Metamfetamin z tablet efedrinu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aspirin 10 g/100 ml ethyletheru
Kofein 0,2 g/100 ml ethyletheru
Efedrin nerozpustný v éteru
Použijte bezvodý éter!
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭Omlouvám se a prosím o pomoc Dokončil jsem sledování tohoto videa a nevyrobím hrubý prášek Meteoraminu, prosím o pomoc Nerozumím tomu, jaký je další krok, abych mohl vyrábět krystaly Metamfetaminu (led/meth)
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ahoj legendo, zaboha nemůžu přijít na to, jak oddělit efedrin od kofeinu, protože oba jsou nerozpustné v ethyletheru, nemáš nějaký nápad, TIA.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭 Omlouvám se a prosím o pomoc Dokončil jsem sledování tohoto videa a nevyrobím surový prášek Methaoethamine, prosím o pomoc Nerozumím tomu, jaký je další krok, abych mohl vyrábět krystaly Methamphetamine (ice/meth)
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, děkuji za vaši odpověď,

také se omlouvám, že jsem v tom všem nováček, takže se možná ptám na věci, které by při pohledu z pozice odborníka vypadaly hloupě.

"" Nikdo to nemůže říct. Jak špatný je GAK. děláte červenou, bílou a modrou? studenou kuchyni? Naci s lithiem. Dělal jsi správné mol ammount a ne jen oční kouli. Nikdo to nemůže říct bez dalších informací. "

Mluvil jsem o stejném postupu, který je demonstrován na tomto videu. Stejně jako použití pseudoefedrinu a červeného fosforu. Udělejme zde dva scénáře; Za prvé, řekněme, že jsem to udělal dokonale a použil jsem extrémně přesné míry. Za druhé, udělal jsem to poprvé a jako by moje věci( suroviny, rozpouštědla činidla) byly na střední úrovni čistoty a odvedl jsem průměrnou práci. Jaké čistoty a výtěžnosti pak mohu dosáhnout?

"e se nejčastěji vyrábí buď z l-efedrinu, nebo z d-pseudoefedrinu, zatímco racemický d,l-metamfetamin se nejčastěji vyrábí z 1-fenyl-2-propanonu (P2P; známý také jako fenylaceton a pod několika dalšími, obskurnějšími názvy a zkratkami)."

Znamená to, že produkt podobný bílému prášku, který jsme dostali na konci celého procesu, byl konečným produktem? A že nepotřebuje žádné další zpracování nebo něco podobného, že je to stejný "led, krystalický pervitin", který se prodává na ulici? Pokud ano, proč to bylo ve formě prášku, a ne ve formě krystalů, jak to obvykle vídáme? A jak ho můžeme vykrystalizovat?

Také ve většině videí vidím, že na konci procesu nazývají svůj konečný produkt ( ten samý práškovitý produkt) metamfetamin hydrochlorid a ne ONLy Metamfetamin? Proč tomu tak je, u ledu nebo krystalického pervitinu většinou víme, že je to jen metamfetamin, ale ve skutečnosti je to hydrochlorid metamfetaminu a slovo hydrochlorid se prostě neuvádí, ale je tam vždy jako zamlčené slovo? Nebo se hydrochlorid, který dostaneme na konci, extrahuje jiným procesem, aby se vyčistil konečný produkt, který je pak JEN metamfetamin (led, krystalický pervitin)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
To vám opět nikdo neřekne. Například: Jste noví? mechanické ztráty se stávají častěji, když jste noví, např. S tím, že opět nemůžeme říct, co děláte červené, bílé modré? Plánujete dělat HI s PH down nebo podobnými hnojivy na bázi fosforu? Co třeba fosforové stávkové podložky. Jak dobře jste je vyčistil. Atd. atd. koupil jste je. Vidíte, že vám nemůžeme říct, protože existuje příliš mnoho proměnných, včetně, Nad redukovaným nebo neredukovaným pusedo efedrinem vs meth, který chcete, a není možné říct bez řádné laboratoře bohužel.
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Také nějaká rada k tomuto tématu?


"e se nejčastěji vyrábí buď z l-efedrinu, nebo z d-pseudoefedrinu, zatímco racemický d,l-metamfetamin se nejčastěji vyrábí z 1-fenyl-2-propanonu (P2P; známý také jako fenylaceton a pod několika dalšími, obskurnějšími názvy a zkratkami)."

Znamená to, že produkt podobný bílému prášku, který jsme dostali na konci celého procesu, byl konečným produktem? A že nepotřebuje žádné další zpracování nebo něco podobného, že je to stejný "led, krystalický pervitin", který se prodává na ulici? Pokud ano, proč to bylo ve formě prášku, a ne ve formě krystalů, jak to obvykle vídáme? A jak ho můžeme vykrystalizovat?

Také ve většině videí vidím, že na konci procesu nazývají svůj konečný produkt ( ten samý práškovitý produkt) metamfetamin hydrochlorid a ne ONLy Metamfetamin? Proč tomu tak je, u ledu nebo krystalického pervitinu většinou víme, že je to jen metamfetamin, ale ve skutečnosti je to hydrochlorid metamfetaminu a slovo hydrochlorid se prostě neuvádí, ale je tam vždy jako zamlčené slovo? Nebo se hydrochlorid, který dostaneme na konci, extrahuje jiným procesem, aby se vyčistil konečný produkt, který je pak JEN metamfetamin (led, krystalický pervitin)?
 

roy308

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Může mi někdo říct, kdy má při provádění posledního kroku okyselování chlorovodíkem skončit? Měl bych sledovat hodnotu pH?
 
Top