P2NP'den NaBH4/CuCl2 ile Tek Kapta Amfetamin Sentezi (1kg ölçekli)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Hayır, istediğiniz 2 katmandır. aq. katman suda çözünen tuzlarla doydukça, seyreltik izopropanol-freebaz sol. aq. katmanın dışına iter. izopropanolün, diğer birincil OH'lerin aksine, tuzlar çözündüğünde sudan ayrılma özelliği, tam da bu yüzden birçok gizli ve başka sentezlerde kullanılır.
En azından ben öyle düşünüyorum, umarım kıçımdan konuşmuyorumdur. :p

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Doğru anladıysam, üst katman serbest bir baz mı? sarımsı yağlı görünüm ve karışımın% 70'i. ve alttaki daha yoğun.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Bu sulu tabaka olacaktır. 25 naoh çözeltisi ekledim. hangi katmana ihtiyacım var? Biraz kafam karıştı.

Attachments

• Htm4IhVl3F.jpg
    Htm4IhVl3F.jpg
    5.1 MB · Views: 488
Reaction score
296
Hangi oranlarda reaktif kullandığınızı yazın.
Fotoğraftaki NaOH çözeltisini ekledikten sonra karışım ne kadar süre duruyor?

View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Eğer alkali amin üst alkol katmanına giriyorsa. ph asidik ise, çözünmüş bir tuz şeklinde alt katmanda olacaktır. Her durumda, bu tahsis yönteminde kayıplar olacaktır.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
yaklaşık 2 dakika ve iki katman oluşuyor, 30 dakika yalnız bırakıyorum.

1754g nabh4
1000g p2np
100g cucl2

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
P2NP'yi eklerken 6 saat boyunca karıştırmak gerekli mi, yoksa sadece güvenli bir şekilde çözünmesi için gereken süre kadar mı karıştırıyorsunuz?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
En iyi sonuçlar için flask için üstten yönlendirme kullanın.

View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
ve manyetik karıştırıcıyı kullanabilmeyi umuyordum. ama yeterince güçlü olup olmayacağı konusunda şüphelerim vardı.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
6 saat sürebilir, sentez için zaman alabilir, sıcaklığa dikkat edebilir.

Bu, şişede ne kadar alüminyum olduğuna ve manyetik karıştırıcınızın ne kadar iyi olduğuna bağlıdır.
Baş üstü karıştırıcılar daha fazla güce sahiptir.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Seçimden sonra IPA/base ile bir şey yapmanız gerektiğini düşünmüyorum. içinde çok fazla alkol var, ipa'yı azaltmak istiyorum. Çok fazla IPA nedeniyle yağın kalitesinin düşük olabileceğini düşünüyorum.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Kanoyu berbat ettim. Filtre üzerindeki karışımı temizledim ve çözünmeyen çökeltiyi attım. Tekrar reaktöre döktüm.

25'lik NaOH çözeltisi ekledim. İki katman oluştu. Yarım saat dinlendirdim. üst tabaka sarı (Ipa/baz). alt tabaka şeffaf (su tabakası).

Sulu tabakayı bir şişeye damlattım. Ipa ekliyorum, katmanlar oluşuyor. Yarım saat dinlendiriyorum.

Üst katman şeffaf (baz/Ipa) ihtiyacım olan şey. Sulu tabakadan ekstrakte edilen bazı döner buharlaştırıcıya koyuyorum. Soğutma 8 derece, vakum açık, banyo sıcaklığı 80 derece, ipa burada buharlaşmaya başlıyor.

Ipa buharlaştırıcı bazını bir bardağa döküyorum. bu baz (şeffaf) ile ne yapmalıyım?? Ipa / baz karışımına dökersem ne olur??? neden bunu yapmak zorundasınız?

ve sarı tabakayı (baz/Ipa) reaktöre dökün. 3 litre IPA/baz karışımı. ipa'yı nasıl azaltabilirim??? bu aynı zamanda rotovap mı? çünkü reaktörde 80 derecede buharlaştırmaya başlarsam, Ipa kondansatörden damlıyor. bununla ilgili sorunum, kırmızı olması ve kokunun gitmesi. Sanırım her şeyi berbat ettim.

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
IPA'yı neden buharlaştırdınız, videoyu izleyin. Videodaki adımlarla tekrar yapın IPA amfetamini bozmaz, sadece kokulu lol yapar.

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
33
Bu sentezin aynısını yaptım, sadece videoyu izleyin ve asitlendirdikten sonra IPA pisliğini / kokusunu istemiyorsanız biraz asetonla temizleyin ve arındırmak ve kurutmak için temiz hava ve ışıkta bir veya iki hafta bekletin.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Merhaba. şimdi bir buhar damıtma sistemi kurmayı başardık. güzel bir forum üyesinin yardımıyla. damıtma şu anda devam ediyor, sanırım 2 saat içinde bitecek 😉 Şu anda sadece küçük bir miktar yapıyorum, eğer başarılı olursam 1kg p2np kullanacağım. Açık havada, temiz havada, güneş ışığında kurutma imkanım yok, nasıl damıtacağımı öğrenmem lazım. siz ne kadar yaptınız ve verim ne oldu?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
7. Sulu faz 8 litre IPA ile ekstrakte edilir. Amfetamin içermeyen baz IPA içinde çözülür ve IPA katman yoğunluğu değiştirilir, böylece sulu katmandan ayrılır.
8. Adım 7'deki IPA ekstraktı vakumda buharlaştırılarak amfetaminsiz baz yağ elde edilir ve adım 6'daki serbest baz ile birleştirilir.

Neden serbest baz ile birleştirilmelidir? Bu adım ekstra gelir mi getiriyor yoksa ne anlamı var?

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
500 g reaksiyon yapıyorsunuz, 8 l IPA sonucuna nasıl ulaşıyorsunuz?

Çıkarılan freebazı neden önceki freebazınıza eklemelisiniz, bu dürüst bir soru mu?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Sentezin başında 6 litre Ipa, katman seçimi için 4 litre. aynı anda 8 litre eklemek gerekli değil. IPA yerine Metanol kullanıyorum, nihai ürün daha az alkol kokacak. Ancak bu nedenle katmanları ayıramıyorum (metalon bunu yapamıyor, bu yüzden katman seçimi için alkol istediğinde) dcm eklemek gerekiyor. iki katman birleştirilmeli çünkü verim daha yüksek olacak sanırım. Sonunda istediğim yağı yapmayı başardım. Resim tuzlamadan önceki sonucu gösteriyor.

Attachments

• V5owtD0iRC.jpg
    V5owtD0iRC.jpg
    5.4 MB · Views: 418

fufu

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba uzmanlar, p2np reaksiyonundan amph'de freebaz elde etmek için sodyum bikarbonat kullanıp kullanamayacağımı biliyor musunuz? Teşekkür ederim.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
7. Adımlar .

Hangi katmana ihtiyacım var? İpa ekledikten sonra 2 katman oluşur. üst katman şeffaf, temiz, hafif yağlı yüzey. alt katman beyaz yoğun jöle. ipa'nın yoğunluğu değişir ve su katmanından ayrılır diyor. yoğunluğu değişir, jöle ve alt katman haline geldiği anlamına gelebilir mi? noob soru ama yararlı.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Sorunuzun cevabını bir önceki yazımda vermiştim. Geri dönüp bakın, resimler bile var.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Teşekkür ederim, anlaşıldı. Hangi katman olduğunu biliyordum ama neden o katman olduğunu kendime açıklayamıyordum? 😄

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Teşekkür ederim, anlaşıldı. Hangi katman olduğunu biliyordum ama neden o katman olduğunu kendime açıklayamıyordum? 😄

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Özür dilerim, size birkaç kez mesaj attım, lütfen silin...

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Merhaba, Reaksiyondan sonra seyreltik HCl ile söndürüyorum ve IPA'yı 100°C'ye kadar damıtıyorum ancak ertesi gün fazları ayırmaya geldiğimde şişe karışmıyor. Şişenin içinde bir renk var. İşte resimler birisi anlamama ve hangi seçeneklere sahip olduğumu söylememe yardımcı olabilir mi thx

Attachments

• FvuJdVa0Hl.jpg
    FvuJdVa0Hl.jpg
    3.1 MB · Views: 177
  • yh0uOsVvX6.jpg
    yh0uOsVvX6.jpg
    2.9 MB · Views: 170
  • hCUNzmb3es.jpg
    hCUNzmb3es.jpg
    2.8 MB · Views: 183

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Öncelikle, sentezin neresinde HCL kullanmanız gerektiği yazıyor? İpucu: Hiçbir yerde, o yüzden kullanmayın.

İkincisi, 100c'de damıttığınız için açık damıtma yaptığınızı varsayıyorum, bunu yapmayın, bunun yerine vakum damıtma kullanın.

Tekrar deneyin ve sonuçlara cevap verin.

Saygılarımla

View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Tamam, %25 NaOH ekleyeceğim ve sonra ne yapmalıyım? DCM ile ekstrakte mi edeyim?
Elimde biraz

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Tamam, %25 NaOH ekledim ama hatanın NaOH'dan kaynaklandığını sanmıyorum çünkü faz ayrımı için sorun yok... Sorun hemen sonra ortaya çıkıyor; yine de aquaus fazını çıkarmak istediğimde, ... DCM ekliyorum ama DCM gibi bir NP ile bile HİÇBİR TEMİZ faz ayrımı yok!