Метамфетамин от таблетки с ефедрин

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Колко натриев тиосулфат трябва да използвам в съотношението на описанието ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Трудно е да се даде ключово количество за това, но трябва да се използва около 4/1 от използвания йод
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
И така, 4 тиосулфата /1 йод ?
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Здравейте, купувам всички съставки, но не мога да купя 7℅ йодна тинктура в моята страна. Мога да купя само тинктура с натриев йодат 50℅, калиев йодид 50℅ 0,18mg/126,66℅ възможно ли е да я използвам или трябва да я извлека по някакъв начин
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Поръчайте я от aliexpres тя ще бъде по-евтина, по-чиста и може би дори по-бърза lol
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ако имате нужда от правилен йод dm me and I'll put you on tht right path fuck 7,,,, %shit hypo to if you need it
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Само за да знае всеки, че можете да си купите лабораторен йод от Aliexpress на ниска цена. Той няма да бъде посочен като йод, но изображението ще бъде йод. Имам около 100 грама преди около година и проверих наскоро и все още има куп обяви, просто трябва да отделите време и да погледнете, можете също така да намерите тестостерон и други неща на aliexpress, ако знаете какво правите.

Сега трябва да знам спецификациите за малък червен п синтезатор. Имам цялото лабораторно оборудване. Не искам да губя моя PSE с неуспех.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Използвайте хипофосфорна киселина, тя е по-чиста и не се налага да рефлуксирате в продължение на 24 часа
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Здравейте Днес имах проблем с генерирането на газ хлороводород. Следвах видеото и направих генератора от газова бутилка. Използвах 31% хлороводородна киселина и сол. Нямаше съотношение на солта и хлороводородната киселина, така че добавих произволно и нямаше сила да изтласка газа през маркуча и не се образуваха мехурчета. Погледнах в интернет и намерих ръководство за използване на алуминий с хлороводородна киселина. Мога ли да използвам този метод? Реакцията беше доста кратка, само 5 секунди. Знае ли някой какъв е проблемът с метода със сол и хлороводородна киселина?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Трябва да използвате HCl и CaCl или H2SO4 и NaCl. Използвайте по-малък генератор, за да не се налага да използвате много материал. HCl и Al фолио няма да направят нищо друго, освен да направят бъркотия.
Използвайте малък, стискащ се генератор, за да можете да вкарате газ, ако е необходимо, но внимавайте да не засмучете обратно продукта си! Опитайте с 10-15 г CaCl или NaCl и може би около 50 мл HCl или H2SO4. Използвайте йодирана сол. Сложете всичко заедно, запушете края на маркуча и изчакайте 5 минути, за да се повиши налягането. Потопете маркуча в продукта и освободете налягането, като по този начин прокарате балончета с газ през продукта, както казах, притиснете го, ако е необходимо, но бъдете внимателни.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Опитах се да извлека рр от запалки и го варих 2 часа с разтвор на нао и той стана сив, бълбукаше и сега след като го измих с дестилирана вода, той се превърна в сив прах и се разтваря малко какво направих погрешно ?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Защо бихте варили рр в разтвор нао? не, не би трябвало да посивее, а да остане червен, когато приключите.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Евангелие
Това, което се е объркало, е, че сте варили RP в NaOH в продължение на 2 часа... откъде получавате инструкциите си? Току-що прочетох целия този пост и всичко е тук. Не можеш ли да разбереш указанията или просто си решил да вкараш свой собствен завой във всичко, което правиш?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Както каза @Lordoftheshard 2, използвайте хипофосфорна киселина за по-лесен и бърз метод, ако можете да я намерите.

Забравете за подложките за удари с мачове, ако не можете да получите лесно червено, поръчайте тези. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Навлажнете леко с ацетон и го оставете да попие малко, изстържете фосфора.

Що се отнася до образуването на HCl, внимавайте с фолиото, може да стане бурно. Продължавайте да използвате не-йодирана сол и да добавяте солна киселина на капки в затворен съд с маркуч отгоре. Ако не разполагате с лабораторно оборудване, пластмасова бутилка от кока-кола с малка тръбичка през капака е достатъчна.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Как да се справим с премахването на червеното р от хартията? Можете ли просто да го изстържете??
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Натриевият хипофосфит -> хипофосфорна киселина <=> червен фосфор + I2 = хидриодна киселина. Именно за нея говори чичо Фестър, когато разказва за безелектроното никелиране. Тя се продава като "компонент С". Или "R компонент" за попълване, според мен. Може и да сте прав, но не съм сигурен как точно имате предвид. Ще трябва да направите малко проучване или да продължите да питате.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Благодаря, намерих информация
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Прочетете тук:

 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Как да узнаем равния обем на водата ? Трябва ли да го изчислявам хвърлени молове ? И как мога да го направя ? Да го пресметна заедно ? Псевдо, i2, хипо? Има ли някакви рискове от експлозия или пожар, когато се прави точно както е описано? Когато хипофосфорът срещне окислител, който е I2, или се нагрее повече от 130°, може да се запали. Екзотермичната реакция е 290°, така че какво става с това?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Мисля, че сте вложили много мисъл по въпроса за равния обем, просто трябва да сложите равно количество или малко по-малко от всичко останало в балона
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Благодарим ви за всички ваши съвети. Опитвам се да разбера всичко това, така че искам да знам всички подробности. Значи е добре да го направя на око ? Мислех, че в химията нищо не се прави на око
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Нека ви кажа начина, по който го направихИ сложих в чешмяната вода толкова, колкото сложих за реакцията, или малко повече от това


Винаги е подвеждащо да се прави на око, но въпросът за равния обем в рецептата вероятно е подобен на този
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Ако се закачи, как мога да неутрализирам огъня ? Мога ли да използвам нормален пожарогасител или трябва да използвам пясък ?
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Мога да си набавя неограничен брой таблетки с псевдоефедрин, но имам някои съмнения с моите таблетки, какво се случва, че те съдържат тези активни съставки: Псевдоефедринов хидрохлорид 60 mg / Хлорфенаминов малеат 4 mg и класически помощни вещества .....

Има ли начин да се извлече псевдоефедрин от тези хапчета?
( Езикът ми е испански, но се опитвам да пиша по най-добрия начин. Ако можете да ми помогнете, ще ви бъда благодарен.)
BeSZFUJwV1
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, имам няколко въпроса.
1.вместо да се използва сместа етанол/метанол за разделяне на хапчетата, може ли вместо това да се използва дихлорметан? И това ще реши ли въпроса с аспирина/кофеина?
2. Какви грамове йод трябва да се използват за приготвяне на йодния разтвор? Или мога просто да пъхна твърдия йод направо там? (Ако да, какъв грамаж?) Използвам bp98
 
Top