Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Milyen hőmérsékleten a legjobb az izopropil elpárologtatása az oldatból, hogy ne befolyásolja a szabad bázist?
A gőzdesztilláció elvégzése a bepárlás után értendő.


Azt hittem, hogy az izopropil "megszabadulása" után a freebase készen áll. Az 'A-Oil'/Amphetamine Freebase-t szeretném létrehozni, hogy pasztát hozzak létre belőle, nem szulfátot.
Tehát el kellene párologtatnom az izopropilt, hogy készen álljon a használatra, mivel az izopropilt azok adnák hozzá, akik az 'A-Oil'-t átadnák a paszta gyorsaságának (izopropillal és H2SO4-mal).

@G.Patton nagyon köszönök mindent, eddig nagy segítség voltál!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
A legjobb megoldás a vákuum (rotovap gép) használata. A hőmérséklet nem nagyobb, mint 55-60 fok C.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Köszönöm, ezt felveszem a laboratóriumi felszerelések listájába. :)
 

Panzerschokolade

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Első próbálkozás a foszforsavval: teljes siker.
Második próbálkozás, minden ugyanazzal, de megduplázott reagensekkel és az a-freebase/IPA keverék további tisztításával NaOH-oldattal (ugyanaz a koncentráció, mint a receptben) az elválasztótölcsérben rosszul végződött. A pH 6-ra vittük, az indikátorpapírok sárgák maradtak, de csapadék nem volt. Ezután ehhez a sárgás utósavas keverékhez adtam némi 99%-os acetont, és némi fehér csapadékot figyeltem meg. Pár perc óvatos keverés után elkezdett egy nagy ragacsos trutyit képezni. Jól leszűrődött, és acetonnal való öblítés után is ragacsos és nyálkás maradt. Nem akart megszáradni, még 105°C-os sütőben sem. Az első adag szagtalan és szuper száraz/tömör volt. A másodiknak erős a szaga és az ampra jellemző. Mit csináltam rosszul? Nálunk nem lehet ~36%-nál erősebb kénsavat kapni, ezért nem használom.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dobja ki és kezdje elölről, ez a ragacsos mocsok soha nem fog megszáradni. javaslom, hogy adjon hozzá lúgot ph 13-ra, mint az eljárásban, mennyiségtől függetlenül teljes elválasztásra és legalább 13-as ph-ra van szükség. próbálja meg kissé felmelegíteni a savát (csak foszforsavra vonatkozik) használat előtt, ha ez nem teszi meg, nekem úgy hangzik, hogy túl híg a szerves fázisréteg vagy túl nedves a szerves fázis. azt tanácsolnám, hogy használjon szilárd szárítószert és/vagy gőzdesztillációt és/vagy oldószer elpárologtatását vákuum alatt.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
vegye figyelembe, hogy a klorid-szárítószerek nem kompatibilisek az ipoh-val
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
A téma legelején HIGGS BOSSON mondta:
Ha extrapoláljuk az arányait 2,5 kg-os tételre, akkor 500 literes reaktort kell használnia. Kíváncsi lennék, hogy a reakciósebesség és a hozam hogyan nézne ki, ha a nitropropen/ipa/sav keveréket az elején szuperhűtötték volna? Esetleg ha fólia helyett 0,6mm-es alumínium szemcsés gyöngyöket használunk, akkor ennyire le tudjuk lassítani a reakciót, hogy megakadályozzuk a hab túlforralását és kisebb reaktort használjunk, mint 500L?
Ennek a megoldásnak a hátránya lehet a nagyon hosszú reakcióidő, és az Al-szemcsék kis amalgámosodási felülete arra kényszeríthet minket, hogy helyben további higanyadagokat adjunk hozzá a redukció fenntartásához. Végül, ha a freebase desztillálásra kerül, nincs mód a higanyionok végtermékbe való átvitelére.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Úgy hallottam, hogy ennek a reakciónak a méretezésével még nagyobb alumíniumdarabok használata lenne ajánlott, hogy ne rontsák el a reaktort, vagy ne okozzanak túl nehéz reakciót, miután a P2NP-t hozzáadták. Mindenesetre úgy tűnik, hogy az Al/Hg útvonal túl sok problémát okoz a skálázás során.

Közben a NaBH4/CuCL2 útvonalat találtam alkalmasabbnak egy nagyobb léptékű termeléshez 1kg+ P2NP-vel.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Hogyan skálázza ezt a reakciót?
Ez az egyik első reakció, amelyet akkor készítettem, amikor először kezdtem, és egy kis tételt csináltam.
Ha 1 kilogrammos tételt akarsz készíteni, akkor körülbelül 1 kilogramm fóliára lenne szükséged, ez az anyag hatalmas térfogatú, így hogyan dolgozol ekkora mennyiséggel?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Azt mondták nekem, hogy ezt a reakciót csak 100 g P2NP-re kell méretezni, különben a hozamveszteség túl nagy lenne/a reakció túl nehéz lenne a szokásos berendezésekkel.

Ha méretezzük, akkor az összetevőket lineárisan méretezzük
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Igen, nem tűnik lehetségesnek, hogy ennél többre méretezzük.
A nátrium-borohidrid reakció jó, de a nátrium ára pénzügyi szempontból logikátlanná teszi.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Jó szolgáltató. Kiváló értékesítés előtti szolgáltatás. A megrendelés nagyon hamar megérkezett
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Dekantálás: gyűjtse össze az amfetamin bázist tartalmazó felső réteget alkoholban. Vízmentes magnézium-szulfáttal egy kicsit száríthatjuk, és a salakot ezenkívül nem poláros oldószerrel (éter, benzol, toluol) extrahálhatjuk, majd az oldószert elpárologtatjuk.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Elmagyarázná ezt a részt bővebben, mert nem értem?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Meg tudná valaki tanítani nekem, hogyan kell szárítani
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! A publikációhoz csak angol nyelvet használhat. Kérjük, olvassa el a dekantálásról a Dekantálás, gravitációs szűrés és folyadékátadás bejegyzésben.
Magnézium-szulfátot (MgSO4) adunk szerves oldathoz, és az oldatból vízmolekulákat vesz fel. Az MgSO4 por szilárd darabbá válik, amikor elnyeli a vizet. Addig kell hozzáadni az MgSO4-ot, amíg az már nem szívja fel a vizet.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Köszönjük
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Than
Köszönöm
 
Top