Metamfetamīns no efedrīna tabletēm

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Labdien visiem, man ir 6 kg efedrīna, es jau esmu sācis veikt testus, izmantojot hipofosfora ceļu, skābe, kas man ir, ir 80 %, labi? vai kādai tai jābūt koncentrācijai?
Pēc visa procesa veikšanas, beigās eļļa atdalījās no ūdens daļas, izveidojās dzeltena metamfetamīna eļļa un arī brūnas krāsas slānis, atdalīju ar toluolu un brūnā krāsa pazuda, dekantēju un tad sāku kristalizāciju ar HCL gāzē, pazemināju ph līdz 5 un nekas nenotika, turpināju pazemināt ph līdz tas sasniedza nulli un apakšā izveidojās ļoti blīvs slānis, Uz stundu novietoju to uz rotaevaporatora, lai noņemtu toluolu, un pēc bumbiņas izņemšanas no rotaevaporatora tā kļuva kā putra, es gaidīju, lai tā nožūst 24 stundas, un tā joprojām bija mitra, es nezinu, kur es kļūdījos, bet man neizdevās izkristalizēt mērķi, man ļoti palīdzētu, ja jūs varētu man paskaidrot, kur es kļūdījos, liels paldies.

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Viss, kas jums bija jādara, bija jāatdala fb eļļa no kodīgā ūdens in. Sep piltuvē fb eļļu izmazgāt ar vienādu daudzumu dh20 izlietot dh20 tad pievienot vienādu daudzumu bezūdens acetona trināt ar hcl skābi, līdz pH bija 5,8 pievienot 1 ml dh20 uz katru gramu meth hcl tad iztvaicēt, pirms jums virsū rodas putekļi t ielikt to tumšā skapī un ļaut dabai darīt savu darbu nav vajadzības gāzēt un sarežģīt lietas.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Es tikko izlasīju šo pareizi pH 0 liels nē nē nē jums ir atkal freebase to un jūsu gatavojas zaudēt produktu arī no skatoties uz jūsu mērglāzi, jūs esat jostu to, veicot destilāciju un celta kaustisko pār ar savu eļļu, veicot destilāciju wether vienkārša vai tvaika ne tālāk kā ceturtdaļu no ceļa uz leju kondensatora jums tvaika spiediens ok lēns un vienmērīgs uzvar sacīkstes šeit pacienti
Turklāt jūs nedarīsiet ledus pirkšanas gāzēšanas produktu, jūs izveidosiet baltu pulveri, kas jāfiltrē, mazgājot ar bezūdens acetonu, tad pārkristalizējot ar dh20 vai šķīdinātāju.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ph līmenis nedrīkst būt zemāks par 5,8, atkārtoti ekstrahējiet pH ar nātrija hidroksīdu līdz 13. Un rūpīgi kristalizējiet.

Ja hcl gāze nedarbojas, izmēģiniet šo:

Ievietojiet toluola slāni vārglāzē un pievienojiet tikpat daudz tīra ūdens, uzmanīgi pilienveidā pievienojiet hcl līdz pH 5,8 (mērot pH, izmēriet ūdens slāni, nevis toluola slāni).


ilgi spēcīgi krata un atdala ūdens slāni, iztvaicējot ūdeni.



Atvainojiet par slikto eng
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Mēģiniet tīrīt kristālus:

Ievietojiet filtrpapīru stikla piltuvē un izklājiet visus kristālus plānā pulvera kārtiņā uz filtrpapīra, pēc tam nomazgājiet kristālus ar bezūdens acetonu un tad izžāvējiet tos.

Ja joprojām ir piemaisījumi, reakcija konstrukcijas laikā ir inficēta ar pārāk daudziem piemaisījumiem, izmēģiniet Maskavas ceļu.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Kristāliem stikla formā:

Pēc tīrīšanas fāzes beigām metamfetamīna pulveri izšķīdiniet pēc iespējas mazākā alkohola daudzumā un pēc tam pagaidiet, kamēr alkohols iztvaiko.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Vai ir slikti, ja es izmantoju etanolu PSE ekstrakcijai ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Es nekad neesmu redzējis, ka kāds to darītu ar etanolu, un vēlos atgādināt, ka etanols ir dārgāks par toluolu, un etanolā ir mazāk šķīdinātāja nekā toluolā.
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Es izšķīdināju PSE etanolā, šķīdums bija duļķains, es nedaudz uzsildīju šķīdumu, un šķīdums noskaidrojās.
Tad es to izklāju uz liela spoguļa, lai labāk iztvaicētos, un izveidojās kristāli, kas nedaudz atgādināja baltu pelējumu. Neesmu pārliecināts, vai tie satur PSE.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
To var noteikt pēc garšas...

Es zinu, ka tas ir pretīgi un neveselīgi, bet pse nav narkotika procedūrā, tāpēc to var nobaudīt ar mierīgu prātu.

Pse garša ir ārkārtīgi rūgta, savukārt metamfetamīna garša ir skāba.

Ja esat pārliecināts, ka jums ir pse, ievērojiet iepriekš minēto izņemšanas procedūru.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Filtrējiet etanolu ar pse tajā, tad iegūstiet elektrisko vok ar ventilatoru, kas pūš virs tā, un iztvaicējiet etanolu no kreisās puses ar pse.
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai mēs varam tam izmantot šķidro efedrīnu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Labdien, kā jūs saucat "šķidro efedrīnu"? Eferīns un efedrīna hidrohlorīds ir cietas vielas.

P.S. Nespamējiet ar vienu un to pašu jautājumu dažādās tēmās.
 
View previous replies…

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Bet efedras auga ekstrakts, ko sauc par efedrīna ekstraktu, ir šķidrā veidā. Vai mēs varam atdalīt efedrīna šķidrumu, to iztvaicējot?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jūs ekstrahējat efedrīna molekulas ar šķīdinātāja palīdzību. Šķīdinātājs tiek iztvaicēts, un jūs iegūstat tīru efedrīnu. Efedrīns + šķīdinātājs nav "šķidrs efedrīns", tas ir maisījums. Jā, var.
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Lūdzu, norādiet ķīmiskā šķīdinātāja nosaukumu
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, es gribu izmēģināt Maskavas metodi, bet esmu mazliet apjukusi. es gribu soli pa solim iziet video, bet video atšķiras no apraksta, vai kāds, lūdzu, var man palīdzēt to saprast? aprakstā ir minēts, ka refluksija ir nepieciešama 24 stundas, bet video nav parādīta. vai viņi to izlaida, vai arī viņi izmanto citu metodi? un arī kādam nolūkam un kad tiek izmantots nātrija tiosulfāts? video to nav redzams. par fosfāna gāzi, vai es varētu izmantot exhoust vent, kas izgatavots nezāļu audzēšanai? tas ir diezgan spēcīgs un tam ir oglekļa filtrs, vai tas darbotos pret izgarojumu smaku? pēdējais jautājums ir par ledus ražošanu. Es sarkanā G. Patton post par ledus ražošanu, un es gribētu to izmēģināt, bet es neesmu pārliecināts, vai tas darbosies ar pseidoefedrīna metamfetamīna bāzi tāpat kā P2P veidā. ja jā, tad no kāda soļa man vajadzētu sākt ar pseidoefedrīna metamfetamīna bāzi? Daži puiši teica, ka viņa amats ir viltots, vai tā ir taisnība? vai puiši vienkārši nezināja sūdus? paldies par visu repliku, tas man ļoti palīdzētu, un atvainojiet par manu angļu valodu.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Neklausiet tos ņurdgalvjus, kas saka, ka i
3ng šis amats nav patiess
1 nātrija tiosulfātu izmanto, lai iznīcinātu jodu un krāsu, veicot rp/hi maršrutu, tāpēc es cilvēkiem saku, lai izmanto hipofosforskābi, jo nav jāfiltrē sarkanais fosfors un jāizmanto nātrija tiosulfāts, un, izmantojot šo metodi, nav 24 stundas refluksa, pietiek ar 4 līdz 8 stundām.
Ja ventilatoram ir ātruma regulators, nevajag to pārslēgt uz augšu, bet gan uz augšu, mēs šeit neaudzējam narkotikas, mēs vienkārši vēlamies izvadīt indīgās gāzes no zonas, kurā gatavojat ēdienu, ventilatora priekšpusē ir kanāls, un tad vēl viens kanāls ir ventilatora aizmugurē, kas iet uz oglekļa filtru, oglekļa filtrs ir ārpus zonas, kurā gatavojat ēdienu, kanāls ir ventilatora priekšpusē, 2 pēdas virs kondensatora.
3 Izmantojot no pseido izgatavotu meth fb, labāk darbosies, izmantojot metodi, ko G Patton ievietojis, lai izgatavotu ledu, nevis p2p viss pareizais ledus tika izgatavots no pseido un eph, kas ražo DMeth, pirms uz pseido un eph tika uzlikta skava.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Pirms tie fucked Sudafed tabletes ar gaks u.c. 1000 kastītes Sudafed 25 litru plastmasas baltā pārtikas kvalitātes spainī vispirms izmazgāt 12 l metilēta spirta karstā spainī krāsas maisītāju uz akumulatora urbja maisīt, līdz viss ir izšķīdinātsl ievietot spainī. uz sola ar vāku atstājiet to, līdz meto ir dzidrs, tad novietojiet otru spaini uz zemes un sūciet meto no spainīša uz sola tajā, kas atrodas uz zemes, un pārliecinieties, ka jūs nesūcāt nekādus sūdus, kas nosēdās uz spaiņa dibena.
Tagad atkārtojiet šo procesu divas reizes, bet šoreiz izmantojiet tikai 8 l meto katru reizi. Tagad, kad apakšējā spainī ir sapilti trīs mazgāšanas līdzekļi, ielejiet to elektriskā vokā, virs kura pūtīs ventilators, to dariet ārpusē, jo šķidruma koncentrācija samazinās, turpiniet pildīt vokā, līdz viss meto ir iztvaikojis, paņemiet bambusa karoti, bet plakanu, un apstrādājiet pseido, līdz tas izžūst līdz pulverim, tad nomazgājiet pseido ar bezūdens acetonu, un viss gatavs.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Cik daudz nātrija tiosulfāta man jālieto apraksta attiecība ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Par to ir grūti sniegt atslēgas daudzumu, bet ir nepieciešams izmantot aptuveni 4/1 no izmantotā joda.
 
Top