Amfetamino gryninimas rūgštinės-bazinės ekstrakcijos būdu

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Taigi man sunkiai sekasi atlikti 8 žingsnį. Man atrodo, kad čia daug nuostolių ir praradimų. Perkėliau ekstraktą iš sep piltuvėlio pridėjau magnio įdėjau į šaldiklį. Dabar čia padariau filtrą su vakuumu. Manau, kad Buchnerio filtras yra kur kas geresnis už mano gautą sąranką, nes jis nesandarus ir tūris per didelis. Taigi, 1. kai pilate į sąranką, ar turite viską išpilti... Nesuprantu, kaip tinkamai išpilti eterio ekstraktą, kad su juo nepatektų magnio, nebent išpilčiau ne visą ekstraktą, tada tuo metu man liktų daug ekstrakto su magniu, ką daryti su ta likusia dalimi, kad atskirti. Taip pat pridėjau nuotėkio nuotraukas. Ką man su tuo daryti. Ar visa tai yra atliekos. Jei yra magnio, kuris pateko per filtrą, ką turėčiau daryti? Iš esmės įstrigo ir laukia šiame etape
 

Attachments

  • uRmBhZdtAo.jpg
    uRmBhZdtAo.jpg
    5.8 MB · Views: 617
  • tgf4n2iJy8.jpg
    tgf4n2iJy8.jpg
    5.8 MB · Views: 601
  • eKPQJ5jCxG.jpg
    eKPQJ5jCxG.jpg
    5.7 MB · Views: 563
  • c5heBExUCz.jpg
    c5heBExUCz.jpg
    6.6 MB · Views: 592
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nagi, žmogau: tu gali tai padaryti. Jei galiu aš su iš užpakalio išaugusiomis rankomis, vadinasi, gali ir tu.
Ir taip! Nieko nėra malonesnio mano akims nei MDMA po eterio plovimo.
AlO4WhDYHz
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Tai joanlab vakuuminis filtras... Jis buvo pigus, bet konstrukcija yra visai ne ta, kad leidžia dalykams nutekėti į išorę... Ya aš bandysiu pila kitaip aš perskaičiau sticky Patton parašė naudinga išaiškinti dalykus šiek tiek
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
@deeperdive36 Atrodo, kad tai yra rutulinis šarnyras, kuris laikomas kartu su spaustuvu.
Ar bandėte prieš tai rutulinį sujungimą sutepti šlifavimo tepalu ir pasukti rutulį, kol šlifavimas taps aiškus?
Tai turėtų išspręsti jūsų problemą.
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Aha, prisimenu, kad kažkur skaičiau apie tepimą. Šiandien pabandysiu tai padaryti, tikiuosi, kad problema bus išspręsta. Ačiū.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton apskritai, ar verta vandenį + FB tirpalą + p.eterį 40/60 kaitinti iki 38-39C, kol plaunamas eteris? tikriausiai tai padidins eterio tirpumą ir palengvins emulsijos tirpinimą?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Galite plauti kuo nors mažiau lakiu, bet nemanau, kad verta šildyti apskritai, jei tai svarbu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Manau, kad tai nėra gera idėja. Galite atlikti dvi ekstrakcijas po vieną ir į vandenį įpilti NaCl, kad būtų lengviau atskirti sluoksnius.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Taip, esate teisus, NaCl veikia gana gerai. Pora kartų išbandžiau jį santykiu 15-20 gr : 100 ml ir tai labai palengvina mano gyvenimą.
Bet vis tiek galvoju, gal tinkama temperatūra gali pagerinti procesą daug geriau.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Išbandžiau ABE su šaldiklyje laikomu skysčiu.
Ten buvo 50 gr druskos, iš kurios turi gautis 42 gr FB.
Iš karto, kai tik buvo pridėta šarmo, tirpalas buvo įdėtas į šaldiklį 4 valandoms. Tada buvo įpilta p.eterio, anksčiau taip pat laikyto šaldiklyje.
Rezultatas buvo daug lengvesnis, o gautame tirpale buvo 40 g FB. Tačiau gauto FB spalva nebuvo skaidri: šiek tiek gelsva.
Noriu pasakyti, kad šiek tiek gelsva - ne grynai skaidri, bet vis tiek priimtina: ne kola.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ką tik perskaičiau šią temą. Pagalvojau: " kodėl su NaOh einame į pH 12?" Neėjome į pH 2, todėl jis nėra subalansuotas. Tada prisiminiau eksperimentą, kurį bandžiau atlikti naudodamas aliejų kaip nepolinį. Kai neutralizavau HCL su NaOh, kas atsitiko? Pagaminau šarminį muilą. Naftos eteryje yra frakcijų, kurios reaguoja ir sudaro parrifiną. Būtent tai čia ir vyksta. Parrifinas yra trečiasis sluoksnis, pH 12 yra per didelis, o naftos eteris reaguoja su natrio hidroksidu. Pataisykite mane, jei klystu, nes nesu chemikas
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ar turėtume išgarinti 2/3 tūrio DCM, kaip tai darome su eteriu 9 žingsnyje?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Dar vienas bandymas ABE.
Apie 300 gr mdma hidrochlorido pradžioje.
1,2 l vandens
85 gr NaOH
+ apie 150 gr laboratorinės klasės NaCl pridėta proceso metu.

Pridėjus NaOH, apatiniame sluoksnyje atsirado gana purvinas juodas FB sluoksnis (ne viršutinis!!!), todėl pridėjau NaCl, kad juos apverstų.

Pirmajame etape 180 g visiškai gryno FB buvo ekstrahuota eteriu, t. y. labai mažu kiekiu.

Vandens likučiai buteliuose liko savaitei ar panašiai.

Po kurio laiko kitu etapu su 500 ml DCM gavau 20 gr šiek tiek gelsvos spalvos FB, kurią asmeniškai vertinčiau 9/10.

Taigi, galutinis yeldas iš viso yra 200 gr.
Prarasta 50 gr
 

curlyfries

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Jo beveik neįmanoma ištirpinti amf 1/1 vandenyje. ( bandžiau 2 kartus su 2 skirtingomis blogomis partijomis).
Amf yra iš ai/hg.
- Iki kokios temperatūros galima kaitinti 1/1 vandens ir amf tirpalą? ( 80*c ?)
- kiek vandens galima įpilti papildomai?
laukiau apie 1 valandą, kol magnetine maišykle vandenyje ištirpinsiu 20 g nešvaraus amfino (buvo šiek tiek gabaliukų, kitą kartą įsitikinsiu, kad jie labai smulkūs).
Kai kažkaip bandžiau filtruoti kietąsias daleles, kurios neištirpo vandenyje, buhnerio filtre likęs likutis yra panašus į daug druskos struktūros.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Pastaba: kaip tirpiklį naudoju DCM

Į reakcijos mišinį 10 žingsnyje įpilant acetono, pastebėjau, kad susidaro 2 atskiri sluoksniai, o įpylus sieros rūgšties ir acetono tirpalo nepavyko iš reakcijos mišinio pasūdyti jokių miltelių.

Ką padariau ne taip? Ar yra specialių metodų, reikalingų naudojant DCM vietoj eterio?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Ačiū labai ačiū, pabandysiu pirmąjį metodą

Dažnai darydavau 2 metodą, bet filtruodavau tik kavos popieriaus filtru ir manau, kad su acetonu gaunami geresni rezultatai.
 

garro

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pirmiausia ty visiems, kurie dalijasi savo žiniomis.

Antra, supainiojau A/B ekstrakciją ir man reikia patarimo, ar tai, ką turiu, galima išgauti, ar ne.

Aš naudoju
1) šarmą
2) sieros rūgštį (kanalizacijos valiklį)
3) VMP Nafta
4) ~3 g metamfetamino

Viskas sekėsi gerai. Ištraukiau laisvosios bazės sluoksnį ir užšaldžiau, kad pašalinčiau vandenį. Tada, manau, kad per daug parūgštinau. Bandžiau jį atkurti ir sukėliau dar didesnę netvarką. Šiuo metu turiu du sluoksnius, vieną vandens (PH ~2) ir vieną benzino. Taip pat buvo šiek tiek kietųjų dalelių, kurios arba buvo išfiltruotos, arba ištirpo vandens sluoksnyje.

Sieros rūgštį taip pat praskiedžiau vandeniu, o ne acetonu. Manau, kad tai buvo klaida, pataisykite mane, jei klystu.

Keletas klausimų:
1) Ar įmanoma iš to išgauti kokį nors produktą? Jei taip, kokius veiksmus rekomenduotumėte atlikti?
2) Ateityje, jei per daug parūgštinsiu, ką turėčiau daryti, kad susigrąžinčiau dabartinį procesą arba grįžčiau į pradžią (amfetaminas distiliuotame vandenyje)
3) Ar galiu atlikti A/B w/o eterio/spirito sluoksnį? Kaip suprantu procesą, tai leistų palikti vandenyje tirpstančius gabalėlius, bet tiesiog noriu patikrinti.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Sveiki, turiu klausimą. Koks idealus amfetamino (skystos formos, sumaišyto su metanoliu) PH pridėjus sieros rūgšties ? Amfetamino 1:2 su metanoliu ph yra 12.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Kai amfetamino ph12, turiu dėti sieros rūgšties, kol jis pasieks ph 6, tiesa?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, generole Pattonai, negaliu rasti jokio šaltinio, kuriame būtų parodyta galutinė rožinių adderalio tablečių gamyba. Jei noriu pasigaminti rožines adderalio tabletes, ar turiu vadovautis šia konkrečia instrukcija? ačiū už jūsų laiką ir pagalbą.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ar jus domina rožinė spalva, ar admirolo sudėtis, į kurią įeina įvairios amfetamino ir dekstromamfetamino druskos?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ar visos rinkoje esančios adderal tabletės yra rožinės spalvos? atsiprašau už naivų klausimą, bet noriu pasidomėti adderal gamyba, ir kaip galėčiau nuo to pradėti?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Anksčiau esu vartojęs vieną tabletę ir ji man labai padėjo susikaupti. tai buvo rausva tabletė ir, manau, ant jos buvo užrašyta 20MG. ar yra būdų, kaip galėčiau pasigaminti tą patį namuose ar net laboratorijoje, turėdamas tinkamų priemonių?
 
Top