Amfetamino gryninimas rūgštinės-bazinės ekstrakcijos būdu

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, generole Pattonai, negaliu rasti jokio šaltinio, kuriame būtų parodyta galutinė rožinių adderalio tablečių gamyba. Jei noriu pasigaminti rožines adderalio tabletes, ar turiu vadovautis šia konkrečia instrukcija? ačiū už jūsų laiką ir pagalbą.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ar jus domina rožinė spalva, ar admirolo sudėtis, į kurią įeina įvairios amfetamino ir dekstromamfetamino druskos?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ar visos rinkoje esančios adderal tabletės yra rožinės spalvos? atsiprašau už naivų klausimą, bet noriu pasidomėti adderal gamyba, ir kaip galėčiau nuo to pradėti?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Anksčiau esu vartojęs vieną tabletę ir ji man labai padėjo susikaupti. tai buvo rausva tabletė ir, manau, ant jos buvo užrašyta 20MG. ar yra būdų, kaip galėčiau pasigaminti tą patį namuose ar net laboratorijoje, turėdamas tinkamų priemonių?
 

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, visi Turiu klausimą dėl pagrindinio plovimo su / IPA-acetonu, dar ne ABE.
1 klausimas: ar vaistinės 99 % IPA nėra pakankamai geras? žinau, kad acetonas iš ūkinių prekių parduotuvės nėra bevandenis,
2 klausimas: skaičiau kreko receptą erovide ir kai kuriuose metoduose buvo kalbama apie karščio lempą krekui išdžiovinti / sukietinti: ar tai reikėtų taikyti amfetaminui / metamfetaminui? apskritai, kiek laiko leidžiate jiems sukietėti?
K3: koks pelargonijos kvapas? paklausiau daugybės pažįstamų ir, mano nuostabai, niekas man neatsakė.

yra dar keletas, bet viskas, ką galiu sugalvoti. sveiki geri žmonės.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
IPA tirpstantis produktas ir kartais sunkiai kristalizuojasi, jei nenaudojate acetono.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Jei manote, kad 99 % iPad yra 1 % vandens, tai 100 ml ištirpinsite gramą metamfetamino, kurį panaudosite. Tačiau jį išdžiovinti nesunku. Jums nereikia džiovinti krekingo, jis priverčia vandenį išeiti ir gana greitai išdžiūsta pats. Jei jūsų klimatas šaltas, gali būti naudinga šilumos lempa. Jei tirpiklį išgarinsite per greitai, negausite norimų skeveldrų. Pirminis kristalizacijos veiksmas vyksta dėl tirpumo skirtumo tarp karšto ir šalto tirpiklio. Jei išgarinsite tirpiklį, gausite tik miltelius
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Kaip galėčiau pasiekti labai rūgštų amfetaminą? reagento tyrimas tampa raudonas
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, per daug rūgštus jis. Tai akivaizdu. Galite jį nuplauti IPA arba acetonu.
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Ar galiu jį išgauti plaudamas IPA? Ar gali būti naudingas metanolis?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Taip, galite naudoti IPA. Jei pasakiau IPA plovimas, tai reiškia, kad IPA galite naudoti plovimui....

Ne, metanolio naudoti negalima.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Ar galėtų man padėti IPA ištirpinti šiek tiek valgomosios sodos?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dėl kokios priežasties? Ar suprantate, kad amfetaminas yra bazinė medžiaga, o laisvąją bazę iš jos padarote atgal pridėdami geriamosios sodos?
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
pH yra per rūgštus, labai skauda, valant jį IPA deginimas sumažėja, tačiau matuojant testinėmis juostelėmis pH vis tiek yra per rūgštus
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
mano galvoje ištirpinkite šiek tiek valgomosios sodos, šiek tiek padidinkite ph iki 6, dabar jo ph yra 1

Jei šį valymą atliksiu IPA ištirpinęs šiek tiek valgomosios sodos, ar ji man padės? Arba jei pakankamai valysiu alkoholiu, ar gausiu ph 6? bent 5, pažiūrėkite į testo juostelę tik palietę amfetaminą

J7BE0oWPNR
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pamirškite apie valgomąją sodą. Aprašykite man, prašau, su visomis detalėmis, kaip atlikote laisvosios bazės amfetamino ekstrakciją iš reakcijos mišinio. Kaip jį parūgštinote? Man reikia suprasti jūsų problemos priežastį.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
pirkti sulfatą tokį, koks jis yra
Kai paėmiau pirmąją eilutę, pamačiau žvaigždes.
tada išmatavau pH
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ar įsigijote paruoštą amfetamino sulfatą? Ar jis buvo čia? Tikriausiai ten yra natrio vandenilio sulfato, kuris netirpsta IPA ir gali padaryti ją per rūgščią. Rūgštinė ekstrakcija jums yra tik viena iš galimybių.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Ar yra vieta, kur tai paaiškinčiau buitiškai? Man sunku gauti tų cheminių medžiagų

Tai tikrai būtų pirmas kartas mano gyvenime, matau, kad sugebėčiau tai padaryti, bet negaunu produktų
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
vieną kartą bandžiau šį metodą, bet įpilant NaOH tirpalo pasirodė baltos nuosėdos, todėl negalėjau jo perrinkti
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
ar tai reiškia kažką panašaus? fazės nebuvo atskirtos
SrUFD7xY2a
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Ar galiu naudoti tolueną kaip tirpiklį vietoj DCM arba dietileterio? Man neįmanoma gauti nė vieno iš šių 2 tirpiklių.


Aliejus nesusidarė, ar filtravote vandenį, kad pašalintumėte kietąją medžiagą, ir tada bandėte iš vandens išgauti amfetaminą?

Atsiprašau, kad tiek daug klausiu, stengiuosi sužinoti viską, ką galiu, savo priemonėmis, bet informacija yra ribota.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, nesigailėkite.
Taip, galite naudoti tolueną.
Taip, procedūros yra teisingos. Tačiau atrodo, kad amfetamino nėra.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Įdomu... Produktą baigiau tik 2 būdais... HCL / sieros dujos arba L/L ekstrakcija su vandeniu. Ekstrakcijos tirpiklius maišant su DH2O, maišant ir lašinant rūgštį, kol ji pasiekia tinkamą PH lygį, tada išgarinant vandenį. Ar tai užtikrins tokį pat švarų produktą, kaip ir pridėjus H2SO4/acetono kristalizacijai?
 

cooperation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kaip kristalizuoti metamfetaminą
 
Top