Al/Hg aracılığıyla P2NP'den amfetamin sentezi (video)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

İzopropili çözeltiden buharlaştırmak için en iyi hangi sıcaklık kullanılırsa serbest baz etkilenmez?
Buharlaştırma anlaşıldıktan sonra bir buhar distilasyonu gerçekleştirmek için

İzopropilden 'kurtulduktan' sonra serbest bazın kullanıma hazır olacağını düşünmüştüm. Ben 'A-Oil'/Amphetamine Freebase oluşturarak ondan macun elde etmek istiyorum, sülfat değil.
Bu nedenle, kullanıma hazır hale getirmek için İzopropili buharlaştırmam gerekir, çünkü İzopropil, 'A-Yağı'nı hızlı macuna (İzopropil ve H2SO4 ile) aktaracak kişiler tarafından eklenecektir.

G.Patton her şey için çok teşekkürler, şimdiye kadar çok yardımcı oldunuz!

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
En iyi seçenek vakum kullanmaktır (rotovap makinesi). Sıcaklık 55-60 derece C'den büyük olmamalıdır.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

Teşekkürler, bunu laboratuvar ekipmanları listeme ekleyeceğim :)

Panzerschokolade

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Fosfor asidi ile ilk deneme: tam başarı.
İkinci deneme, hepsi aynı ancak iki katına çıkarılmış reaktifler ve a-freebase/IPA karışımının ayırma hunisinde NaOH çözeltisi (reçetedeki ile aynı konsantrasyonda) ile ek olarak temizlenmesi kötü sonuçlandı. pH 6'ya çekildi, indikatör kağıtları sarı kaldı, ancak çökelti yoktu. Daha sonra bu sarımsı asidasyon sonrası karışıma bir miktar %99 aseton ekledim ve bir miktar beyaz çökelti gözlendi. Birkaç dakika hafifçe karıştırdıktan sonra büyük, yapışkan bir yapışkan yığını oluşturmaya başladı. İyice süzüldü ve asetonla durulandıktan sonra yapışkan ve sümüksü kaldı. 105°C fırında bile kurumak istemedi. İlk parti kokusuz ve süper kuru/hacimliydi. İkincisinin kokusu güçlü ve amp için karakteristik. Neyi yanlış yaptım? Ülkemde ~%36'dan daha güçlü sülfürik asit satın alamıyorum, bu yüzden kullanmıyorum.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Prosedürdeki gibi ph 13'e kadar alkali eklemenizi öneririm, miktar ne olursa olsun tam ayırma ve en az 13 ph'a ihtiyacınız var. Kullanmadan önce asidinizi hafifçe ısıtmayı deneyin (sadece fosforik için geçerlidir), bu işe yaramazsa bana çok seyreltik organik faz tabakası veya çok ıslak organik faz gibi geliyor. katı bir kurutma maddesi ve/veya buhar damıtma ve/veya vakum altında çözücü buharlaştırma kullanılmasını tavsiye ederim.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
klorür kurutma maddeleri̇ni̇n ipoh i̇le uyumsuz olduğunu bi̇li̇n

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Konunun en başında HIGGS BOSSON şöyle dedi:
Oranlarını 2,5 kg'lık parti için tahmin edersek, 500L reaktör kullanmanız gerekir. Acaba nitropropen/ipa/asit karışımı başlangıçta aşırı soğutulursa reaksiyon hızı ve verimi nasıl olur? Belki folyo yerine 0,6 mm'lik alüminyum tanecikler kullanırsak, aşırı köpük kaynamasını önlemek için reaksiyonu bu kadar yavaşlatabilir ve 500L'den daha küçük reaktör kullanabiliriz?
Bu çözümün dezavantajları çok uzun reaksiyon süresi olabilir ve Al taneciklerinin küçük amalgaming alanı, indirgemeyi devam ettirmek için bizi yerinde ek cıva kısımları eklemeye zorlayabilir. Sonunda, eğer serbest baz damıtılırsa, cıva iyonlarını nihai ürüne taşımanın bir yolu kalmaz.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

Bu reaksiyonun ölçeklendirilmesinde, reaktörü bozmamak veya P2NP eklendiğinde çok ağır bir reaksiyona neden olmamak için daha büyük alüminyum parçaların kullanılmasının tavsiye edileceğini duydum. Her neyse, Al/Hg yolu ölçeklendirme sırasında çok fazla soruna neden oluyor gibi görünüyor.

Bu arada NaBH4/CuCL2 yolunu 1kg+ P2NP ile daha büyük ölçekte bir üretim için daha uygun buldum.

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Bu reaksiyonu nasıl ölçeklendirirsiniz?
Bu, ilk başladığımda yaptığım ilk reaksiyonlardan biri ve küçük bir parti yaptım.
Eğer 1 kilogramlık bir parti yapmak istiyorsanız yaklaşık 1 kilogram folyoya ihtiyacınız olacak, bu malzeme hacim olarak çok büyük, bu kadar büyük bir miktarla nasıl çalışıyorsunuz?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

Bu reaksiyonun sadece 100g P2NP'ye ölçeklendirilmesi gerektiği, aksi takdirde verim kaybının çok büyük olacağı/ reaksiyonun normal ekipmanla ağır olacağı söylendi

Ölçeklendirilmişse, ölçek bileşenleri doğrusaldır

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Evet, bundan daha fazlası için ölçeklendirmek mümkün görünmüyor.
Sodyum borhidrür reaksiyonu iyidir ancak sodyumun maliyeti finansal açıdan mantıksızdır.

obwiju

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
İyi sağlayıcı. Mükemmel satış öncesi hizmet. Sipariş çok yakında geldi

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Dekantasyon: Amfetamin baz içeren üst tabakayı alkol içinde toplayın. Susuz magnezyum sülfat ile biraz kurutulabilir ve cüruf ayrıca polar olmayan bir çözücü (eter, benzen, toluen) ile ekstrakte edilebilir, çözücü daha sonra buharlaştırılır.

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Anlamadığım için bu kısmı biraz daha açıklayabilir misiniz?

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Biri bana nasıl kurutulacağını öğretebilir mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Merhaba. Yayın için sadece İngilizce dilini kullanabilirsiniz. Lütfen Dekantasyon , yerçekimi filtrasyonu ve sıvı aktarımı yazısında Dekantasyon hakkında bilgi edinin.
Magnezyum sülfat (MgSO4) organik çözeltiye eklenir ve çözeltiden su moleküllerini emer. MgSO4 tozdur, su emdiğinde katı bir parça haline gelir. Daha fazla su emmeyene kadar MgSO4 eklemeniz gerekir.

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Teşekkür ederim

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language