P2NP'den NaBH4/CuCl2 ile Tek Kapta Amfetamin Sentezi (1kg ölçekli)

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Neyin yanlış gittiğine dair hiçbir fikrim yok, test ekipmanı da yok. Elde edilen amfetamin fosfatın hiçbir etkisi yok.

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Erime noktasını kontrol edin. Ayrıca, ne kadar kokladınız?

View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Nasıl kullanacağımı bilmiyorum. 0,5 g yuttum ve burnumdan biraz soludum, hiçbir şey işe yaramıyor

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Elinizde nitrostiren değil fenilnitropropen olduğundan emin olun. Belki de size bir analog satıldı ve feniletilamin aldınız.

View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
CAS705-60-2 satın almayı talep ediyorum. Uzun süre depolandıktan sonra renk değiştiren iki varil satın aldım ve rengi bozulan hammaddeler orijinal görünümlerini geri kazanmak için mutlak etanol ile yeniden kristalleştirildi. Satıcı bunların CAS705-60-2 olduğunu açıkça belirtti. LAH ile denedim ve işe yaramayan aynı ürünü elde ettim. Sorunun nerede olduğunu bilmiyorum.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Büyük olasılıkla benzaldehit ile nitrometandan elde edilen nitrostiren ile uğraşıyorsunuz. Bu genellikle öncül piyasasında olur. Ayrıca, nitroetan elde etme sorunu nedeniyle, genellikle stiren karıştırılır ve sonuçta amfetamin ve feniletilamin karışımı elde edilir.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Daha önce de söylediğim gibi, reaktifinizin ve ürününüzün erime noktasını kontrol edebilir ve Hank'in dediği gibi p2np mi yoksa nitrostiren mi olduğunu anlayabilirsiniz.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
IPA'yı freebas/IPA çözeltisinden buharlaştırdıktan sonra, bileşik rotovaptan çıkardığımızda beklenenden daha kalın bir kütleye dönüştü (resim ekte).

Planımız bir buhar distilasyonu (1:1 su oranı) ve ardından iki DCM ekstraksiyonu yapmaktı.

Ne yazık ki, ekstrakte edilen sulu tabakayı organik tabaka ile birleştirdikten + filtreledikten + her ikisini de kuruttuktan sonra, şişenin dibi, bu forumdaki diğer birçok kişinin başına geldiği gibi, yaklaşık 7-9 ° C'de bir gece dinlendirdikten sonra bir gele dönüştü.
Buna ilişkin varsayımımız, ya kurutma maddesi Sodyum sülfatın ya da NaOH çözeltisinden arta kalan sodyum hidroksitin filtreleme işlemi boyunca çözeltide kaldığı ve IPA'yı buharlaştırdıktan sonra yağın beklenenden daha kalın olmasına neden olduğudur.

Sorum şu ki, şimdi hala buhar distilasyonu + dcm ekstraksiyonu ile devam etmeli miyiz?
Yoksa serbest bazın akışkan halini geri kazanmak için başka seçenekler var mı?

Cincerly,

Koko

Attachments

• eRPpidAmTs.jpg
    eRPpidAmTs.jpg
    1.8 MB · Views: 256
  • JS5pH2lIcf.jpg
    JS5pH2lIcf.jpg
    1.9 MB · Views: 250

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Kurutmak için ne kullandınız? Kalsiyum tuzu sanırım?
@KokosDreams

Ah sodyum sülfat, ben körüm. Susuz mu aldınız yoksa kendiniz mi kuruttunuz?
Kütle kalsiyum tuzlarıyla veya çoğunlukla suyla birlikte jelleşir (freebase + su = jel)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Susuz olarak satın aldık.

Buradaki bazı kişilerle yaptığımız birkaç sohbetten sonra şimdi bileşikten 10 ml'lik bir numune hazırlamaya ve bunu 100 ml d2h2O ile karıştırmaya ve ardından 16 ml DCM ile ekstrakte etmeye karar verdik.
Ekte bileşik + su çözeltisinin yanı sıra dcm ekledikten sonra nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Deney şimdi bileşikten 10 ml'lik bir numune daha hazırlamak, aseton, metanol ve sülfürik asit ile kristalleşmesini sağlayıp sağlayamayacağımızı görmek için buhar distilasyonu + dcm ekstraksiyonu yapmak olacaktır.

Ayrıca organik ve sulu tabakanın yanına koyduğum başka bir numunenin resmini de ekleyeceğim

Attachments

• lU96uMqhgD.jpg
    lU96uMqhgD.jpg
    1.9 MB · Views: 303
  • T4hzwyq75P.jpg
    T4hzwyq75P.jpg
    1.9 MB · Views: 272
  • d5VTqOUeja.jpg
    d5VTqOUeja.jpg
    1.8 MB · Views: 248

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Oh şimdi anlıyorum, ben olsam bunu damıtırdım, bu sadece bir emülsiyon, dean stark'ınızda veya buhar toplanana kadar ilk birkaç ml'yi topladığınızda bu şekilde ortaya çıkacaktır. oranlarda, buhar sıcaklığına, buhar kaynağına vb. bağlı olarak MAYBE 100 bazdan fazla damıtmak için bir litre agua gibi bir şey alacaktır.
Harici buhar kaynağı, belki bir şişeye daldırma ısıtıcı + baz kabının ısıtılmasını öneririm.

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Arkadaşlar bunu NaBH3CN ile çalıştırmak mümkün mü? Teşekkür ederim

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Bu madde son derece zehirlidir

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Merhaba
1kg p2np partisinden sonra yaklaşık 10l seyreltilmiş ipa/amfetaminimiz var, içinde zaten yeterince ipa varken neden sülfürik asit damlatmadan önce buna daha fazla ipa/aseton eklememiz gerekiyor?

Saf amfetamin bazımız olduğunda, sülfürik asit eklemeden önce bunu 1:2 veya 1:3 amf/ipa ile seyreltiyoruz...

ve sentezi ipa yerine metanol / h20 ile çalıştırmak mümkün mü ..

Teşekkürler :)

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Bunu ben de merak ediyorum. Yanılmıyorsam ya da bir şeyi gözden kaçırmıyorsam.. FB'yi bırakmak için IPA'yı buharlaştırıyoruz, sonra IPA/Aseton ekliyoruz. Zaten IPA'da olduğu için doğrudan Aseton/Sülfürik'e geçemez miyiz?

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
evet, ipa/amf bazına doğrudan sülfürik asit eklemekte sorun yok, benim hatamdı, ipa ve aseton eklediklerini sanıyordum, aseton ürünü temizlemek için sanırım, ama aseton dahil olmadan da iyi çalışıyor.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Konsantre sülfürik ekleyebilirsiniz, ancak bir miktar asetonla seyreltmek her zaman iyi bir fikirdir. Konsantre olarak bırakmak, temel ortam ne olursa olsun ürününüzün bir kısmının geri döndürülemez şekilde tahrip olacağı yerel aşırı asitleşmeye yol açar.

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Videoda Ipa/baz çözeltisine aseton eklendiği yazıyor. Ipa'nın buharlaştırıldığını görmüyorum. Buharlaştırma adımı olmadan yapmak mümkün mü?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Evet. Yapabilirsiniz. Kristalizasyon prosedüründeki fark. Biraz daha uzun sürecek.