Al/Hg aracılığıyla P2NP'den amfetamin sentezi (video)

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Al/Hg amalgam yöntemini küçük miktarlarda deneyen var mı?
aynı oranla denedim ama her şeyden 10 kat daha az ve amalgamın üzerine p2np çözeltisini döktükten hemen sonra yeşilimsi/gri çökelti aldım
Ne olmuş olabileceği hakkında bir fikriniz var mı?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

Rehberiniz bana çok yardımcı oldu!
Güvenilir bir Cıva (II) Nitrat tedarikçisi bulmayı başardığımda gitmeye hazırım!

Çalışmalarınız için çok teşekkürler!!!

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
P2NP kalitenizden emin misiniz? Bu prekürsörü yeniden kristalleştirip erime noktasını kontrol ettiniz mi?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
paramı iyi bir birleşme olmadığına yatırıyorum

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1

P2NP'yi forumda reklamı yapılan ve iyi yorumlar alan bir satıcıdan aldım, bu yüzden kalitenin iyi olduğunu söyleyebilirim, yakın gelecekte yeniden kristalleştirip erime noktasını kontrol edeceğim.

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Sanırım amalgamasyonun reaksiyon için yeterince iyi olmadığını kastetti.
Durum böyle olabilir, henüz bunu başaramadım, geçmişte amalgamasyonla ilgili komplikasyonlar oldu. En son denediğimde folyo durulandıktan sonra çatırdamaya ve tütmeye başladı, ancak bu sefer o kadar agresif tepki vermiyordu, belki de sorun buydu.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Evet, demek istediğim buydu, teşekkür ederim.
Bazı insanların sorun yaşadığı bir başka zor şey de mlgm için çok az tuz eklemektir, mantıksız bir şekilde ne kadar az eklerseniz, yıkadığınızda o kadar çok köpürür ve kabarır (iyi mlgmlenmiş olduğunu DÜŞÜNMENİZE neden olur) Solun genel olarak grileşmesi ve parlak bois'inizin üste yüzmesi ile biraz uyanık kabarcıklanma (köpük yok) istersiniz.% 80-90'ı yüzdüğünde her zamanki gibi devam edin. prosedüre saygı gösterin, tuzlarınızı tartın, 1: 1 (mantıklı).
ve eğlenmeyi unutmayın

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Sentezinizden emin olmak istiyorsanız, her durumda bunu yapmanızı öneririm (her yeni tedarikçi partisini ölçün).

obwiju

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Merhaba, Avrupa'da merkürik nitrat, merkürik klorür veya nitrik asit tedarikçisi bilen var mı? Bir hafta önce bu başlıkta adı geçen bir tedarikçiden nitrik asit satın aldım http://www.aurelio-online.com/
ama bana gönderirler mi bilmiyorum.
Teşekkürler!

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

Breaking Bad'deki AB Tedarikçi Listesinden Constantylious'a göz atın

Merkür komponentleri var ve emanet ile çalışıyor.

Bu tür kimyasallar söz konusu olduğunda clearweb'den uzak durmak isteyebilirsiniz

Önerilen tüm tedarikçileri burada bulabilirsiniz:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/europe.10/

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Onyxmet fiyattan hizmete ve her şeye kadar 10/10, hazır oradayken biraz kükürt alın, ucuz.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Merhaba. Bu tedarikçi hakkında sizden geri bildirim almak istiyoruz. Lütfen anlaşmanızın sonucunu bizimle paylaşın.

danil1398

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Herkese tekrar selamlar, sentez hakkında birkaç sorumuz var

1. P2NP'nin bozulması veya özelliğini kaybetmesi mümkün müdür?
2. Bozuk P2NP nasıl tanınır?
3. P2NP'yi nasıl ve hangi koşullarda tutuyorsunuz? Soğukta mı olmalı?
4. Sentez sırasında, ilk adımda Al Amalgam. Talimat üzerinde çalıştık ve 4 kez amalgasyon başarısız oldu. "Bizim Yaptığımız Canlı Nitrat" eklediğimizde reaksiyon çok hızlıydı, sadece on dakika içinde kabarcıklar oluştu, koyu sıvı ve tüm alüminyum yüzeye çıktı ve amalgamı değerlendirmeye karar verdik ve çok az başka alüminyum vardı, amalgasyon sırasında eridiği izlenimine sahibiz. Ve hazırlanan P2NP çözeltisini eklediğimizde, reaksiyon eksikti ve yoktu. Ne yanlış gitti?
5. Yukarıdaki başarısız sentezden önce, harika bir seyir izleyen bir sentezimiz vardı, ancak sonunda, bir kostik soda çözeltisi eklerken, çok fazla amfetamin bazı elde ettik, yaklaşık 100 ml, daha önceki prosedürlerde video sentezine benzer bir sonuç elde ettik. Bir şeylerin yanlış olduğunu fark ettik ve sülfürik asit de ekledik, ancak yanıt vermedi.
6. Son adımda aseton yerine sülfürik asit ile izopropil alkol kullanılabilir mi? Yoksa sadece aseton muydu?
7. Bir keresinde, yaklaşık 3 kat daha fazla macun elde ettiğimiz olağandışı büyük bir verim elde ettik. Kumaştan sıkıldığında ıslak bir macun demek istiyoruz. Bunun nedeni ne olabilir?

P2np uzun süre durdu çünkü cıvaya ulaşamadık, bu yüzden P2NP'mizin bozulduğundan şüpheliyiz, bu yüzden bu birkaç soruyu sorduk.

Yoksa o zamana kadar bir düzine başarılı sentezimiz oldu.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
1.Evet, hava ve sıcaklıkla. 8C'nin üzerinde
2. Rengi koyulaştı, biraz daha turuncu olsa bile yeniden kristalleştirirdim, kanarya sarısı olmasını istersiniz.
3.Dondurucu, hava geçirmez, safsa uzun süre saklanacaktır.
4.Hemen yukarıdaki yazımı okuyun, uyarı gibi kabarcıklanma istiyorsunuz, köpük yok, çok belirgin bir reaksiyon yok. Cıva amalagamınız şiddetli bir şekilde birleşiyorsa, ya çok az ya da çok fazla. Tarttınız mı? Patton'un izomer ayrımı konusundaki başlığını okuyun, sentez için de iyi bir kaynaktır.
5.idk
6.Evet, sorun yok çalışıyor.
7.Çözücüye, çökeltme çözeltisinin konsantrasyonuna, ana çözeltinin ve çökeltme çözeltisinin sıcaklığına, ipa'daki freebase konsantrasyonuna bağlı olarak farklı şekilde çökelebilir,

beğen ve abone ol

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
1 ml metanol içinde 5 mg numune aldım, ancak numunenin tamamı çözünmek istemedi. 10 dakika çalkaladıktan sonra, çözelti 7 mikronluk şırınga filtresinden süzüldü. Yapılan GCMS analizi ana pikin bizim istediğimiz pik olduğunu gösterdi. Örnekte çözünen diğer bileşikler şunlardı: P2NP, 2-phenyl-methylaziridine, 2-methyl-3-phenyl-aziridine ve en az bulunan benzylmethylketoxime, yan ürünlerin toplamı %0.2 pik alanından daha azdır (çözücü denkleme alınmamıştır). Diğer 100 mg numune laboratuvar fırınında yakılmış ve geriye metanolde çözünmeyen 16 mg toz kalmıştır. Daha sonra, toz amonyum tamponunda MgCl2 ile test edildi, slayt çökeltisi ile, bu yüzden bir miktar fosfat inorganik tuz olduğundan eminim. Bu nedenle, #437 gönderisindeki verimim 7,2 yerine 6,05 g olmalıdır.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
UWe9o12jkied91d gönderisine ek olarak, erime noktasını kontrol edebilirsiniz. Bu test, p2np'nizin saflığı hakkında size açıkça cevap verir.

Diva

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Eğer biliyorsanız lütfen bana söyleyin

Diva

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Bu video için teşekkürler
P2NP'nin mevcut olup olmadığını bilmek istiyorum ve videoda bunun kullanımından bahsetmedi
Teşekkürler ☺️