Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ei, 2 kihti on see, mida te tahate. kuna aq. kiht küllastub vees lahustuvate sooladega, siis lükkab ta dillutseeritud isopropanool-freebaasi sol. välja aq. kihist. see isopropanooli, erinevalt teistest primaarsetest OH-s, omadus eralduda veest soolade lahustumisel on just see, miks seda kasutatakse nii paljudes salajates ja muudes sünteesides.
Vähemalt ma arvan, et nii, loodan, et ma ei räägi välja oma perse. :p
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Kui ma saan õigesti aru, kas ülemine kiht on vaba alus? kollakas õline välimus ja 70% segu. ja alumine on tihedam.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
see oleks veekihi. Ma lisasin 25% naohi lahust. millist kihti ma vajan ? Ma olin veidi segaduses
 

Attachments

  • Htm4IhVl3F.jpg
    Htm4IhVl3F.jpg
    5.1 MB · Views: 488
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kirjutage üles, milliseid proportsioone reaktiividest kasutasite.
Kui kaua seisab segu pärast pildil oleva NaOH lahuse lisamist?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kui leeliseline amiin läheb ülemisse alkoholi kihti. kui ph on happeline, on see lahustunud soolana alumises kihis. Igal juhul tekib selle jaotamismeetodi puhul kaotus.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
umbes 2 minutit ja moodustub kaks kihti, jätan selle 30 minutiks rahule.

1754g nabh4
1000g p2np
100g cucl2
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas P2NP lisamise ajal tuleb 6 tundi segada või segatakse ainult nii kaua, kuni see ohutult lahustub?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Parima tulemuse saavutamiseks kasutage kolvi jaoks ülesseadmist.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ja ma lootsin, et saan kasutada magnetilist segajat lol. aga mul olid kahtlused, kas see on piisavalt tugev.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
See võib võtta 6 tundi, võtta aega sünteesiks, võtta tähelepanu temperatuuri.

See sõltub sellest, kui palju alumiiniumi on kolvis ja kui hea on teie magnetiline segisti.
Ülalpool asuvatel segistitel on rohkem võimsust.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ma arvan, et te ei tohiks pärast valimist midagi IPA/baasiga teha. selles on liiga palju alkoholi, ma tahaksin ipa vähendada. Ma arvan, et õli kvaliteet võib olla liiga suure IPA tõttu kehv.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ma segasin kajakit. Puhastasin segu filtrile ja viskasin lahustumatu sette ära. Valasin selle tagasi reaktorisse.

Lisasin 25% NaOH lahust. moodustusid kaks kihti. Puhkasin pool tundi. ülemine kollane kiht (Ipa/baas). alumine kiht läbipaistev (veekiht).

Tilgutan veekihi kolbi. Lisan Ipa, moodustuvad kihid. Puhkan pool tundi.

ülemine kiht on läbipaistev (alus/Ipa) on see, mida ma vajan. Panen vesikihist ekstraheeritud aluse pöörlevasse aurustisse. Jahutus on 8 kraadi, vaakum on sisse lülitatud, vanni temperatuur on 80 kraadi, ipa hakkab siin aurustuma.

Ma valan Ipa aurusti aluse klaasi. mida ma peaksin selle alusega tegema (läbipaistev)? mis juhtub, kui ma valan selle Ipa/baasi segusse? miks peab seda tegema?

ja kollase kihi (alus/Ipa) reaktorisse. 3 liitrit IPA/baasi segu. kuidas ma saan vähendada ipa??? kas see on ka rotovap? sest kui ma hakkan reaktoris 80 kraadi juures aurustama, siis Ipa tilgub kondensaatorist välja. minu probleem on see, et see muutub lõpuks punaseks ja lõhn läheb ära. Ma arvan, et ma olen segi ajanud.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Miks te IPA evap, jälgige videot. Tehke seda uuesti video sammudega IPA ei sega amfetamiini, see muudab selle lihtsalt haisevaks lol.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Ma olen teinud täpselt sama sünteesi, lihtsalt järgige videot ja pärast hapestamist, kui te ei taha seda IPA segadust / lõhna, puhastage see mõne atsetooniga ja jätke nädalaks või kaheks värske õhu ja valguse kätte, et puhastada ja kuivada.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Tere. nüüd õnnestus ehitada aurudestillatsiooni süsteem. ühe toreda foorumlase abiga. destillatsioon on praegu käimas, arvan, et olen 2 tunni jooksul valmis 😉 Teen praegu ainult väikese koguse, kui õnnestub, siis kasutan 1kg p2np. Mul ei ole võimalust seda õues kuivatada, värskes õhus, päikesevalguses, pean õppima kuidas seda destilleerida. kui palju sa tegid ja milline oli saagis?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. Veefaas ekstraheeritakse 8 liitri IPAga. Amfetamiini vaba alus lahustatakse IPA-s ja IPA-kihi tihedus muutub, seega eraldatakse see vesikihist.
8. Sammu 7 ekstraktist saadud IPA aurustatakse vaakumis amfetamiinivaba alusõliks ja ühendatakse sammust 6 saadud vaba alusega.

Miks peaks seda vaba alusega kombineerima? kas see samm toob lisatulu või mis on selle mõte?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Teete 500g reaktsioone, kuidas jõuate järeldusele 8l IPA-st?

Miks te peaksite ekstraheeritud freebaasi lisama oma eelmisele freebaasile, kas see on aus küsimus?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
6 liitrit Ipa sünteesi alguses, 4 liitrit kihtide valimiseks. ei ole vaja lisada 8 liitrit korraga. Kasutan IPA asemel metanooli, lõpptoode lõhnab vähem alkoholi järele. Aga sellepärast ei saa ma kihte eraldada (metalon ei oska seda teha, seega kui ta küsib alkoholi kihi valimiseks) on vaja lisada dcm. kaks kihti tuleb ühendada, sest saagis on suurem, ma arvan. Lõpuks õnnestus mul soovitud õli teha. Pildil on tulemus, enne soolamist.
 

Attachments

  • V5owtD0iRC.jpg
    V5owtD0iRC.jpg
    5.4 MB · Views: 418

fufu

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere eksperdid, kas te teate, kas ma saan kasutada naatriumvesinikkarbonaati, et saada vababaasi amph p2np-reaktsioonist? Tänan teid.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. Sammud .


Millist kihti ma vajan? Pärast ipa lisamist moodustub 2 kihti. ülemine kiht läbipaistev, puhas, kergelt õline pind. alumine kiht valge tihe tarretis. see ütleb, et ipa tihedus muutub ja eraldub veekihist. selle tihedus muutub, kas see võib tähendada, et see on muutunud tarretiseks ja alumine kiht? noob küsimus, kuid kasulik.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Teie küsimusele olen vastanud eelmises postituses. Mine tagasi ja vaata, seal on isegi pilte.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
aitäh, see sai selgeks. Ma teadsin, milline kiht, aga ma ei suutnud endale selgitada, miks just see kiht?? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
aitäh, see sai selgeks. Ma teadsin, milline kiht, aga ma ei suutnud endale selgitada, miks just see kiht?? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Vabandan, olen teile mitu korda sõnumit saatnud, palun kustutage see...
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Tere, Pärast reaktsiooni ma jahutan lahjendatud HCl-ga ja destilleerin IPA ära 100 ° C, kuid järgmisel päeval, kui ma tulen faaside eraldamiseks, kolb ei sega. Kolvis on mingi hõng. Siin on pildid, kas keegi aitab mul aru saada ja öelda, millised võimalused mul on thx
 

Attachments

  • FvuJdVa0Hl.jpg
    FvuJdVa0Hl.jpg
    3.1 MB · Views: 177
  • yh0uOsVvX6.jpg
    yh0uOsVvX6.jpg
    2.9 MB · Views: 170
  • hCUNzmb3es.jpg
    hCUNzmb3es.jpg
    2.8 MB · Views: 183

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Esiteks, kus sünteesis on öeldud, et te peaksite kasutama HCL-i? Vihje: Mitte kusagil, nii et ärge kasutage.

Teiseks, kuna te destilleerite 100c-s, eeldan, et teete avatud destillatsiooni, ärge tehke seda, kasutage selle asemel vaakumdestillatsiooni.

Proovige uuesti ja vastake tulemustele.

Parimate soovidega
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Okei Im kavatsen lisada 25% NaOH ja pärast mida ma peaksin tegema? Ekstraheerida DCM-iga?
Mul on mõned
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Okei ma olen lisanud 25% NaOH, kuid ma ei usu, et viga tuli NaOH-st, sest faaside eraldamiseks on see kõik korras... Probleem tekib kohe pärast; kui ma tahan niikuinii ekstraheerida aquaus faasi, ... Ma lisan DCM kuid isegi NP nagu DCM ei ole selge faaside eraldamine!,
 
Top