Metamfetamin z tablet efedrinu

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj lidi, koupil jsem si je:


Mohu z nich získat pseudoefedrin, a pokud ano, jak?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Takže máte v tabletách ibuprofen a pseudo HCl. Také, ať už jsou neaktivní složky jakékoliv, ale to není tak důležité. Pseudoefedrin se v acetonu příliš nerozpouští.
Ibuprofen je v acetonu rozpustný. S největší pravděpodobností je rozpustný i potah na tabletách a možná (doufejme) i některé z neúčinných složek. Pokud je tedy na tabletách barevný povlak, vymyjte jej suchým studeným acetonem. Až ho odstraníte, rozdrťte tablety a vše znovu rozpusťte ve studeném suchém acetonu. Pevné látky si ponechte, to je váš PSE, tekutiny se zbavte. Tento postup opakujte nejméně třikrát. Snažte se použít jen tolik acetonu, kolik je potřeba, a žádný navíc. Ujistěte se, že je studený, jak jen to jde, a vysušte ho pomocí desikantu (Mg2SO4) - žádná vlhkost! Jinak jen plýtváte PSE.

Po promytí acetonem a získání pevných látek je nyní rozpusťte v suchém methanolu. PSE je v methanolu velmi dobře rozpustný. Ibuprofen a barevný povlak také, ale těch jsme se již zbavili acetonem. Takže jediná další věc, kterou máme s PSE v methanolu, jsou jakékoli neaktivní složky, které jsou rozpustné v methanolu a které aceton nevypláchl. Pokud děláte SNB, tyto stopové neaktivní látky pravděpodobně nebudou vadit, protože reakce SNB je "suchá" - H2O je málo nebo žádná, nicméně pokud děláte RP vaření, možná budete chtít zkontrolovat vaše neaktivní složky a jejich rozpustnost a případně se je pokusit odstranit. Toto budete chtít provést PŘED rozpuštěním pevných látek v methanolu. Pokud jedinou složkou, která zůstala s vašimi pevnými látkami a je rozpustná v methanolu, je vaše PSE, pak se nemusíte obávat. Nalijte metanol do odpařovací misky a nechte ho odpařit. Tuhé látky promyjte methanolem nejméně třikrát, velmi dobře je přefiltrujte a všechen methanol spojte a nechte odpařit. V misce zkrystalizuje a vy můžete seškrábat docela slušný PSE pro experimentování. V tuto chvíli byste měli být schopni pokračovat v práci s PSE.

Hodně štěstí, dávejte na sebe pozor.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Hledali jste na fóru..jsem si téměř jistý, že jsem viděl někoho s extrakcí se stejnými složkami těchto pilulek.
 

bunnygod

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Takže v mé zemi nemáme tablety Sudafed, takže mohu použít Tablety obsahují kombinaci paracetamolu, chlorfeniraminu a fenylefrinu jako účinných látek pro Extrakce pseudoefedrinu
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kde mohu získat správné teploty a délku zahřívání pro tyto cesty?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Vaření = teplota zahřívání, bez nejpřesnějšího času, pokud se nepoužívá chromatograf.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Všechny předchozí programy byly dokončeny, ale při každém zavedení chlorovodíku nevzniká žádný sediment a toluen se také suší bezvodým síranem sodným. Jaký je důvod
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Mohu se zeptat, jak vysušit toluen po extrakci? Nedochází k tvorbě bílého sedimentu, když se toluen nevysuší a zavede se chlorovodík?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Můžete se zeptat, proč po zavedení chlorovodíku po extrakci toluenem nevznikla bílá pevná látka? Jak sušit pevnou látku ve vysokém vakuu
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Jste si jisti, že všechna činidla, která máte před sebou, jsou správná? Zda je třeba po dokončení reakce upravit alkálii na PH10+. Do suchého rozpouštědla přidejte bezvodý síran sodný nebo bezvodý síran hořečnatý. Ihned po průchodu plynného chlorovodíku dojde k bílé srážce.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Je v pořádku, když hodnota pH překročí 10? DCM však nenahradil toluen
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Jak jsem očekával, když jsem se do něj trochu podíval. İbuprofen je nerozpustný ve vodě Ale Pseudo je z 90 % volně rozpustný ve vodě. Zkoušel to někdo?
 

Unknownone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hledám metodu i pro tyto pilulky.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pokud je ibuprofen nerozpustný v H2O a PSE je ~90 % rozpustný v H2O. Jakou další metodu potřebujete? Pokud nedokážete přijít na to, jak extrahovat a vyčistit tyto pilulky s tímto vědomím, pak musíte sáhnout po knihách, příteli. Počkal bych s vařením nebo děláním něčeho vážného, dokud nedokážeš projít procesem mentálně, aniž bys musel odkazovat na recept nebo poznámky. Jinými slovy, opravdu strávit materiál a VĚDĚT to, jako víš 2+2. Pokud se vám něco začne nedařit a vy nebudete vědět, co a proč je špatně, možná nebudete mít čas hledat něco k přečtení. Všechno, co potřebujete vědět o snižování efedry / pseudo, najdete na těchto fórech víceméně, všechno už bylo zveřejněno nebo řečeno, jen pokračujte v kopání. Pokud se opravdu zaseknete, mohu vám pomoci nějakou radou. Hodně štěstí. o7
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Najdete pravdivý způsob ?
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den,

Chci se zeptat, kolik pervitinu by se touto metodou vyrobilo řekněme z 10 gramů pseudoefedrinu?

Také se domnívám, že produkt, který získáme na konci tohoto postupu, je ve formě prášku a musíme ho projít dalším postupem s kyselinou vinnou, který se nachází na téže stránce, mám pravdu?

Čekám na vaši laskavou odpověď.
S pozdravem.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Kolik pervitinu by se touto metodou vyrobilo řekněme z 10 gramů pseudoefedrinu?

To nikdo nedokáže říct. Jak špatný je GAK. děláte červenou, bílou a modrou? vaříte za studena? Nacista s lithiem. Udělal jsi správné molmount a ne jen oční kouli. Nikdo to nedokáže říct bez dalších informací.

Také se domnívám, že produkt, který získáme na konci tohoto postupu, je ve formě prášku a musíme ho projít dalším postupem s kyselinou vinnou, který se nachází na stejné stránce, mám pravdu?

ne

e se nejčastěji vyrábí buď z l-efedrinu, nebo z d-pseudoefedrinu, zatímco racemický d,l-methamphetamin se nejčastěji vyrábí z 1-fenyl-2-propanonu (P2P; známý také jako fenylaceton a pod několika dalšími, obskurnějšími názvy a zkratkami).
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, děkuji za vaši odpověď,

také se omlouvám, že jsem v tom všem nováček, takže se možná ptám na věci, které by při pohledu z pozice odborníka vypadaly hloupě.

"" Nikdo to nemůže říct. Jak špatný je GAK. děláte červenou, bílou a modrou? studenou kuchyni? Naci s lithiem. Dělal jsi správné mol ammount a ne jen oční kouli. Nikdo to nemůže říct bez dalších informací. "

Mluvil jsem o stejném postupu, který je demonstrován na tomto videu. Stejně jako použití pseudoefedrinu a červeného fosforu. Udělejme zde dva scénáře; Za prvé, řekněme, že jsem to udělal dokonale a použil jsem extrémně přesné míry. Za druhé, udělal jsem to poprvé a jako by moje věci( suroviny, rozpouštědla činidla) byly na střední úrovni čistoty a odvedl jsem průměrnou práci. Jaké čistoty a výtěžnosti pak mohu dosáhnout?

"e se nejčastěji vyrábí buď z l-efedrinu, nebo z d-pseudoefedrinu, zatímco racemický d,l-metamfetamin se nejčastěji vyrábí z 1-fenyl-2-propanonu (P2P; známý také jako fenylaceton a pod několika dalšími, obskurnějšími názvy a zkratkami)."

Znamená to, že produkt podobný bílému prášku, který jsme dostali na konci celého procesu, byl konečným produktem? A že nepotřebuje žádné další zpracování nebo něco podobného, že je to stejný "led, krystalický pervitin", který se prodává na ulici? Pokud ano, proč to bylo ve formě prášku, a ne ve formě krystalů, jak to obvykle vídáme? A jak ho můžeme vykrystalizovat?

Také ve většině videí vidím, že na konci procesu nazývají svůj konečný produkt ( ten samý práškovitý produkt) metamfetamin hydrochlorid a ne ONLy Metamfetamin? Proč tomu tak je, u ledu nebo krystalického pervitinu většinou víme, že je to jen metamfetamin, ale ve skutečnosti je to hydrochlorid metamfetaminu a slovo hydrochlorid se prostě neuvádí, ale je tam vždy jako zamlčené slovo? Nebo se hydrochlorid, který dostaneme na konci, extrahuje jiným procesem, aby se vyčistil konečný produkt, který je pak JEN metamfetamin (led, krystalický pervitin)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
To vám opět nikdo neřekne. Například: Jste noví? mechanické ztráty se stávají častěji, když jste noví, např. S tím, že opět nemůžeme říct, co děláte červené, bílé modré? Plánujete dělat HI s PH down nebo podobnými hnojivy na bázi fosforu? Co třeba fosforové stávkové podložky. Jak dobře jste je vyčistil. Atd. atd. koupil jste je. Vidíte, že vám nemůžeme říct, protože existuje příliš mnoho proměnných, včetně, Nad redukovaným nebo neredukovaným pusedo efedrinem vs meth, který chcete, a není možné říct bez řádné laboratoře bohužel.
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Také nějaká rada k tomuto tématu?


"e se nejčastěji vyrábí buď z l-efedrinu, nebo z d-pseudoefedrinu, zatímco racemický d,l-metamfetamin se nejčastěji vyrábí z 1-fenyl-2-propanonu (P2P; známý také jako fenylaceton a pod několika dalšími, obskurnějšími názvy a zkratkami)."

Znamená to, že produkt podobný bílému prášku, který jsme dostali na konci celého procesu, byl konečným produktem? A že nepotřebuje žádné další zpracování nebo něco podobného, že je to stejný "led, krystalický pervitin", který se prodává na ulici? Pokud ano, proč to bylo ve formě prášku, a ne ve formě krystalů, jak to obvykle vídáme? A jak ho můžeme vykrystalizovat?

Také ve většině videí vidím, že na konci procesu nazývají svůj konečný produkt ( ten samý práškovitý produkt) metamfetamin hydrochlorid a ne ONLy Metamfetamin? Proč tomu tak je, u ledu nebo krystalického pervitinu většinou víme, že je to jen metamfetamin, ale ve skutečnosti je to hydrochlorid metamfetaminu a slovo hydrochlorid se prostě neuvádí, ale je tam vždy jako zamlčené slovo? Nebo se hydrochlorid, který dostaneme na konci, extrahuje jiným procesem, aby se vyčistil konečný produkt, který je pak JEN metamfetamin (led, krystalický pervitin)?
 
Top