Kanabidiola (CBD) izomerizācija līdz psihoaktīvajiem kanabinoīdiem

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
@William Dampier Es ļoti augstu vērtēju jūsu atziņas. Vēlreiz paldies. Jūs šeit veicat varoņa darbu. Mums vajadzētu izveidot savas Nobela prēmijas darknetam, jo jūs šeit nepārprotami palīdzat cilvēcei.

Vai kāds zina veidu, kā padarīt CBD šķīstošu ūdenī (ja tas vispār ir iespējams)? Es atradu YouTube veikalus, kas pārdod ūdenī šķīstošu CBD, un man ir aizdomas, ka tas ir kaut kāds "triks" ar šķīdumu, kurā atrodas CBD, bet kā viņi to dara?

Es jautāju tāpēc, ka tīrs "dzeramais" etanols šeit maksā dārgi nodokļu dēļ (dzeramais alkohols ir aplikts ar lieliem nodokļiem, tāpēc viņi apliek ar nodokļiem arī etanolu, lai izvairītos no tā, ka cilvēki to pērk, lai radītu savus "mēnessvīrus"). Varbūt es varētu izmantot metanolu? Es domāju, ka es varētu izmantot arī kādu eļļu, piemēram, toluoluolu (?), bet es domāju, ka tas varētu būt tikai lētāk, lai tā vietā izmantotu destilētu ūdeni (kurā CBD nešķīst pietiekami labi, kā rezultātā CBD iesprūst savā eļļā, kas nesaskaras ar šķīdumu. Diemžēl man nav karstās plātnes ar maisīšanas joslu, man ir karstā plātne un maisīšanas josla, bet tās ir atsevišķas ierīces).

Atvainojos, ja uzdodu jautājumus noobiem: Es tikai nesen sāku interesēties par ķīmiju un vēlos, lai es to studētu, nevis to, ko daru tagad.
 
Last edited:

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Jums vajadzētu iepazīties ar "Maikla Valentīna Smita", kas ir cita pazīstama psihedēliskās ķīmijas speciālista un vienkārši fantastiska vispusīga ķīmiķa pseidonīms, sarakstīto grāmatu "Psihedēliskā ķīmija". Tā, manuprāt, tika sarakstīta 70. gados. Tajā ir diezgan daudz arī par kaņepju ķīmiju... šīs lietas nav nekas jauns, tāpat kā analoģijas, ko galvenokārt izstrādāja ASV valdība.
Tas ir smieklīgi, jo tādās filmās kā Pineapple Express izskatās, ka ASV valdība ir izstrādājusi spēcīgāko nezāli pasaulē.
kāpēc viņiem būtu jācenšas, ja ķīmiķi strādāja pie D9-THCO! Atcerieties, ka lielākā daļa ThCO, kas tiek pārdots visā pasaulē, ir D8-TCO, kas ir diezgan vājāka.
tā ir laba grāmata, lai gan esmu pārliecināts (es to zinu), ka lietas attiecībā uz dažiem sintezatoriem ir krietni pavirzījušās uz priekšu - piemēram, pihkal tagad ir acīmredzami novecojis pieejamo prekursoru ziņā - vairumā gadījumu.
Es domāju, ka daudzi cilvēki uzskata, ka tas ir "tikai vārīšanas CBD skābē - jebkuru skābi, un jūs saņemsiet 100% d9-THC - Es nesaku, ka jūs, bet iv redzējis idioti par Reddit jautā par to ar 0 analītisko aprīkojumu - tas ir lieta, kas mani biedē par darba lieta jebkuru kanabinoīdu - tie ir tik lipīgi un kopumā kaitinošas! Es def esmu domājis par to darīt pats un tad domāju, ka labāk par to, kad es sapratu, ka nav veids, kā pārbaudīt, kas jums ir, ja vien jūs esat saistīts ar universitāti, būtībā.
Starp citu, Hamiltonam ir lielisks podkāsts ar viņu, 2 stundu diskusijā izskan dažas patiešām interesantas lietas.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
CBD izomerizācija par THC, izmantojot citronskābi

Lūdzu, esiet droši, vismaz izliekieties, ka esat profesionāls ķīmiķis, veicot eksperimentu, valkājiet brilles un cimdus, kā arī ņemiet līdzi ugunsdzēšamo aparātu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka šis process ir izstrādāts, lai izmantotu viegli pieejamus materiālus un reaģentus un pēc iespējas efektīvāk pārvērstu CBD par THC gan iznākuma, gan laika ziņā, un nav salīdzināms ar profesionālām laboratorijas metodēm.

Reaģenti.
Citronskābe
CBD
Destilēts ūdens
Nātrija bikarbonāts vai nātrija karbonāts
Nepolārs šķīdinātājs

Aprīkojums:
Neliela kolba (vārošu kolbu nedrīkst piepildīt vairāk kā līdz pusei)
mazs Leibiga kondensators (pietiek ar 200 mm)
Mazs sūknis kondensatoram, var būt akvārija sūknis.
Maza caurulīte, lai ietilptu kondensatora savienojumā.
Mazs spainis, kurā ievietot sūkni
kolbai piemērots siltuma avots, vēlams sildīšanas apvalks ar magnētisko maisīšanu.
PH testa sloksnes
skala ar precizitāti līdz gramam
dozēšanas piltuve


Izomerizācija.

Nosakiet partijas lielumu un pēc tam nosakiet, cik daudz ūdens vēlaties izmantot. Jūs varat izmantot tikai 1 grams H2O:1 grams CBD, bet varat izmantot arī vairāk ūdens, lai padarītu mehāniku nedaudz vieglāku. Partijām pa 1 g es parasti izmantoju 5 g ūdens, bet partijām pa 5 g es parasti izmantoju 10 g ūdens.

Pievienojiet vēlamo destilēta ūdens daudzumu verdošajai kolbai, izmantojot nelielu maisīšanas stieni. Lai to izdarītu, bezūdens citronskābei, pārtikas kvalitātes citronskābei, pievienojiet vismaz 15 % ūdens pēc svara. (Tātad 1 g ūdens satur 0,15 g citronskābes, nav nozīmes, cik daudz CBD jūs izmantojat). Pie kolbas piestipriniet atgaitas kondensatoru un nostipriniet to ar metāla skavām un cauruļu skavām. Piepildiet kondensatoru un atstājiet akvārija sūkni darboties nepārtraukti. Ieslēdz maisīšanu līdz ~75 apgriezieniem minūtē, uzkarsē līdz ~120C un noved šķīdumu līdz vārīšanās temperatūrai. Atkarībā no vēlamā CBD/D8/D9 sajaukuma refluksējiet no 4 līdz 12 stundām. Jo ilgāk reakcija turpinās, jo vairāk D8 un mazāk D9. Es dodu priekšroku apmēram 8 stundām. Varat veikt nelielas partijas testus, lai noskaidrotu, cik ilgs pārkausēšanas laiks ļaus iegūt jums vēlamo produktu. Ja vēlaties 100 % D8, reakciju veiciet 10-12 stundas vai līdz brīdim, kad tests ir negatīvs.

Pēc apstrādes.

Neitralizācija: Pēc noteiktā laika beigām izslēdziet siltuma avotu un ļaujiet šķīdumam atdzist līdz istabas temperatūrai. Atcerieties, ka jūsu mērķis nešķīst ūdenī un istabas temperatūrā ir cieta viela. Pēc atdzesēšanas kolbā jābūt lieliem cietā produkta gabaliem, kas peld ūdens virspusē un ir saspiesti pie kolbas sieniņām. Citronskābi neitralizē ar nātrija bikarbonātu (3 moli nātrija bikarbonāta uz 1 molu citronskābes). Bikarbonātu var pievienot tieši šķīdumam un pārbaudīt pH, vai arī sagatavot koncentrētu bikarbonāta šķīdumu un pievienot to kolbai - atšķirība ir neliela. Pārbaudiet ar pH papīru, lai apstiprinātu pH ~ 7 (nav jābūt precīzam, 6-8 ir labi).

Ekstrakcija.

Pēc tam šajā kolbā pievienojiet daļu NPS. jums būs jāeksperimentē, lai noskaidrotu precīzi mazāko daudzumu, ko varat izmantot, bet jūsu mērķa molekula ir viegli šķīstoša DCM vai EtOAc istabas temperatūrā. 5 g partijai es parasti izmantoju ~ 20-30 ml DCM. pagrieziet NPS, un redzēsiet, ka jūsu produkts ir izšķīdis. Atdaliet ūdens fāzi un izmetiet (es to daru dalāmajā piltuvē). Izskalojiet NPS ar tādu pašu daudzumu dH2O (20 ml NPS ar 20 ml dH2O), lai atdalītu visus piemaisījumus, kas fiziski iesprostoti/uzturēti produktā. Atkārtot atdalīšanu. Ja organiskā fāze kļūst duļķaina, tā ir absorbējusi nedaudz ūdens. Izžāvējiet ar MgSO4 , līdz šķīdums atkal kļūst dzidrs. Dekantējiet vai filtrējiet, lai atdalītu MgSO4.

Izolēt produktu.

Tagad jūsu produkts ir izšķīdināts NPS. Ideālā gadījumā šo NPS var ekstrahēt un pārstrādāt, tādējādi ievērojami samazinot izmaksas un ietekmi uz vidi. Ja tas nav iespējams, šķīdumu var vienkārši sildīt, lai NPS iztvaicētos. Veiciet šo darbību labi vēdināmā vietā.
 
View previous replies…

Dr.Chocolate

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Cik ilgi man vajadzētu refluktēt, lai iegūtu d9, ja es izmantoju sērskābi un etanolu?
 

Python

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es to mēģināju, un man sanāca tikai zeltaina goja pasta, nezinu, vai man vienkārši jāļauj tai vēl nedaudz nožūt, bet nešķiet, ka tā būtu izmantojama, kur es to varētu būt sabojājusi, pēc jūsu domām?
 

Roberto Cofresí

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 18, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Kā mēs varam apvienot šos 2 patentus ? Lai no CBD iegūtu augstu ražību, augstas tīrības pakāpes THC
 

Attachments

  • 97CocKbUe0.pdf
    2.1 MB · Views: 868
  • xkXngBU8FT.pdf
    1.6 MB · Views: 833

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Kanabidiforola (CBDP) ražošana no CBD ietver dekarboksilēšanu, kad CBD tiek karsēts augstā temperatūrā (aptuveni 130-150 °C), lai atdalītu karboksilgrupu, tādējādi iegūstot CBDA. CBDA pēc tam hidroksilējot, izmantojot tādus fermentus kā peroksidāze, pārvērš CBDP.

Process ietver šādus posmus:

  1. Nepieciešamo materiālu sagatavošana: CBDA, ūdeņraža peroksīds, peroksidāzes ferments, etanols, hidroksilamīns un citi reaģējoši materiāli.
  2. Dekarboksilēšana: CBD karsē augstā temperatūrā (aptuveni 130-150 °C), lai atdalītu karboksilgrupu, tādējādi iegūstot CBDA.
  3. Hidroksilēšana: CBDA apstrādā ar hidroksilamīnu un ūdeņraža peroksīdu un pēc tam sajauc ar peroksidāzes fermentu, kas katalizē hidroksilēšanas reakciju, lai CBDA pārvērstu par CBDP.
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Sastāvdaļas:

10 g CBD (kanabidiols) pulvera.
50 ml etanola
1 ml peroksidāzes enzīma šķīduma
50 ml 30 % ūdeņraža peroksīda šķīduma 50 ml skābā ūdens (pH 4)

Aprīkojums:

Mēģenīte
Termometrs
Maisītājs
Pipete

Preparāti:

Sagatavot visu aprīkojumu un materiālus. Notīriet un sterilizējiet aprīkojumu.

Pasākumi:

Nosver 10 g CBD pulvera un pievieno to mēģenē.Pievieno mēģenē 50 ml etanola.Pievieno mēģenē 1 ml peroksidāzes enzīma šķīduma.Ar maisītāju rūpīgi samaisa mēģenes saturu.Lēnām, maisot, pievieno mēģenē 50 ml 30 % ūdeņraža peroksīda šķīduma.Ar termometru uzrauga maisījuma temperatūru, pārliecinoties, ka tā ir 20-30 °C.Ļauj maisījumam reaģēt 2 stundas, ik pa laikam maisot.Pievieno mēģenē 50 ml skāba ūdens (pH 4) un labi samaisa.Iegūto maisījumu ar pipeti ekstrahē un pārnes uz dalāmo piltuvi.Ļauj maisījumam sadalīties divos slāņos, no kuriem augšējais slānis ir kannabidifols.Augšējo slāni uzmanīgi notecina tīrā traukā, bet apakšējo slāni izmet.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
1. Vai etanola vietā darbosies ipad?
2. Kādā koncentrācijā ir nepieciešams peroksidāzes šķīdums? miligramā ir 150 vienības, miligramā ir 250 vienības.
3. Vai cbd izolāta pulveris pirms šīs reakcijas ir jāuzkarsē? Jo, ja to uzsildīs, tas izkusīs.
 

Dr.Chocolate

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ko nozīmē "10M" NaoH? Cik daudz tas ir? Arī 2,80 min un 3,40 min? Es to nesaprotu, vai kāds var paskaidrot sīkāk?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Es nezinu, vai tas reāli darbojas
 

dbcooper

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
CBDP no CBD nav iespējams pagatavot, CBDP ir jāsintezē no rezorcinola un olivetola. Tas sastopams dabā, bet tikai ārkārtīgi nelielos daudzumos.

CBD pārvēršana jauktos THC ir neticami vienkārša. Vienkārši izšķīdiniet CBD alkāna šķīdinātājā (attiecība 1:2, 100 g CBD: 200 ml šķīdinātāja) un pievienojiet gramu pTSA (vai dažus pilienus HCl), un maisiet istabas temperatūrā visu nakti. Izskalojiet šķīdinātāju ar 5 % dzeramās sodas šķīdumu, sālījumu un tīru ūdeni. Iztvaicējiet šķīdinātāju un pēc tam atlikušo eļļu destilējiet vakuumā (ja nedestilējat vakuumā vai neveicat hromatogrāfiju, tad tajā būs vairāk piemaisījumu).
 

dbcooper

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Attiecībā uz šķīdinātāju pentāns darbojas tikpat labi kā heptāns. Arī heksāns darbojas labi, bet atturieties no heksāna, jo tas ir toksiskāks.
 

LilianaHickman

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Interesants temats! Ir ļoti svarīgi izprast CBD izomerizāciju. Ja jūs interesē droši un uzticami CBD produkti, vairāk informācijas meklējiet vietnē https://releaf.co.uk. Zināšanās ir spēks, kad runa ir par kanabinoīdiem!
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Pirms ilgāka laika es mēģināju izomerizēt CBD uz THC. Tas labi izdodas, izmantojot 26% HCL kā skābes katalizatoru un 80% etanolu kā šķīdinātāju. Tomēr bija nepieciešamas 24 stundas refluksa režīmā.

Manā pirmajā testā ar 8 stundu refluksa režīmu patiešām izomerizējās ļoti maz CBD.

Tāpēc es ieteiktu ikvienam, kas mēģina šo reakciju, periodiski pārbaudīt reakcijas vidi: vienkārši paņemiet pašreizējās reakcijas paraugu un ievietojiet to NaOH vai KOH ūdens šķīdumā. Ja tas kļūst violets, tad CBD joprojām ir daudz.

Manā gadījumā tikai pēc 24 stundām tests nekļuva violets.

Pēc 24 stundu refluksa beigām etanols bija kļuvis dzeltens, tika iztvaicēts, un iztvaicēšanas traukā palika oranža eļļa.

No vairākiem avotiem esmu lasījis, ka, jo ilgāks atvilkšanas laiks, jo vairāk delta 9 pārvēršas par delta 8, tāpēc jāatrod labs atvilkšanas laiks, lai CBD pietiekami izomerizētos, bet delta 9 pilnībā nepārvērstos par delta 8, ja vien tas nav tas, ko jūs vēlaties.

Turklāt ūdens klātbūtne atvieglo delta 9 pārvēršanos delta 8 (acīmredzot), tāpēc, veicot šo reakciju apolārā šķīdinātājā ar skābi, piemēram, p-toluēnsulfonskābi, neapšaubāmi iegūtu lielāku delta 9 iznākumu.

Daži cilvēki izmanto ūdens hcl apolārā šķīdinātājā, spēcīgi maisot, lai sajauktos abi nesajaucamie šķīdinātāji, un acīmredzot arī tas darbojas.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Vai es varu lietot cbd dab vasku vai 15% cbd eļļu, vai 30% cbd pastu, vai man nepieciešams cbd pulveris?
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
Veicu reakciju ar HCL

Es refluksēju 4 stundas, atvēsināju, atvēsināju līdz ph 9, lai neitralizētu skābi, bet es nezinu, vai es to izdarīju pareizi. Es ieliku to pārklātu saldētavā un filtrēju. Kad viss spirts un ūdens iztvaikoja, es pievienoju tīru spirtu, filtrēju un ļāvu nožūt.
Pievienoju galarezultāta fotoattēlus.

Tam ir dīvaina smarža, tas nesmird slikti, bet arī ne pārāk labi, kā zieds, kas ne smaržo labi, ne slikti, bet tam ir spēcīga smarža.

Es to notīrīju ar ūdeni un ļāvu nožūt, bet smarža joprojām ir tāda pati.

Tā ir kā tīra THC eļļa, bet sarkanbrūnā krāsā.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
729
Reaction score
1,031
Points
93
Jā, izskatās, ka patiesību jūs sapratīsiet, kad veiksiet biotestus. Lai panāktu lielāku tīrību, tas ir jādestilē. Bet kopumā izomerizācijā ir daudz šķīdinātāju un katalizatoru variantu. Nosacījumi ar karsēšanu vai dzesēšanu. Vai istabas temperatūrā. Ir selektīvas metodes, lai iegūtu vienu izomēru ar augstu iznākumu. Nākotnē mēs sagatavosim ziņojumus par dažādām izomerizācijas metodēm, izņemot šajā rakstā izklāstīto tēmu.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
YcCNL3zExF


N7MKfL1CUv
 

Python

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es mēģināju refluksēt cbd izolātu ar citronskābi dh2o, pēc ekstrahēšanas ar etoac un ļaujot tam iztvaikot, es ieguvu ārkārtīgi lipīgu zeltainu sveķeni, tai ir vāja citrona smarža, pat ja es esmu neitralizējis skābi ar nātrija bikarbonātu. Es nezinu, vai es to izdarīju pareizi.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
GqYXjsEBI7


Es gatavoju CBD un kļūdas pēc maisījumam pievienoju NAoh, domāju, ka izomerizācija apstājās. Izveidojās 2 slāņi, vai kāds var man pateikt, kas izveidojās? Vai tas ir labs veids, kā iegūt THC ekstraktu?

Es izmantoju metanolu un HCL
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,668
Solutions
3
Reaction score
2,771
Points
113
Deals
1
Labdien, kurā posmā esat pievienojis NaOH?

Atbildi var sniegt HPLC analīze.
 
View previous replies…

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
Pievienojot Naoh, abas fāzes atdalījās, un, manuprāt, reakcija apstājās. Es mēģināju to mazgāt dažādos veidos, bet nevaru atbrīvoties no šīs sliktās smakas.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
bāzes pārvērš cbd (thc nepārvērš) par dažiem hinona atvasinājumiem. es domāju, ka to atdalīšanai no thc var izmantot dažādus šķīdinātājus, bet es nevaru atcerēties, kurā literatūrā tas bija aprakstīts arī tāpēc, ka tas ir zaļš (es pieņemu), daži augu impurīti arī var oksidēties.
 
Top