Metamfetamin z tablet efedrinu

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
U této syntézy použijte (klikněte). Nakonec přidáme vodný roztok zásady na základní pH (>10). K extrakci lze použít toluen. Extrakci můžeme promývat vodou, solankou, thiosíranem (k vymytí zbytků jódu). Reakce je dobře škálovatelná, pokud je k dispozici potřebné vybavení (dobré míchání, dostatečný objem baňky a řízený reflux). Škálování se však musí provádět postupně (pokud nejsou zkušenosti).
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, jezdím po moskevské trase. V posledním kroku se do extrakčního roztoku toluenu vpustí plynný chlorovodík a na rozdíl od bílého prášku na videu se ve stěně kádinky získají některé průhledné krystalické látky. Ten štiplavý zápach plynného chlorovodíku prostě nesnáším. Když se roztok toluenu na konci vylije, zůstane na dně kádinky malé množství žluté olejovité kapaliny. Nezavádím dostatečné množství chlorovodíku?
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Dobrý den, dnes jsem měl problém s generováním plynného hydrochloridu. Postupoval jsem podle videa a vyrobil jsem generátor z plynové nádoby. Použil jsem 31% kyselinu chlorovodíkovou a sůl. Nebyl tam poměr soli a kyseliny chlorovodíkové, tak jsem přidával náhodně a nemělo to sílu protlačit plyn hadicí a nebublalo to. Hledal jsem na internetu a našel jsem návod na použití hliníku s kyselinou chlorovodíkovou. Mohu tuto metodu použít? Reakce byla docela krátká, jen 5 sekund. Nevíte někdo, v čem byl problém s metodou soli a kyseliny chlorovodíkové?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Je třeba používat HCl a CaCl nebo H2SO4 a NaCl. Použijte menší generátor, abyste nemuseli použít hodně materiálu. S HCl a Al fólií nic neuděláte, jen naděláte nepořádek.
Použijte malý, stlačitelný generátor, abyste mohli v případě potřeby plyn zatlačit dovnitř, ale ujistěte se, že si produkt nevysajete zpět! Zkuste 10-15 g CaCl nebo NaCl a možná asi 50 ml HCl nebo H2SO4. Použijte nejodovanou sůl. Dejte vše dohromady, ucpěte konec hadice a počkejte 5 minut, než se vytvoří tlak. Ponořte hadici do produktu a uvolněte tlak, čímž dojde k probublávání plynu skrz produkt, jak jsem řekl, v případě potřeby ji zmáčkněte, ale buďte opatrní.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Zkoušel jsem extrahovat rp ze zápalek a vařil jsem je 2 hodiny s roztokem naoh a zešedly, bublaly a teď po promytí destilovanou vodou se změnily na šedý prášek a trochu se rozpouštějí, co jsem udělal špatně ?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Proč byste vařili rp v roztoku naoh? ne, neměl by zešednout, měl by být stále červený, když skončíte.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
evangelium
Co se pokazilo, je to, že jste vařili RP v NaOH 2 hodiny... kde berete návod? Právě jsem si přečetl celý příspěvek a je to tu všechno. To nechápeš návod, nebo ses prostě rozhodl, že si všechno přikreslíš po svém, jak se ti to hodí?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
@xena

1- Pokud máte s touto problematikou problém, odečtěte metodou a/b.

2- Co máte na mysli, když říkáte roztok jódu?
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1. Opravdu s tím nemám problém, jen mě zajímalo, zda lze použít dichlormethan? Pokud efedrin není rozpustný v dichlormethanu, mělo by to fungovat, ne?
2. Toho si nevšímejte, právě jsem si to znovu přečetl, krystalky se tam dávají rovnou.

 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Slyšel jsem, že při syntéze metamfetaminu z efedrinu nebo pseudoefedrinu vzniká místo racemického metamfetaminu dextrometamfetamin, aniž by bylo nutné oddělit izomery, je to pravda?

Bylo mi řečeno, že u dextro-metamfetaminu je třeba oddělit izomery pouze při jeho syntéze z P2P.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pokud máte požadovaný přírodní efedrin, a ne syntetický racematický.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Mnoho vláken vysvětluje, jak mohu provést "syntézu efedrinu", ale nedokážu říct, zda získám přírodní efedrin, jak jste uvedli, abych vyrobil dextro-metamfetamin.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Tyto syntézy poskytnou racemát ef. Pouze extrakce přírodních surovin nebo separace izomerů.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pilotní verze: Ano. Za předpokladu, že mluvíte o videu "red p cook 101". To jsou velmi základní pokyny a nástin postupu. Red-p, jód a pseudoefedrin a trocha vody spolu nějakou dobu reagují. Výsledný roztok se přefiltruje. V průběhu bazického kroku se do louhu přidává thiosíran sodný, který pomáhá odstranit zbytky nečistot z roztoku jódu/fosforu/PSE. Louh se přidá k bazifikaci roztoku. Volná báze meth se vytlačí jako olej. K zachycení oleje se přidá rozpouštědlo, které se pak zplynuje, aby se krystaly vysrážely z roztoku. Vypláchněte acetonem (není ve videu), abyste pomohli dalšímu čištění. Úplně jej vysušte a váš výrobek je hotov.
 

pilotenn

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Děkuji vám za pozornost.

Kolik thiosíranu sodného mám přidat a zda mohu jako rozpouštědlo použít éter a vrstvu nahoře vezmu a probublám v plynném chlorovodíku jako ve videu, děkuji.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Nejsem odborník, toto je pouze to, k čemu jsem dospěl během studia, osobně jsem to (zatím) nedělal. Zdá se, že každý má jiný recept, co se týče poměrů, nemám svůj vlastní, který by určoval, co funguje. Sám jsem se jen dozvěděl o použití thiosíranu sodného jako součásti procesu. Na každý 1 gram PSE se použije 0,05 thiosíranu. Pokud tedy použijete 10 gramů PSE, použijete pouze PŮL GRAMU ( 0,5 ) thiosíranu - tedy téměř nic. Zde je zdroj informací
Říká se tam, že dále odstraňuje nečistoty, nezreagovaný jód a nebo vedlejší produkt reakce zvaný aziridin. Zdá se, že máte správnou představu. Věřím, že ether funguje, ale údajně existuje lepší volba, slyšel jsem, že ostatní přísahají na colemanské palivo nebo toluen.

Nezapomeňte k zreagovanému filtrovanému produktu pomalu přidávat roztok NaOH a thiosíranu.
POZNÁMKA: Nevím, jestli je lepší přidávat NaOH a thiosíran rovnou, nebo je lepší vytvořit roztok H2O. Vidím různé metody, jak dosáhnout stejných výsledků, ale přál bych si mít zkušenosti, protože bych věděl, jaký je v tom rozdíl, a mohl se o tyto znalosti podělit. Takže se omlouvám z této strany. Tohle všechno je pro mě "teoreticky". Kdybych sehnal potřebný PSE, byl by to jiný příběh.

Každopádně, když se dostanete na Ph 13-14, tak se methylesterová báze vytlačí z roztoku do horní vrstvy. Opět platí, že sem přidáte rozpouštědlo, abyste zachytili produkt a oddělili vrchní vrstvu. Tady se vytvoří plyn HCl a sněhová koule :}. Přefiltrujte a vysušte a máte hotovo. Poté můžete nalít aceton na promytí a další čištění. Pak můžeš použít suchou IPA k rekrystalizaci perfectu - acetonem a IPA samozřejmě ztratíš množství, ale vyšší kvalita tě chytne o to víc ;]. Hodně štěstí, bratře, přeji ti úspěch o7
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton dobrý den pane, co se týče moskevské cesty, mám malý problém ve fázi, kdy při míchání toluenu do volné báze, kde metoda moskevské cesty říká, že toluenový extrakt má čirou až světle žlutou barvu, zatímco můj vypadá jako načervenalá čajová voda. otázka zní, kde je moje chyba? mimochodem pro dávkování jsem se řídil videem JBSC na youtube. díky za předem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Pravděpodobně je to zabarveno nějakými vedlejšími produkty. Konečný produkt můžete přečistit, aby byl čistý.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@faizdh20 Těžko říct kde, protože nikdo neví, co jste dělali. Učím se podobně jako vy, možná byste se měl podívat na můj příspěvek nazvaný "moje verze toho, jak NEvařit", kde najdete řešení některých problémů. Napadá mě, že máš přebytek nezreagovaného jódu, jiné nečistoty, nebo možná jen potřebuješ lépe filtrovat, ale sám v tom nemám jasno. Vytlačil se vám olej po založení?
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dobře, pane, možná bych měl zkontrolovat příspěvek, díky.
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Můžete mi dát stručný a jasný návod krok za krokem k postupu, který potřebuji provést? pokud vám to nevadí, potřebuji fotografie jako vizuální odkaz na každou část. omlouvám se, že se na to ptám, protože moje angličtina je špatná. takže je to pro mě trochu matoucí.
 
Top