Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kas piisavalt väikeses mõõtkavas piisab magnetilisest segistist?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Mis juhtuks, kui kasutada naatriumtsüanoborohüdriidi naatriumborobüdriidi asemel?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
millist tüüpi adapterit tuleks kasutada ülalpool asuva segisti segistusvarda jaoks? teil peab olema tihe tihendus, et vesinikgaas ei pääseks välja, kuid kuna h2 gaas areneb, ei tohiks teil olla midagi, mis põhjustab hõõrdumist või mingit staatilist tühjendust, mis oleks selleks parim lahendus?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Võite kasutada segisti laagrit, kui suudate tagada, et segistusvarda saab viia ühendusse sirgelt.
Kuna propper segisti laagrid suuremate RBFide jaoks võivad olla üsna kulukad, võite kasutada ka kummitükki või midagi paindlikku, mis takistab segisti varraste põrkumist liigendisse
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
mul on termomeetriühendus, millest varda läbi mahub, kuid ma ei ole kindel, mida kasutada, et see sobiks tihedalt. ma mõtlesin, et termomeetriühenduse ülaosas on väike auk, mis teeb segamisvarraste jaoks tiheda sobivuse.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Võib-olla aitab köögifooliumi tükk, kui see ei ole vardasse keeratud.
Muidu võiks ka silikoonist adapteri kasutamine toimida, kui liigendi suurus sobib

TnCibf5gG3
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
proovisin seda, aga hõõrdumine isegi paari minuti pärast on liiga suur :(

proovisin ka panna üle mingi kile, millel on auk, aga see ei töötanud, sest auk rebenes ja muutus segamisega suuremaks.

ükski minu termomeetri sondiühendustest ei tööta samuti, sest kummirõngas on liiga kitsas, et segamisvarras läbi mahuks.

ja mul ei ole väljatõmbeventilaatorit ega suitsukapuut, et suunata aurud välja nagu videos.

kas on mingeid soovitusi, mida ma saan teha? mida on teised inimesed teinud, et saada segamisvarraste jaoks tihend, mis ei tekita hõõrdumist või purunemist?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kas kasutate propper maski?
Palun ärge viige läbi reaktsioone ilma propper ventilatsioonita või ilma võimaluseta tõmmata aurud otse allikast välja.
Kui te seda teete, siis kasutage vähemalt propper maski nagu Drager X-Plore 4.500. 250$ maski eest võib tunduda palju, kuid see on vähem kui teie elu hind.

Ehk paluge mõnel eksperdil teid muude küsimuste puhul aidata.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jah, mul on hea mask. ma kavatsesin viia h2 läbi vooliku suurest aknast välja ja lisameetmeks on mul ventilaator, mis puhub selle taga.

ma teen praegu ainult kuni 10g sünteesi, nii et h2 kogus ei tohiks olla liiga palju, kuid minu seadistus ei ole ikka veel täiuslik.

kas teil on inline-filter, mida soovitate suitsude väljatõmbamise seadistuse osana?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hea :)

Mul on tahkete komponentide jaoks inline jämedafilter, minu aktiivsöefilter ei ole keskkonnakaitselistel põhjustel inline. Kui see ei oleks teguriks, eelistaksin alati avatud toru lõppu
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
olen neid ringi vaadanud ja need on nii kallid. kas on odavamat alternatiivi?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Olen ostnud oma umbes 25 euro eest ma arvan.

Võib-olla võite minna küsima oma kohalikust kasvupoest
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
PTFE-pistik on nagu 20-30 E aliexpressil, mis on valmistatud spetsiaalselt selleks otstarbeks, koos o-rõnga ja lukustusmehhanismiga. PTFE-padi saab seal ka odava hinnaga.
Mis puutub raputamisse ja ebastabiilsusesse, siis saab teha veidi paindliku ühenduse tugevdatud toruga riistvarapoest, see ühendab teie segisti ajamivarda labidaga, mis võimaldab just piisavalt painduda, et mitte raputada kõike paskaks. sama efekti saab korrata 2 lukustusrõngaga, mis ühendavad ajamivarda labidaga.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
mul on tegelikult mõned neist olemas, kuid hoidun nende kasutamisest, sest need võivad paisuda ja kinni jääda ning isegi rbf-i klaasi purustada. (juhtus minuga üks kord).

aga tundub, et ma pean seda kasutama. sünteesi jaoks kasutatavad temperatuurid ei ole siiski väga kõrged, nii et hea õnne korral ei tohiks olla suurt ohtu, et see kinni jääb.

ma kavatsen enne kolvi kaela panemist panna selle ümber kile, lootuses, et see aitab seda kergendada.

ma peaksin ka ütlema, et ma kavatsen proovida sünteesi, mille kohta ma mitu kuud tagasi postitasin, et ma sain dreadist, mis on peaaegu sama, mida see teema käsitleb.

Minu peamine mure oli h2i kogunemine.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
On mudelid, millel on mingid rõngad nagu kondensaator sisse/välja, need on altid sellele, mida u kirjeldab. üks neist purunes nagu 5 6000ml sulfoonikolbi, enne kui see vahetati ühega, mis töötab nagu tavaline stopper.
Loomulikult peaks laskma kogu asjal jahtuda temperatuurini, enne kui seda üldse üritada eemaldada. ja jälgige ülepingutamist, see on tõeline tapja.
Miks mitte kasutada vaakumrasva ja kek-klambrit, kui sa seda teed?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma pean hankima rasva. ma olen kasutanud vaseliini, kui mul on vaja mingit liigesevedelikku, mis on ilmselt keelatud. või ma ei kasuta üldse, et vältida saastumist, mida iganes sünteesi ma üldse teen.

kas sa oskad täpsemalt rääkida rõngastega mudelitest, millele sa oma esimeses lauses viitasid?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
see on jah-jah, niikaua kui te kasutate mõistlikus koguses saastumine peaks olema minimaalne. vähe läheb kaugele, kuid ilmselt ei ole halb mõte hankida Corningi, see kestab peaaegu igavesti ja see on tippklassi, väärt hinda.
Ma rääkisin nendest nupukestest, see näeb välja nagu alloleval pildil, aga tagurpidi ja ilmselt selleks otstarbeks tehtud, ma ei suuda elus leida sellist, mis meil oli.
9KoLlEhd25
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kas te peate lõpus lisama atsetooni, et seda soolata? Kas seda ei ole võimalik soolata otse IPA-st?
 
Top