Метамфетамин от таблетки с ефедрин

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Както каза @Lordoftheshard 2, използвайте хипофосфорна киселина за по-лесен и бърз метод, ако можете да я намерите.

Забравете за подложките за удари с мачове, ако не можете да получите лесно червено, поръчайте тези. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Навлажнете леко с ацетон и го оставете да попие малко, изстържете фосфора.

Що се отнася до образуването на HCl, внимавайте с фолиото, може да стане бурно. Продължавайте да използвате не-йодирана сол и да добавяте солна киселина на капки в затворен съд с маркуч отгоре. Ако не разполагате с лабораторно оборудване, пластмасова бутилка от кока-кола с малка тръбичка през капака е достатъчна.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Как да се справим с премахването на червеното р от хартията? Можете ли просто да го изстържете??
 
View previous replies…

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Попитах същото ,и го пише под линка
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Накиснете го в ацетон достатъчно дълго - около 30 минути - и той в общи линии ще падне от само себе си, като може да се наложи да го разтриете малко. Не би трябвало да се налага да полагате усилия, за да го "изстържете". Просто го измийте и филтрирайте, за да съберете чист РР. След това варете RP на слаб огън в 20 % разтвор на NaOH за около час. Измийте, филтрирайте и изсушете RP. След изсушаването той ще бъде готов за реакция с I2. Ако можете да си набавите натриев хипофосфит, за да си направите фосфорна киселина, той е много по-добър за тази реакция от RP.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Това ли е почистващият препарат с фосфорна киселина?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Натриевият хипофосфит -> хипофосфорна киселина <=> червен фосфор + I2 = хидриодна киселина. Именно за нея говори чичо Фестър, когато разказва за безелектроното никелиране. Тя се продава като "компонент С". Или "R компонент" за попълване, според мен. Може и да сте прав, но не съм сигурен как точно имате предвид. Ще трябва да направите малко проучване или да продължите да питате.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Благодаря, намерих информация
 

EDDYCORONEL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ИМАМ ФЕРНТЕРМИНА, ИЗСЛЕДВАЙКИ ГО, ТОЙ Е МНОГО ПОДОБЕН НА ПСЕВДОМОЛЕКУЛАТА, НЯМА РАДИКАЛА О, НЕ СЪМ ХИМИК, НО АКО ВЕЧЕ НЯМАМ О, МОГА ЛИ ДА ПРЕСКОЧА СТЪПКАТА НА ФОСФОРА И ЙОДА?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Някакво мнение относно горния метод?
 

Supergreen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Методите във видеото са правилни, но мисля, че видеото е фалшиво, някои неща не са както трябва да бъдат
 
View previous replies…

alex7736

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ако следвам това видео така, както е, и следвам рецептата, мога ли да направя синтез? Във видеото той казва, че час и половина са достатъчни, за да бъде завършена реакцията, и не използва Руфлекс . Ако направя същото нещо, мога ли да успея?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Веднъж, когато бях на 2 часа в танц с колбата, и токът падна и ме ебаха, суси не се преобразува и беше гадна работа през следващите 48 часа да го намеря в сместа за РМ, така че не, ако не рефлуксирате и смесвате само 1,5 часа, ще си загубите времето и суси
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Някой опитвал ли е или има ли информация за редуциране на бреза с помощта на микровълново облъчване, за предпочитане по метода Hypo/I?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Направих втория метод на екстракция на таблетките ОТС и тя се превърна в каша в бехеровата чаша и във филтъра, докато филтрирах комбинираните екстракцииһттр://....
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Хей, момчета, купих ги:


Мога ли да извлека псевдоефедрин от тях и ако да, как?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Търсихте ли във форума... Почти съм сигурен, че съм виждал някой с добив със същите съставки на тези хапчета
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Благодаря ви. Вие сте легенди!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
И така, в хапчетата ви има ибупрофен и псевдо HCl. Също така, каквито и да са неактивните съставки, но това не е толкова важно. Псевдоефедринът не е много разтворим в ацетон.
Ибупрофенът се разтваря в ацетон. Най-вероятно е така и покритието на таблетките, а може би (надявам се) и някои от неактивните съставки. Така че, ако има цветно покритие, отмийте го със студен сух ацетон. След като го отстраните, смачкайте таблетките и отново разтворете всичко в студен сух ацетон. Запазете твърдите частици, това е вашият PSE, отървете се от течността. Повторете това поне 3 пъти. Опитайте се да използвате само толкова ацетон, колкото да свършите работата, и не използвайте допълнително. Уверете се, че е възможно най-студен и изсушен с десикант (Mg2SO4) - никаква влага! В противен случай просто губите своя PSE.

След като сте промили с ацетон и сте получили твърдите частици, разтворете ги в сух метанол. PSE се разтваря много добре в метанол. Ибупрофенът и цветното покритие също, но от тях вече се отървахме с ацетона. Така че единственото друго нещо в нашия PSE в метанола са всички неактивни съставки, които се разтварят в метанол и които ацетонът не е отмил. Ако правите SNB, тези следи от неактивни вещества вероятно няма да имат значение, защото реакцията SNB е "суха" - има малко или никаква H2O, ако обаче правите RP cook, може да искате да проверите неактивните си съставки и техните свойства на разтворимост и да се опитате да ги отстраните, ако е необходимо. Ще искате да извършите това ПРЕДИ да разтворите твърдите си вещества в метанол. Ако единствената съставка, която е останала в твърдите ви вещества и е разтворима в метанол, е вашият PSE, тогава няма нужда да се притеснявате. Изсипете метанола в съд за изпаряване и го оставете да се изпари. Промийте твърдите вещества с метанол поне 3 пъти, филтрирайте ги много добре и комбинирайте целия метанол и го оставете да се изпари. Той ще се кристализира в съда и ще можете да съберете доста приличен клас PSE за експерименти. В този момент би трябвало да сте готови да продължите с PSE.

Успех, внимавайте.
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Благодаря на човека. Ти си легенда!
 
Top