Metamfetamīns no efedrīna tabletēm

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aspirīns 10 g/100 ml etilētera
Kofeīns 0,2 g/100 ml etilētera
Eterī nešķīstošs efedrīns
Izmantojiet bezūdens ēteri!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Zemākā temperatūra, kas nepieciešama, lai reakcijas maisījumu uzvārītu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vai es varu veikt Maskavas ceļu arī ar ultraskaņas vannu, neradot sprādzienu (lai palielinātu reakcijas ātrumu un maisīšanu) ?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jā, kāpēc ne? Nav potenciāli sprādzienbīstamu vielu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tiek radīts ūdeņradis, bet es nebaidos no paša ūdeņraža, es izmantoju ultraskaņu ar grignardu un nitrometāna/metanola aezotropu (attēls, ja tas tad aizdegas).

Bet es baidos, ja pats sarkanais fosfors.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kā ultraskaņa var izraisīt aizdegšanos?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Izveido vietējos karstos punktus, tas, kā tas ir sarkanais fosfors, bet es pamēģināšu mazo
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

Izmantojot hipofosforskābes metodi, refluksa laikā kondensatora caurulītē rodas daudz balta pulvera, un kondensatora caurulīte pēc aptuveni stundas tiek pilnībā aizsprostota. Vai tas ir normāli?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Domāju, ka ir divas iespējas, viena no tām ir, ka baltais pulveris ir desublimēta fosforskābe, un otra, ka ar efedrīna hidrohlorīdu kaut kas nav kārtībā un tas ir viltojums.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Tātad, vai mets, kas tiek gatavots ar pseidometānu, ir tikpat dievs kā sūds, kas tiek gatavots ar efedrīnu ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Gan efedrīns, gan pseidoefedrīns dod D-metu kā produktu, starp tām nav atšķirības, tās ir vienlīdz labas.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Abi dod d metamfetamīnu, bet pseudomet,h dod lielu spēcīgu pieplūdumu un augsts ilgums ir apmēram 12 stundas, efemets dod mazāku, bet ilgāku, ērtāku pieplūdumu un var ilgt 2-3 dienas.
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Sveiki, William Dampier
Vispirms paldies par dalīšanos ar jums. Otrkārt, man ir vairāki jautājumi, kurus vēlos jums uzdot,
1. Cik liela ir videoklipā redzamā sarkanā fosfora, joda un efedrīna sajaukšanas temperatūra pusotru stundu?
2. Video nav izmantots nātrija tiosulfāts. Kas tas ir sarkanais sārms? Vai tie ir aizstājējs? Ja nē, tad kā ir ar nātrija tiosulfāta izmantošanu?
3. Sērskābi manā valstī nevar nopirkt. Vai HCL gāzi var aizstāt ar HCL cietvielu?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Sarkanā velna sārms ir tikai parastā NaOH zīmols.
 
View previous replies…

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Labi, paldies, es par to neko daudz nezinu. Un kāpēc joda atdalīšanai netika izmantots nātrija tiosulfāts, kas liek man aizdomāties.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Videoklipā nav izmantots nātrija tiosulfāts, jo viņiem ir pilnīgi vienalga, kā no gala produkta noņemt lieko jodu... Viņi rūpējas par drošību, toksiskiem izgarojumiem vai gala produkta tīrību... Es teiktu, ka mums šis videoklips jāuztver kā vienkāršs, paviršs, bet informatīvs izklāsts par to, kā notiek sintēze...
Un jums nav vajadzīga sērskābe... Gāzes ražošanai var izmantot arī sērskābi/hidrogļūdeņražskābi. Damp rid ir kalcija hlorīds, kas reaģē ar sērskābi, lai radītu hcl gāzi... Daudzums nav kritisks... Tikai apmēram 1/8 tases Damp Rid un pietiekami daudz sērskābes, lai tikko pārklātu Damp Rid, un uzlieciet vāciņu ar šļūteni atpakaļ uz saspiestas pudeles.Tad ievietojiet caurulīti tajā, ko gāzējat, un izspiediet... Neaizmirstiet pēc izspiešanas noņemt šļūteni, jo nevēlaties iesūkt šķidrumu, ko gāzējat... Neaizmirstiet pēc izspiešanas noņemt šļūteni, jo nevēlaties iesūkt šķidrumu, ko gāzējat...
Ceru, ka tas palīdzēs!
DWplAsOD8j
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Vai ir jābūt koncentrētai sērūdeņražskābei, vai 31 procents ir ok ?
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Labi, paldies, brāli. Es arī esmu mēģinājis atrast daudz veidu, kā to izdarīt, un jūs patiešām varat sūknēt atpakaļ šķidrumu krūzē, un jūs varat beigās ievietot nelielu apgrieztu piltuvi vai sūknēt. Esmu atradis veidu, kā pagatavot ūdeņraža hlorīda gāzi. Ir viegli nopirkt ķīmisko nātrija hlorīdu un skābeņskābi, pievienot vajadzīgo daudzumu ūdens un karsēt, lai veidotos hcl gāze, iespējams, oglekļa monoksīds un oglekļa dioksīds, un toksiskās izplūdes gāzes tiek attīrītas ar nātrija hidroksīda šķīdumu un degot spirta lampām.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Labdien, lūdzu, uzmanīgi izlasiet tēmu.
>1. Cik liela ir videoklipā redzamā temperatūra, pusotru stundu sajaucot sarkano fosforu, jodu un efedrīnu?

HCl nevar būt cieta viela.
>Vai HCL gāzi var aizstāt ar HCL cietā viela?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai izmantoto toluola šķīdumu var izmantot otrreiz?
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Labdien visiem, man ir 6 kg efedrīna, es jau esmu sācis veikt testus, izmantojot hipofosfora ceļu, skābe, kas man ir, ir 80 %, labi? vai kādai tai jābūt koncentrācijai?
Pēc visa procesa veikšanas, beigās eļļa atdalījās no ūdens daļas, izveidojās dzeltena metamfetamīna eļļa un arī brūnas krāsas slānis, atdalīju ar toluolu un brūnā krāsa pazuda, dekantēju un tad sāku kristalizāciju ar HCL gāzē, pazemināju ph līdz 5 un nekas nenotika, turpināju pazemināt ph līdz tas sasniedza nulli un apakšā izveidojās ļoti blīvs slānis, Uz stundu novietoju to uz rotaevaporatora, lai noņemtu toluolu, un pēc bumbiņas izņemšanas no rotaevaporatora tā kļuva kā putra, es gaidīju, lai tā nožūst 24 stundas, un tā joprojām bija mitra, es nezinu, kur es kļūdījos, bet man neizdevās izkristalizēt mērķi, man ļoti palīdzētu, ja jūs varētu man paskaidrot, kur es kļūdījos, liels paldies.

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ph līmenis nedrīkst būt zemāks par 5,8, atkārtoti ekstrahējiet pH ar nātrija hidroksīdu līdz 13. Un rūpīgi kristalizējiet.

Ja hcl gāze nedarbojas, izmēģiniet šo:

Ievietojiet toluola slāni vārglāzē un pievienojiet tikpat daudz tīra ūdens, uzmanīgi pilienveidā pievienojiet hcl līdz pH 5,8 (mērot pH, izmēriet ūdens slāni, nevis toluola slāni).


ilgi spēcīgi krata un atdala ūdens slāni, iztvaicējot ūdeni.



Atvainojiet par slikto eng
 
View previous replies…

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
ok, es tevi saprotu, pats interesantākais ir tas, ka es ļoti neglīti kristalizējos, tāpēc es veicu pārkristalizāciju?
Vēl mazliet, kad es sāku HCl ievietot gāzē, es redzēju ļoti maz baltu nogulšņu, kad sasniedza ph 6,0. Es redzēju ļoti maz baltu nogulšņu. Kristālu veidošanās notiek, ievietojot šķīdumu saldētavā, vai kā?
ZIcuV1tx2n
WADiGFgvfX
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Kristāliem stikla formā:

Pēc tīrīšanas fāzes beigām metamfetamīna pulveri izšķīdiniet pēc iespējas mazākā alkohola daudzumā un pēc tam pagaidiet, kamēr alkohols iztvaiko.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Viss, kas jums bija jādara, bija jāatdala fb eļļa no kodīgā ūdens in. Sep piltuvē fb eļļu izmazgāt ar vienādu daudzumu dh20 izlietot dh20 tad pievienot vienādu daudzumu bezūdens acetona trināt ar hcl skābi, līdz pH bija 5,8 pievienot 1 ml dh20 uz katru gramu meth hcl tad iztvaicēt, pirms jums virsū rodas putekļi t ielikt to tumšā skapī un ļaut dabai darīt savu darbu nav vajadzības gāzēt un sarežģīt lietas.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Es tikko izlasīju šo pareizi pH 0 liels nē nē nē jums ir atkal freebase to un jūsu gatavojas zaudēt produktu arī no skatoties uz jūsu mērglāzi, jūs esat jostu to, veicot destilāciju un celta kaustisko pār ar savu eļļu, veicot destilāciju wether vienkārša vai tvaika ne tālāk kā ceturtdaļu no ceļa uz leju kondensatora jums tvaika spiediens ok lēns un vienmērīgs uzvar sacīkstes šeit pacienti
Turklāt jūs nedarīsiet ledus pirkšanas gāzēšanas produktu, jūs izveidosiet baltu pulveri, kas jāfiltrē, mazgājot ar bezūdens acetonu, tad pārkristalizējot ar dh20 vai šķīdinātāju.
 
Top