Kanabidiola (CBD) izomerizācija līdz psihoaktīvajiem kanabinoīdiem

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
kā pagatavot hašišu no thc kādu bāzi ņemt hašišam un kādā proporcijā pievienot thc, ko es iegūstu no cbd?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,668
Solutions
3
Reaction score
2,771
Points
113
Deals
1

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Es domāju, ka THC koncentrācija hašišā šajā receptē būtu neefektīva. mums ir jāsajauc vismaz viens pret vienu hašiša bāze un THC, lai produkts būtu efektīvs. ko jūs domājat?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,668
Solutions
3
Reaction score
2,771
Points
113
Deals
1
Protams, proporcijas ir jāmaina. Es nevaru sniegt padomu par precīzu THC koncentrāciju. Cik man zināms, THC koncentrācijai hašišā jābūt no 2 līdz 20 %.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Aizstājot CBD ar CBDV vai CBDP jebkurā no šīm konversijām, jūs iegūsiet THCV un THCP.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
kā no cbd pagatavot thcp?
thcp ir ļoti interesants produkts, saka, ka tas ir spēcīgāks par thcdelta9? kurš to kādreiz ir izmēģinājis?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Man visu laiku ir cilvēki, kas ir saslimuši no 2,5 mg THCP. Problēma ir 5 ogļhidrātu pārvēršana 7 ogļhidrātos, kur CBDP jau ir 7 ogļhidrāti, tāpēc vienkārši lietojiet CBDP CBD vietā, un viss kārtībā! Ak, un šīs reakcijas rezultātā arī radīsies daudz rezorcinola, tāpēc pirms lietošanas noteikti kaut ko ar to dariet...
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Kur es varu iegādāties gatavu cbdp?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Iespējams, Google kanabidifora izolāts vai kanabidifora destilāts.

Rediģēts: DM'd jums.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Sveiki, ģimene, es esmu sekojis HCL ar toluolu ceļu sava CBD izolāta izomerizācijai un esmu ieguvis produktu, kas izskatās diezgan labi, krāsa ir tāda, kā redzams zemāk fotogrāfijās, kuras es publicēšu, konsistence ir diezgan cieta un, atdalot nelielu daudzumu, pat veidojas cieti kristāli, tāpēc pieņemu, ka sintēze izdevās perfekti, drīzumā nosūtīšu paraugu analīzei un publicēšu rezultātus, lai redzētu, kāds faktiskais delta 8-9 un cbd daudzums bija palicis spektrā. (Redzēsim, kā tas izskatās manās fotogrāfijās un kāds ir ekspertu viedoklis).
 

Attachments

  • K3H8wL6YkP.jpg
    K3H8wL6YkP.jpg
    4.9 MB · Views: 457
  • oPqCLyOTkl.jpg
    oPqCLyOTkl.jpg
    4.4 MB · Views: 453

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Etanols, etiķskābe un CBD reaģēja 9 stundas, un reakcijas laikā tika iegūts zeltaini dzeltens šķīdums. Vēlāk tika pievienots NaOH šķīdums, lai atdalītu etiķskābi, bet netika iegūts noslāņojums, un tas pārvērtās par violetu jauktu šķīdumu. Kas notiek?
K8UEWdspIy
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
wow brāli, tā melnīgā krāsa mani tiešām ļoti biedē, es domāju, ka tev vajadzētu paņemt paraugu, lai to izanalizētu pirms lietošanas, es tiešām nezinu, vai krāsa šajā gadījumā ietekmēs produkta kvalitāti, bet tas tiešām ir mazliet biedējoši, varbūt es kļūdos un izrādīsies, ka tur ir daudz delta9/8. bet es nesaprotu, kā varēja palikt tik tumša krāsa. palieciet drošībā brāli. ar sveicieniem.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Es domāju, ka jums vajadzētu nomainīt etanolu pret citu šķīdinātāju, piemēram, dihlormetānu vai toluolu, lai nodrošinātu slāņu atdalīšanu, pievienojot pamatšķīdumu, es domāju, ka problēma ir tāpēc, ka etanols ir ļoti sajaucams, pamēģiniet nomainīt šķīdinātāju, un jūs redzēsiet, kā tas izdosies nākamajā konversijā no cbd uz kanna- deltas.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Vai tas ir tāpēc, ka nereaģējušais CBD reaģēja ar sārmu un kļuva violets?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Kāpēc neizmēģināt HCL un toluola metodi, sintēze izdevās no pirmās reizes, un ceļā neradās nekādas dīvainas reakcijas.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
@Acidosis tas izskatās super legit! tas ir, kā tas izskatās, kad tas izgatavots prof laboratorijā

@aa1178251182 tava izomerizācija nav izdevusies un izskatās pēc staru testa ar visu cbd

 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, varbūt kāds zina. Tātad es izomerizēju kādu cbd, izmantojot h2so4 gatavais produkts padara tevi apreibinošu, bet tas smird kā čurāt.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Drošība pirmajā vietā, puiši
 

Attachments

  • jCcXlko3bF.pdf
    114.1 KB · Views: 917
  • lDNuMd5OK3.pdf
    135.1 KB · Views: 814
  • RScFL6yQwi.pdf
    4.3 MB · Views: 806
Top