Метамфетамин от таблетки с ефедрин

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
добър ден на всички, имам 6 кг ефедрин, вече започнах да правя тестовете по хипофосфорния път, киселината, която имам, е 80%, добре ли е? или в каква концентрация трябва да бъде?
След като направих целия процес, накрая маслото се отдели от водната част, жълтото метамфетаминово масло и се образува и кафяв слой, отделих с толуол и кафявият цвят изчезна, декантирах и след това започнах кристализацията с HCL в газ, намалих го до ph 5 и нищо не се случи, продължих да намалявам ph, докато стигна до нула и на дъното се образува много плътен слой, Поставих я на ротаепаратор за един час, за да премахна толуола, и след като извадих топката от ротаепаратора, тя стана като каша, изчаках да изсъхне 24 часа и все още беше мокра, не знам какво съм сбъркал, но не успях да кристализирам целта, ще ми бъде от голяма полза, ако ми обясните къде съм сбъркал, много ви благодаря

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Всичко, което трябваше да направите, беше да отделите маслото fb от каустичната вода в. Разделителна фуния промийте маслото от фб с равно количество dh20 изхвърлете dh20 след това добавете равно количество безводен ацетон тритирайте с киселина hcl докато pH стане 5,8 добавете 1ml dh20 на всеки грам meth hcl след това изпарете преди да получите скреж отгоре т поставете го в тъмен шкаф и оставете природата да си свърши работата няма нужда да газите и да затруднявате нещата
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Току-що прочетох това правилно рН 0 голямо не не трябва да го освободите отново и ще загубите продукта си също така от погледа към вашата чаша сте я препасали, когато правите дестилация, и сте донесли каустик с маслото си, когато правите дестилация, независимо дали е обикновена или парна не по-далеч от четвърт от пътя надолу по кондензатора, където налягането на парите е добре бавно и сигурно печели състезанието тук пациентите
Също така няма да направите лед, купувайки газообразен продукт, ще направите бял прах, който трябва да се филтрира, промит с безводен ацетон, след което да се рекристализира с dh20 или разтворител
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Нивото на ph не трябва да спада под 5,8, отново извлечете pH с натриев хидроксид до 13 И внимателно кристализирайте

Ако hcl газ не работи, опитайте това:

Поставете толуеновия слой в бехерова чаша и добавете равно количество чиста вода, внимателно добавете hcl на капки до pH 5,8 (когато измервате pH, измервайте водния слой, а не толуеновия)


Разклатете енергично за дълго време и отделете водния слой, като изпарите водата



Съжалявам за лошия текст
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Опитайте се да почистите кристалите:

Поставете филтърната хартия в стъклена фуния и разстелете всички кристали на тънък слой прах върху филтърната хартия, След това измийте кристалите си с безводен ацетон и ги изсушете

Ако все още има примеси, реакцията по време на конструкцията е заразена с твърде много примеси, опитайте пътя на Москва
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
За кристали под формата на стъкло:

След приключване на фазата на почистване разтворете метамфетаминовия прах във възможно най-малко алкохол и след това изчакайте алкохолът да се изпари.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Здравейте, съжалявам за дългия отговор. Имате предвид големи кристали? Трябва да отделите d-Meth и след това да го кристализирате.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Лошо ли е, ако използвам етанол за екстракция на PSE ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Никога не съм виждал някой да прави това с етанол и бих искал да ви напомня, че етанолът е по-скъп от толуола, а етанолът има по-малко разтворители от толуола
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Разтворих PSE в етанол, разтворът беше мътен, загрях разтвора за малко и разтворът се избистри.
След това го разпределих върху голямо огледало за по-добро изпаряване и се образуваха кристали, приличащи малко на бяла плесен. Не съм сигурен дали те съдържат PSE.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Можете да го разберете по вкуса...

Знам, че е отвратително и нездравословно, но псе не е наркотик в процедурата, така че можете да го опитате спокойно.

Вкусът на pse е изключително горчив, докато вкусът на метамфетамина е кисел

Ако сте сигурни, че имате pse, следвайте процедурата за отстраняване, която споменах по-горе
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Филтрирайте етанола си с псевдоним в него, след това вземете електрически уок с вентилатор, който духа над него, и изпарете етанола от левия с псевдоним
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Можем ли да използваме течен ефедрин за това?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Здравейте, как се нарича "течен ефедрин"? Ефедринът и ефедриновият хидрохлорид са твърди вещества.

P.S. Не спамете с един и същ въпрос в различни теми.
 
View previous replies…

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Но екстрактът от растението ефедра, който се нарича екстракт от ефедрин, е в течна форма. Можем ли да отделим течния ефедрин, като го изпарим?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Извличате молекули ефедрин чрез разтворител. Разтворителят се изпарява и получавате чист ефедрин. Ефедринът + разтворителят не е "течен ефедрин", а смес. Да, можете да го направите.
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Моля, посочете името на химическия разтворител
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Здравейте, искам да пробвам московския метод, но съм малко объркан. искам да мина стъпка по стъпка видеото, но видеото се различава от описанието. може ли някой да ми помогне да го разбера? в описанието се споменава, че е необходима рефлуксия в продължение на 24 часа, но във видеото това не е показано никъде. дали са го пропуснали или използват друг начин? и също така за какво се използва натриевият тиосулфат и кога ? не го показаха във видеото. относно фосфановия газ, мога ли да използвам вентилационната система exhoust, направена за отглеждане на трева ? тя е доста силна и има въглероден филтър, ще се справи ли с миризмата на изпаренията ? последният въпрос е за производството на лед. Червен пост на G. Patton за производството на лед и бих искал да го изпробвам, но не съм сигурен дали ще работи с псевдоефедриновата метамфетаминова база, както при P2P начина. ако е така, от коя стъпка трябва да започна с псевдоефериновата метамфетаминова база? Някои момчета казаха, че постът му е фалшив, вярно ли е? или момчетата просто не са знаели нищо? Благодаря за всички реплики, които ще ми помогнат много и се извинявам за моя английски
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Не слушайте онези шибаняци, които казват
3нг, че тази публикация не е вярна
1 натриевият тиосулфат се използва, за да се убие всякакъв йод и цвят, когато се прави rp/hi маршрут, затова казвам на хората да използват хипофосфорна киселина, тъй като не е необходимо да филтрирате червения фосфор и да използвате натриев тиосулфат и не е необходимо да рефлуксирате в продължение на 24 часа, като използвате този метод 4 до 8 часа са достатъчни
2 можете да използвате изпускателния отвор, който се свързва с въглеродния филтър, като каналът се поставя на 2 фута над кондензатора ако имате контрол на скоростта на вентилатора, не го включвайте нагоре с плоска пръчка тук не отглеждаме дрога, а просто искаме да изведем отровния газ от зоната, в която готвите има канал, който се намира в предната част на вентилатора и след това друг канал в задната част на вентилатора, който отива към въглеродния филтър има въглероден филтър извън зоната, в която готвите поставете канала в предната част на вентилатора на 2 фута над кондензатора
3 Използването на метамфетамин fb, направен от псевдо, ще работи по-добре, като се използва методът, който G Patton е публикувал, за да се направи лед, отколкото p2p, като целият правилен лед е направен от псевдо и eph, който произвежда DMeth, преди скобата да се постави върху псевдо и eph
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Преди да прецакат хапчетата Судафед с гакове и т.н. 1000 кутии Судафед в 25-литрова пластмасова бяла кофа за хранителни продукти първо измийте 12 л метилов спирт горещ в кофата бъркалка за боя на акумулаторна бормашина разбъркайте, докато всичко се разтворипоставете кофата на пейка с капак върху нея оставете я, докато метанът се избистри, след това поставете друга кофа на земята и сифонирайте метана от кофата на пейката в тази на земята, като се уверите, че не изсмуквате гадостите, които са се утаили на дъното на кофата
Сега повторете процеса два пъти, но този път използвайте само по 8 литра мета всеки път. Сега, след като трите ви измивания са събрани в долната кофа, изсипете ги в електрически уок с вентилатор, който духа отгоре, направете това навън, тъй като концентрацията на течността намалява, продължавайте да пълните уока, докато целият мета се изпари.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Колко натриев тиосулфат трябва да използвам в съотношението на описанието ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Трудно е да се даде ключово количество за това, но трябва да се използва около 4/1 от използвания йод
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
И така, 4 тиосулфата /1 йод ?
 
Top