Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
See reaktsioon on väga hea väikeses mahus
Suures reaktsioonis, kui püüda kontrollida eksotermiat ja suurt vahu hulka, pannes CuCl2 lahust aeglaselt kolbi, ei anna suurt saagist, võib tekkida ainult nitroalkaanid ja nanoosakeste kontsentratsioon on liiga väike, et vähendada nitro, tuleks kasutada võimalikult suurt kolbi ja lisada kogu CuCl2 lahus korraga
 

RickyKasso

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Mida te peate "väikesemahuliseks"? Kas on olemas mingi konkreetne P2NP kogus ja teiste kemikaalide vastavad kogused, et reaktsioon oleks kõige optimaalsem ja kergemini kulgev?
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
QN4DFiJWrE
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Selline reaktor sobib väga hästi selle reaktsiooni jaoks
 
View previous replies…

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Jah. Ma arvasin, et kõik mandariini tekstid on kõikjal, kuid täpsem tee, Idek, mida nad nimetatakse või sait.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
aliexpressil on 4 klaasitootjat, kust saate osta otse või rääkida alibaba tuntud müüjaga.
 

spikkel

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Amfetamiini sünteesi kohta, osa amfetamiini baasist ( A-õli ) amfetamiinisulfaadiks. Tavaliselt kasutame väävelhappe ja atsetooni segu lisamiseks thé baasi, nii et me het sulfaat. Nüüd minu riigis/piirkonnas kasutavad kõik atsetooni asemel metanooli ja mõnikord isegi segavad A-õli metanooliga, et valmistada amfetamiinipastat "Belgia/kraavi", nii et ma mõtlesin, kas metanooli on võimalik asendada bioetanooliga?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Võite kasutada metanooli, IPA , atsetooni. Bioetanool peaks olema hea...
 

spikkel

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
testitud ja õnnestus, ausalt öeldes parem kui metanooliga (annab lõpptootele pehmema maitse) ja see on odavam ja vabalt kättesaadav poodides või internetis (puhtus 96 - 100%). jälle avastasin/õpin midagi selles maagilises kohas, aitäh poisid!
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Seda sünteesi on huvitav proovida, kuid modifitseeritud. Saagis 70 protsenti on tõenäoliselt tingitud asjaolust, et peavad vähendama nitroühendust leeliselises keskkonnas, selle tõttu on amiini ja lisandite saagis nitroühendi mittetäielik redutseerimine. Ainult happelises keskkonnas nihkub reaktsioonitasakaal amiini moodustumise suunas, selle näiteks on redutseerimine amalgaamil.
Vase nanoosakesi võib saada eraldi, vaskkloriidi segu vees ja redutseerija, raua või hüdrasiini.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Kas te mõtlete, et tiitrimise ajal sirts see samal etapil amiinile? Või millalgi protsessi käigus? Lihtsalt uudishimulik
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
see süntees on kaheetapiline. esimene etapp on nitropropeeni kaksiksideme redutseerimine borohüdriidiga. teine etapp on nitrogrupi redutseerimine vaskkatalüsaatoril, borohüdriid on vaskkatalüsaatorile ainult vesiniku allikas, seetõttu on võimalik reaktsiooni muuta ja redutseerimist teostada happelises keskkonnas, redutseerijat saab vahetada. Happelises keskkonnas redutseerides on võimalik suurendada saagist
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile. Proovisin selle retsepti abil väikeses mahus amfetamiini valmistada, kuid ebaõnnestusin. Kõik tundus ok, pärast kuivatamist nägi minu toode välja nagu valge pulber, millel oli punakas varjund. Kui tegemist oleks amfetamiinsulfaadiga (mida ma üritasin teha), oleks saagis 84%. Probleem on selles, et see ei ole amfetamiin.

Füsioloogilised mõjud
Ma proovisin 20-30 mg, kindlasti tekkis stimulatsioon, kuid samuti põhjustas see palavikku ja ilmselt immuunsuse langust: mõlemal korral, kui ma seda mitu päeva järjest võtsin, haigestusin hingamisteede infektsiooni (esimesel korral arvasin, et see oli juhus). Teine inimene, kes seda võttis, ei kogenud kuni 90 mg-st mingit stimulatsiooni, vaid ainult mõningast suukuivust. Kummalgi meist ei ole mingit tolerantsust stimulantide suhtes.

Keemiline testimine
1 g pulbrit lahustub täielikult 10 ml H2O-s.
Kui ma lisasin mõõdetud pulbri massile katseklaasis üleliigset NaOH lahust, sain umbes õiges mahus ammoniaagi lõhnaga vababaasi. Eraldasin freebaasikihi, kuivatasin selle CaCl2-ga ja proovisin seda happega tiitrida. Tulemusena mõõtsin freebaasi molaarse massi umbes 171 (ja amfetamiini puhul 135). Kuigi minu mõõtmised ei olnud väga täpsed, on erinevus siiski liiga suur, et seda saaks seletada ainult mõõtmisvigadega.

Minu kõrvalekalded menetlusest

1) P2NP lisamisel sain aru, et see võtab tunde, seega muutusin kannatamatuks ja kastsin reaktsioonikolvi toatemperatuuril olevasse veevanni. Pärast seda sain P2NP-d peaaegu korraga lisada ja segu temperatuur ei ületanud 40-50 °С.
2) Ma järgisin videot, mistõttu ma ei aurustanud IPA-d ja lisasin IPA/vabaasi kihile otse konts. väävelhapet.
3) Mul ei olnud hetkel atsetooni, mistõttu ma ei lisanud seda enne hapestamist ja pesin filtreeritud "amfetamiinsulfaat"-pastat IPAga.
4) IPA on vähem lenduv kui atsetoon, nii et pidin oma sette mitu tundi ahju panema, et see püsiva kaaluni kuivatada. Temperatuur ahjus ei ületanud 80 °С.

Niisiis, suur küsimus on, kus läks valesti? Ma ei oleks üllatunud madala saagise või üldse mitte mingi toote saamise üle, aga saada hea saagise amiini, mis ei ole amfetamiin?!
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
CaCl2 ei saa kasutada koos amiiniga
1.esimeses etapis redutseeritakse nitropropeen nitropropaaniks
2.saadud lisandite erinevate soolade koostisesse amfetamiinipasta
 
Last edited:
View previous replies…

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Kas te võiksite seda veidi täpsustada, palun?

Miks ei saa CaCl2 kasutada koos amiiniga?
1. Kas mitte nitropropeeni redutseerimine nitropropaniks ei peaks toimuma P2NP lisamisel?
2. Ma tean, et minu tootes on mõned anorgaanilised soolad (naatriumsulfaat või boraat), kuid need ei ole mürgised ja nad ei mõjutaks molaarmassi mõõtmist (nad jäävad lihtsalt vesikihti, kui ma vababaasi välja basifitseerin).

Muide, ma proovisin oma toodet puhastada happelis-baasilise ekstraheerimise teel, millele järgneb vababaasi aurudestillatsioon. See oli ikka veel immuunsupressiivne ja molaarmass oli jälle liiga suur. See tähendab ilmselt, et ka minu toksiline lisand on amiin.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kaltsiumkloriid reageerib amiinidega, vt juhendit selle kohta, milliseid kuivatusaineid on lubatud kasutada koos amiinidega.
Ma ütlesin, et teie boorhüdriid redutseerib kõigepealt propaani kaksiksidet propaaniks ja seejärel redutseeritakse nitrogrupp vaskkatalüsaatoril amiiniks (ma arvan, et vahepealsete redutseerimisproduktide lisanditega, kuna reaktsioonikeskkond ei ole happeline tänu naatriumbrhüdriidi kasutamisele).
Ma muidugi ei tea, kui reaalne on selles reaktsioonis mingite orgaaniliste booraanide teke, aga ma keedaks igaks juhuks oma pulbrit happes ja teeks siis happe-aluselise ekstraheerimise.
Kas sa arvad, et vasesoolad ei ole mürgised? Mina puhastaksin selle oma meelerahu huvides lisanditest.
Kuidas sa molaarmassi määrasid, palun räägi täpsemalt.
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Molaarse massi määramine: Panin 0,55 g freebaasi (kuivatatud CaCl2-ga) kolbi, lisasin umbes 10 ml H20 ja pisikese tera metüüloranži (~1mg). Segasin kõik põhjalikult läbi. Sel hetkel oli mul kergelt oranž vesikiht ja selle peal intensiivsem oranž vabapõhi (Methyl Orange näib eelistavat vabapõhi). Hakkasin segades järk-järgult lisama 3,67% väävelhapet. Pärast 4,30 g happe lisamist oli freebaasikiht kadunud, kuid lahus oli endiselt oranž. Lisasin veel ühe tilga hapet (kokku 4,33 g lisatud) ja segades muutus lahus punaseks (mis tähendab, et pH < 4). Seega 0,55 g freebaasi neutraliseeris 4,30-4,33 g 3,67% H2SO4. Molaarmass on seega vahemikus 0,55 / (4,33 * 0,0367 / 98,078 * 2) = 169,7 ja 0,55 / (4,30 * 0,0367 / 98,078 * 2) = 170,9 g/mol.
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Vasesoolad eemaldataks täielikult a/b ekstraheerimise ja aurudestillatsiooni abil, ja minu immunosupressiivne toksiin ei olnud. Kas te arvate, et orgaanilised booriühendid võiksid aurudestillatsiooni üle elada?
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Ma ei tea, kas amfetamiinsulfaadi kuivatamisel IPA-st ahjus võiks amfetamiin reageerida IPAga nukleofiilse asendamise teel, moodustades midagi sellist nagu N-isopropüülamfetamiin või N,N-diisopropüülamfetamiin? Neid oleks raske amfetamiinist eraldada.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Aga CaCl2 ja te peate kasutama destilleeritud amiini, veelgi enam fraktsioneeritud destilleeritud
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ok, anorgaaniliste ainete puhul, kui te tegite happe-baasi ekstraheerimist ja aurudestillatsiooni, on küsimus suletud. Jah, orgaaniline boor, niipalju kui ma mäletan, juhtub pärast reduktsioonireaktsiooni boorhüdriidil, see ilmneb tavaliselt NMR-i käigus. Aga p2pn redutseerimise kohta ei oska ma midagi kindlat öelda.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
lugesin politsei kohtuekspertiisi analüüse ameftaamiinist, kuid ei näinud n-isopropüüli, maksimaalselt atsetüül- või formüülderivaate. võite otsida internetist, topeltkontrollida minu teavet
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Noh, see oli lihtsalt hüpotees.

Mis on probleem CaCl2 ja amfetamiiniga? Milline reaktsioon täpselt toimub? Ma ei leia mainitud juhendit.

Fraktsionaalne destilleerimine vaakumis ei ole minu jaoks tõesti võimalus. Isegi flash-kromatograafia on lihtsam. Pealegi ei usu ma, et paljud (ilmselt mitte keegi) selles teemas oma toodet fraktsionaalselt destilleerisid, ometi ei kurda keegi haigestumise üle.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ma loodan, et Google ei ole teid otsingumootoris täielikult keelanud, proovige otsida kaltsiumi ja ammoniaagi või amiini komplekssoolasid.
Tõenäoliselt ei ole teistel kasutajatel selle ainega selliseid probleeme nagu teil. Teile pakutakse võimalusi probleemi lahendamiseks, see on teie enda otsustada, kas teete või ei tee.
 

poe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas saite oma vastuse? Mind huvitab, mis läks valesti ka.
 
Top