija norādīta, tāpēc es pievienoju nejauši, un tam nebija spēka izstumt gāzi caur šļūteni, un tā neburbuļoja. Meklēju internetā un atradu pamācību, kā lietot alumīniju ar hlorūdeņražskābi. Vai es varu izmantot šo metodi? Reakcija bija diezgan īsa, tikai 5 sekundes. Vai kāds zina, kāda bija problēma ar sāls un hlorūdeņražskābes metodi?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jums ir jālieto HCl un CaCl vai H2SO4 un NaCl. Izmantojiet mazāku ģeneratoru, lai jums nebūtu jāizmanto daudz materiālu. HCl un Al folija neko nedarīs, tikai radīs haosu.
Izmantojiet mazu, izspiežamu ģeneratoru, lai nepieciešamības gadījumā varētu iestumt gāzi, bet pārliecinieties, ka produkts netiks iesūkts atpakaļ! Izmēģiniet 10-15 g CaCl vai NaCl un varbūt aptuveni 50 ml HCl vai H2SO4. Izmantojiet jodētu sāli. Salieciet visu kopā, aizbloķējiet šļūtenes galu un pagaidiet 5 minūtes, līdz izveidosies spiediens. Iegremdējiet šļūteni produktā un atlaidiet spiedienu, tādējādi gāze burbuļos caur produktu, kā jau teicu, vajadzības gadījumā saspiediet to, bet esiet uzmanīgi.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Es mēģināju iegūt rp no sērkociņiem un 2 stundas vārīju to ar naoh šķīdumu, un tas kļuva pelēks, tas burbuļoja, un tagad pēc mazgāšanas ar destilētu ūdeni tas kļuva par pelēku pulveri, un tas nedaudz izšķīst, ko es darīju nepareizi?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kāpēc jūs vārītu rp naoh šķīdumā? nē, tam nevajadzētu kļūt pelēkam, tam joprojām vajadzētu būt sarkanam, kad esat pabeidzis.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
evangelium
Tas, kas gāja greizi, ir tas, ka jūs 2 stundas vārījāt RP NaOH... kur jūs saņemat instrukciju? Es tikko izlasīju visu šo ziņu, un tas viss ir šeit. Vai jūs nesaprotat norādījumus, vai arī jūs vienkārši esat nolēmis visam likt savu špikeri, kā jūs to darāt?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Tāpat kā @Lordoftheshard 2 teica, vieglākai un ātrākai metodei izmantojiet hipofosforskābi, ja varat to atrast.

Aizmirstiet par sērkociņu aizdedzināšanas spilventiņiem, ja nevarat viegli dabūt sarkanu, pasūtiet šos . https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0.

Nedaudz samitriniet ar acetonu un ļaujiet nedaudz iesūkties, nokasiet fosforu.

Kas attiecas uz HCl veidošanos, esiet uzmanīgi ar foliju, tā var kļūt vardarbīga. Turpiniet ar ne jodētu sāli un pievienojiet sālsskābi pa pilieniem noslēgtā traukā ar šļūteni no augšas. Ja jums nav laboratorijas aprīkojuma, pietiek ar plastmasas kolas pudeli ar nelielu caurulīti caur vāku.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kā jūs varat noņemt sarkano p no papīra? Vai to var vienkārši nokasīt??
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Nātrija hipofosfīts -> hipofosforskābe <=> sarkanais fosfors + I2 = hidrīnskābe. Tieši par to runā tēvocis Festeris, kad viņš runā par bezelektrolītisko niķeļa pārklājumu. To pārdod kā "C komponentu". Vai "R komponents", kas nozīmē papildinātāju, manuprāt. Iespējams, jums ir taisnība, es neesmu pārliecināts, kā tieši jūs to domājat. Jums būs jāveic neliela izpēte vai jāturpina jautāt.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Lasiet šeit:

 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Kā uzzināt vienādu ūdens tilpumu ? Vai man tas ir jāaprēķina, metot molus ? Un kā es to varu izdarīt? Vai to saskaitīt kopā? Pseido, i2, hipo ? Vai ir kāds sprādziena vai ugunsgrēka risks, ja to dara tieši tā, kā aprakstīts aprakstā? Kad hipofosors saskaras ar oksidētāju, kas ir I2, vai sakarst vairāk nekā 130°, tas var aizdegties. Eksotermiskā reakcija ir 290°, tad kas ar to?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Manuprāt, jūs esat daudz domājis par vienādu tilpumu, jums vienkārši ir jāieliek vienāds daudzums vai nedaudz mazāk nekā viss pārējais baloniņā.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Paldies par visiem jūsu padomiem. Es cenšos to visu saprast, tāpēc vēlos zināt visas detaļas. Tātad tas ir labi, ja to daru no galvas ? Es domāju, ka ķīmijā neko nevajag darīt ar acīm.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ļaujiet man pastāstīt, kā es to darīju, un es ieliku krāna ūdens tik daudz, cik es ieliku reakcijai, vai nedaudz vairāk.


Vienmēr ir maldinoši to darīt pēc acs, bet jautājums par vienādu tilpumu receptē, iespējams, ir līdzīgs šim.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Ja tas apkurina, kā es varu neitralizēt uguni ? Vai es varu izmantot parastu ugunsdzēšamo aparātu, vai man jāizmanto smiltis ?
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Es varu saņemt neierobežotu pseidoefedrīna tablešu daudzumu, bet man ir šaubas, kas notiek ar manām tabletēm, kas satur šīs aktīvās vielas: Pseidoefedrīna hidrohlorīds 60 mg / hlorfenamīna maleāts 4 mg un klasiskās palīgvielas ......

Vai ir veids, kā no šīm tabletēm iegūt pseidoefedrīnu?
( Mana valoda ir spāņu, bet mēģinu rakstīt vislabākajā veidā. Ja jūs varētu man palīdzēt, es būtu pateicīgs.)
BeSZFUJwV1
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, man ir pāris jautājumu.
1. Vai tā vietā, lai atdalītu tabletes, var izmantot etanola/metanola maisījumu, var izmantot dihlormetānu? Un vai tas atrisinās aspirīna/kofeīna problēmu?
2. Cik gramu joda vajadzētu izmantot, lai pagatavotu joda šķīdumu? Vai arī es varu vienkārši iebāzt tur taisni cietā joda šķīdumu? (Ja jā, tad kāds svars?) Es izmantoju bp98.
 
Top