Kanabidiola (CBD) izomerizācija līdz psihoaktīvajiem kanabinoīdiem

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
GqYXjsEBI7


Es gatavoju CBD un kļūdas pēc maisījumam pievienoju NAoh, domāju, ka izomerizācija apstājās. Izveidojās 2 slāņi, vai kāds var man pateikt, kas izveidojās? Vai tas ir labs veids, kā iegūt THC ekstraktu?

Es izmantoju metanolu un HCL
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,668
Solutions
3
Reaction score
2,771
Points
113
Deals
1
Labdien, kurā posmā esat pievienojis NaOH?

Atbildi var sniegt HPLC analīze.
 
View previous replies…

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
Pēc 2 stundu izomerizācijas izveidojās eļļa, bet tai ir nepatīkama smaka, un es nezinu, kā to attīrīt.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
Pievienojot Naoh, abas fāzes atdalījās, un, manuprāt, reakcija apstājās. Es mēģināju to mazgāt dažādos veidos, bet nevaru atbrīvoties no šīs sliktās smakas.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
bāzes pārvērš cbd (thc nepārvērš) par dažiem hinona atvasinājumiem. es domāju, ka to atdalīšanai no thc var izmantot dažādus šķīdinātājus, bet es nevaru atcerēties, kurā literatūrā tas bija aprakstīts arī tāpēc, ka tas ir zaļš (es pieņemu), daži augu impurīti arī var oksidēties.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
Kas ir labāka etiķskābe vai sālsskābe? Man ir palikusi eļļa ar pretīgu smaku, ko es taisu, lai to notīrītu vai ekstrahētu tīru cbd loas no metanola
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
istabas temperatūras toluoluolu un p-toluolsulfoskābi var izmantot gandrīz tīrai delta 9, bet citi šķīdinātāji ar karstumu rada delta 8
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
toluolu var būt grūti noņemt, bet, 44 h (48 h rezultātā būs nedaudz lielāka konversija, bet apmēram 10% delta8) maisot 10% ptsa un pietiekami daudz toluola, lai to izšķīdinātu, tad apstrādājiet
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
Pievienojot NAOH piesātinātu ūdeni, lai neitralizētu skābi, es nevaru to visu likvidēt, un, ja pievienoju pārāk daudz ūdens, augšējā fāze kļūst melna. Kā es varu veikt ekstrakciju? Kā es varu likvidēt skābes smaku? Es mēģināju to tīrīt ar destilētu ūdeni, bet tas nedeva rezultātu.

Man vajadzīga palīdzība, lūdzu.

Kādu PH man vajadzētu atstāt THC? Vai THC attīrīšanai varu izmantot butānu vai toluolu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
729
Reaction score
1,031
Points
93
Metodes, kurās izmanto katalītiskos daudzumus skābes, ir nostiprinājušās labāk nekā šajā tēmā. Ar pTSA 10% mol DCM (delta-8) vai ar HCl 0,05% etanolā (delta-9).
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
65
Points
28
Deals
7
Vai var izmantot citu spirtu, nevis etilakloholu? varbūt ipa tā vietā?
vai var izmantot hcl?
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Domāju, ka jā, ja vien jūsu reaģenti ir šķīstoši. HCl var izmantot kā skābes katalizatoru.
 
Top