Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Köszönet ezért a videóért
Szeretném tudni, hogy a P2NP elérhető-e, és nem említette a videóban a használatát.
Köszönöm
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

A P2NP-szállítók listája a fórum listázási részében található.

Maradjon biztonságban :)
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Köszönöm szépen
Pls küldjön nekem egy linket, vagy mondja meg, hogyan találja meg
és az előző videóban nem említette, hogy hogyan használja a készítményt a készítéshez.
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Igen, pontosan ezt szeretném
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

P2NP, izopropil-alkohol és ecetsav oldatot készítesz (10 g 1-fenil-2-nitropropén 100 ml izopropil-alkoholban és 50 ml ecetsavban).

Ez a fent leírt 3 prekurzor alapkeveréke, egyszerűen keverjük össze őket!

Van még kérdése?

Néhányan kérem javítsanak ki, ha tévednék!

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Szia, emlékszel, mennyi amfetamin-szabadbázis keletkezett ebből a reakcióból?
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Igazán köszönjük ♥️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Szívesen látjuk Önt!

Vigyázzon magára :)
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Némi kutatás után 100 gr higanykloridot rendeltem. Amikor megkapom, megosztom a benyomásaimat
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Van néhány kérdésem:

1. Hogyan tudom megtisztítani az alapoldatot az izopropil és más nem kívánt melléktermékektől, hogy tiszta amfetaminmentes bázist kapjak?
Ezt a szintézist úgy vizsgálom, hogy amfetamin-szabadbázist, nem pedig szulfátot állítsak elő, és kíváncsi vagyok, hogy szükséges-e megtisztítani a szferált felső réteget, hogy tiszta amfetamin-szabadbázisként kész legyen.

2. Milyen típusú elszívórendszer ajánlott ehhez a reakcióhoz egy otthoni laboratóriumban?
Olvastam a szálban, amely leírja a kipufogórendszereket, de keresek kevésbé helyigényes lehetőségeket

3. Mekkora a becsült hozama a tiszta amfetamin-szabadbázisnak ebből a reakcióból (10g P2NP)?
Úgy becsülném, hogy valamennyire 50ml körül lesz, ha az izopropil teljesen eltávolításra kerül a bázisból, amely leválasztásra kerül.

@HIGGS BOSSON
@G.Patton
@William Dampier
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Párologtassa el az oldószert, és elvégezheti a gőzdesztillációt a szabad bázis tisztításához.
Vannak szép útmutatók.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/home-laboratory-diy-exhausting-fan-models-and-filters.471/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/
Képességtől függően 70-90%. 6,19 és 8 ml amfetaminmentes bázis között. Nem tudom, hogyan számoltad ki az 50 ml-t. :unsure:
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Köszönjük!


Köszönöm!

Oké, ez aztán a meglepetés!
A beszerzési költségeim szerint 1.000ml freebase ára akkor 379,36€ és 546,64€ között kellene, hogy legyen, a kutatásaim szerint ez egy kicsit magasnak tűnik.
Van olyan módszer, amivel csökkenteni lehet az előállítási költségeket?

Azért kérdezem, mert a freebase kereskedelmi célú felhasználása érdekében a freebase gyártását vizsgálom, ezért gondot okoz, hogy ezt a reakciót valami 2,5 kg P2NP vagy még magasabb érték felé méretezzem, különben nem lenne sok értelme.
Milyen más reakciókat tudna ajánlani kereskedelmi felhasználásra? Nem tudom ezt a reakciót 140-szer megcsinálni, hogy 1L-t kapjak haha
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
milyen színű az amfetaminolaj a gőz-desztilláció előtt (vörös/barna)?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Csak szeretném megtalálni a leghatékonyabb (idő és pénz) módszert, hogy tudjam, mire kell összpontosítani.

20-30 EUR álomnak hangzik, haha, ahonnan én jövök, egy kiló Speedet 800€ - 1.000€-ért árulunk.


Köszi, már beleolvastam, de nagyon költségesnek tűnik, amennyire értettem ez a módszer kb. 2,5x annyiba kerül, mint a Synthesis via Al/Hg & P2NP
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tiszta ez a sebesség? Vagy ez vágott szemét?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Alapvetően mindkettő esetében...az embereket nem igazán érdekli, hogy van-e benne koffein vagy nincs..ami szomorú.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Deff. nem vörös/barna. vörösbarna szerves réteg túlmelegedést jelent, ha a színeződés az alapozás előtt jelent meg, ha utána, akkor a p2np és más melléktermékek az ipa-val együtt a szerves rétegbe mozognak a nem teljes reakció miatt (ebben az esetben sárgásbarnának kell lennie, nem olyan intenzív vörösesbarnának).
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Van valaki, akinek van tapasztalata ennek a reakciónak a 2,5 kg+ P2NP-re való méretezésével kapcsolatban, és hajlandó lenne válaszolni néhány kérdésre?
 
Top