Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

kamusheto

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hány grammot készíthetsz ebből a receptből
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Próbálta már valaki kis mennyiségben az Al/Hg amalgámos módszert?
én kipróbáltam ugyanilyen arányban, de 10-szer kevesebb mindenből és azonnal zöldes/szürke csapadékot kaptam, miután p2np oldatot öntöttem az amalgámra.
valami ötlet, hogy mi történhetett?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Az Ön útmutatója nagyon sokat segített nekem!
Amint sikerült találnom egy megbízható higany (II) nitrát szállítót, készen állok az indulásra!

Nagyon köszönöm a munkáját!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Biztos vagy a P2NP minőségében? Átkristályosította ezt a prekurzort, és ellenőrizte az olvadáspontot?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Az én pénzem a nem jó összeolvadáson van
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3

A P2NP-t egy itt a fórumon hirdetett, jó véleményekkel rendelkező forgalmazótól szereztem be, így azt mondanám, hogy a minőség jó, a közeljövőben átkristályosítom és ellenőrzöm az olvadáspontot.
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Szerintem úgy értette, hogy az összeolvadás nem volt elég jó a reakcióhoz.
Ami lehet, hogy így van, nem tudtam szögezni a még, komplikációk történtek a múltban az amalgámmal. Legutóbb, amikor megpróbáltam, a fólia elkezdett recsegni és füstölni az öblítés után, de ezúttal nem reagált olyan agresszíven, talán ez volt a probléma.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Igen, erre gondoltam, köszönöm.
egy másik trükkös dolog, amivel néhány embernek gondja van, az a túl kevés só hozzáadása az mlgm-hez, ellentmondásos módon minél kevesebbet adsz hozzá, annál jobban fog habzani és buborékosodni, amikor mosod (ami miatt azt hiszed, hogy jól mlgmated). azt akarod, hogy kissé éberen buborékosodjon (ne habozzon), a szol általános szürkülésével és a fényes bois felúszik a tetejére. amikor 80-90%-a felúszott, folytasd a szokásos módon. tiszteld az eljárást, mérd ki a sókat, 1:1 (okkal).
és ne felejtsd el jól érezni magad
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Javaslom, hogy mindenképpen végezze el (mérjen meg minden új beszállítói tételt), ha biztosra akar menni a szintézisben.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Nézze meg a Constantylious-t az EU beszállítói listájáról a Breaking Bad oldalon.

Merkúr komputerei vannak, és escrow-val dolgozik.

Lehet, hogy távol akar maradni a clearwebtől, ha ilyen vegyi anyagokról van szó.

Az összes ajánlott beszállítót itt találja:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/europe.10/
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Onyxmet 10/10 az ártól a kiszolgáláson át mindenig, vegyen fel egy kis ként, ha már ott van, olcsó.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Szeretnénk visszajelzést kapni Öntől ezzel a beszállítóval kapcsolatban. Kérjük, ossza meg velünk az üzlet eredményét.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Ismét üdvözlök mindenkit, van néhány kérdésünk a szintézisről

1. Lehetséges, hogy a P2NP elrontja vagy elveszíti a tulajdonságát?
2. Hogyan lehet felismerni a romlott P2NP-t?
3. Hogyan és milyen körülmények között tartják a P2NP-t? Hidegben kell lennie?
4. A szintézis során az első lépésben Al Amalgám. Az utasítás szerint dolgoztunk és 4 alkalommal nem sikerült az amalgámozás. Amikor hozzáadtuk "A mi Made Living Nitrate" reakció túl gyors volt, mindössze tíz perc alatt buborékok jöttek létre, sötét folyadék és az összes alumínium a felszínre emelkedett, és úgy döntöttünk, hogy értékeljük az amalgámot, és nagyon kevés más alumínium volt, az a benyomásunk, hogy megolvadt az amalgám során. És amikor hozzáadtuk az elkészített P2NP oldatát, a reakció hiányzott, és nem volt. Mi ment rosszul?
5. A fenti sikertelen szintézis előtt volt egy olyan, ami nagyszerű lefolyású volt, de a végén a nátronlúg hozzáadásakor túl sok amfetamin bázist kaptunk, kb. 100ml-t, míg a korábbi eljárásoknál a videós szintézishez hasonlót kaptunk. Rájöttünk, hogy valami nem stimmel, és adtunk hozzá kénsavat is, de nem reagált.
6. Lehet-e az utolsó lépésben aceton helyett izopropilalkoholt használni kénsavval? Vagy kizárólag acetonnal?
7. Egy alkalommal szokatlanul nagy hozamot kaptunk, ahol kb. 3x több pasztát kaptunk. Mármint nedves paszta, miután átpréseltük a szöveten. Mi lehetett az oka?

A P2np sokáig állt, mert nem tudtunk a higanyhoz jutni, így kételjük, hogy a P2NP-nk tönkrement, ezért tettük fel ezt a néhány kérdést.

Egyébként addig egy tucat sikeres szintézisünk volt.

A válaszokat előre is köszönöm :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Igen, levegőn és 8C feletti hőmérsékleten.
2.Sötétített szín, én akkor is átkristályosítanám, ha csak egy kicsit narancssárgábbá válik. azt akarja, hogy kanárisárga legyen.
3.Fagyasztóban, légmentesen, jó sokáig eláll, ha tiszta.
4.Olvasd el a fenti hozzászólásomat, éber buborékosodást akarsz, nem habzik, nem nagyon nyilvánvaló reakciót.Ha a higany amalagámod hevesen amalgámosodik, akkor vagy túl kevés, vagy túl sok.Megmérted?Olvasd el patton izomer elválasztásról szóló témáját, jó forrás a szintézishez is.
5.idk
6.Igen, működik, nem probléma.
7.Az oldószertől, a csapadékoldó szol. konc. függvényében, az anyaszol. és a csapadékoldó szol. hőmérsékletétől, az ipa-ban lévő freebase konc. függvényében másképp csapódik ki.nem mindegy.ne használj szövetet, dupla zacskós kávéfiltert, ha minőségi papír nem szerepel a menüben,

Tetszik és feliratkozni
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Tehát, 5mg mintát vettem 1ml metanolban, de nem akart az egész minta feloldódni. 10 perc rázogatás után az oldatot 7 mikronos fecskendőszűrőn keresztül szűrtem. Az elvégzett GCMS-analízis kimutatta, hogy a fő csúcs a kívánt csúcs volt. A mintában oldott egyéb vegyületek a következők voltak: P2NP, 2-fenil-metilaziridin, 2-metil-3-fenil-aziridin, és a legkevésbé bőséges benzilmetilketoxim volt, a melléktermékek összege kevesebb, mint 0,2% csúcsterület (az oldószert nem vették az egyenletbe). A többi 100 mg mintát laboratóriumi kemencében elégettük, 16 mg metanolban oldhatatlan port hagyva hátra. Ezután a port MgCl2-vel vizsgáltuk ammónium pufferben, csúszáskiválással, így biztos vagyok benne, hogy ez valamilyen foszfát szervetlen só. Így a #437 hozzászólásban szereplő hozamomnak 7,2 helyett 6,05g-nak kellene lennie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
A @UWe9o12jkied91d poszt mellett az olvadáspontot is ellenőrizheti. Ez a teszt egyértelműen válaszol a p2np tisztaságáról.
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ha tudod, mondd meg nekem, kérlek
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Köszönet ezért a videóért
Szeretném tudni, hogy a P2NP elérhető-e, és nem említette a videóban a használatát.
Köszönöm ☺️
 
Top