SYNTÉZA BK-MDMA JEDNODUCHOU A RÝCHLOU METÓDOU.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Riešenie na oddelenie základnej vodnej vrstvy na kocky je jednoduché, stačí použiť 5-litrové hermetické vrecká a nasypať kocku priamo do vrecka a počkať na oddelenie fáz, po oddelení fáz sa vrecko uzavrelo a umiestnilo tak, aby jedna zo strán bola naklonená a vytvorila tvar oddeľovacieho lievika, potom sa špička odstrihne nožnicami, čím sa umožní, aby vyšiel jemný prúd, a môžete ľahko oddeliť vrstvy
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Feebasse mám na vrchole :)
 

Attachments

  • XJqYo6lL0j.jpeg
    XJqYo6lL0j.jpeg
    4.6 MB · Views: 369
  • aQz2IZCMmi.jpeg
    aQz2IZCMmi.jpeg
    4.4 MB · Views: 414

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Za 2 dni sa to podarilo:)
 

Attachments

  • 8UVL6mX9Zp.jpeg
    8UVL6mX9Zp.jpeg
    6.8 MB · Views: 554
  • D04jdYBx7y.jpeg
    D04jdYBx7y.jpeg
    6.5 MB · Views: 502
  • S5NkQYRi6a.jpeg
    S5NkQYRi6a.jpeg
    4.9 MB · Views: 217

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Vyzerá to veľmi pekne, braček!!!.
ale z farby vašej voľnej bázy intuitívne usudzujem, že ide o MMC, správne, inak by voľná báza mdmc mala mať pri znečistení farbu Coca-Coly a po premytí H2O s hydrogenuhličitanom sodným bielu farbu. Rovnako gratulujem a som rád, že moje pokyny poslúžili k vášmu úspechu. požehnanie, brat!!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
314 gr bkmdma rekryštalizované s použitím 99% izopropylalkoholu z pôvodných 400 gr bkmdma, celkovo použitých 52190: 750g. Pre mňa prijateľný výťažok.

Skúsim rekryštalizovať znova s 1,5 ml vody a 1 ml izopropylalkoholu na každý 1 gr bkmdma, pôvodne som omylom pridal príliš veľa HCl, teraz to pri požití štípe, možno pridám do zmesi hydrogenuhličitan sodný na neutralizáciu prebytočnej HCl, ak 2. rekryštalizácia nepomôže.

@Acidosis, si boh


ZxJLoENM3q
 
Last edited:
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Môžem vedieť, odkiaľ ste kúpili prekurzor 2-bróm-3',4'-(metyléndioxy)propiofenón a akej farby a tvaru vám prišiel?
a odkiaľ ste kúpili 40 % vodný roztok metylamínu (CAS: 74-89-5)?
Ďakujem!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ale po rekryštalizácii by nemal mať žiadnu svrbivosť, rekryštalizoval by som ho znova v destilovanej h2o a zmesi metanolu a acetónu v nasledujúcom pomere: na každý 1 gram produktu pridajte 1 ml metanolu a 1 ml acetónu a 50 dcl h20, spolu 2,5 ml kvapaliny na každý gram prášku, zmes dobre rozpustite, kým nebudú hrudky prášku na miernom ohni a dajte ju do nádoby a počas 4 dní s ňou vôbec nehýbte, aby sa kryštály dobre vytvorili, ak budete s nádobou najmenej hýbať, nebude kryštalizovať tak, ako by mala. Požehnanie, brat
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Ak chcete na dcm zahrievať na 40 °C NA 2 h, dostanete 810 g prášku✓
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Prekurzor katinónu metylón (CAS
52190-28-0) je 2-bróm-3',4'-(metyléndioxy)propiofenón? Môžem vedieť, aké má zloženie? Väčšina čínskych dodávateľov ho predáva vo forme prášku a malých hnedých kamienkov, ale v literatúre som sa dočítal, že ide o biely kryštalický prášok.
Mohol by metylamín (CAS: 74-89-5) plniť rovnakú funkciu ako metylamín (40 % vodný roztok)?
kyselina chlorovodíková (CAS:
7647-01-0) by mala byť 36 % alebo by sa mohla použiť aj 37 %?
Prečo sa pri tejto chemickej syntéze nepoužíva teplo ani laboratórne zariadenie? Som prekvapený
A pokiaľ ide o osobnú bezpečnosť, aké oblečenie by som mal nosiť, aby som sa vyhol vdychovaniu toxických plynov a aby chemikálie nevnikli do pokožky a nespôsobili mi popáleniny...?
Ďakujem!! :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
máte pravdu, všetky vaše pochybnosti sú také, ako uvádzate, prekurzor musí byť veľmi tmavohnedý kryštalický prášok, pokiaľ ide o metylamín, ktorákoľvek z 2 foriem dokonale splní svoju úlohu, jednoducho ak použijete metylamín HCL, mal by ísť rozpustiť vo vode so sódou kaustickou, hcl na označenie soli na 35-36 % je ideálny... požehnanie pre anthrax... c.d.s!!!
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Čomu sa smejete? Pýtam sa preto, lebo neviem, akú má farbu, a 99 % čínskych dodávateľov chemikálií mi posiela takúto fotografiu.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Pretože je špinavý predávajú aj 2b4m formu India rovnaký Hnedý špinavý prášok
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ale je to vlastne originál CAS, však? len že má nečistoty, a preto hnedú farbu, akú farbu a štruktúru má v čistom stave?
Problémom je, že všetci dodávatelia chemikálií ho predávajú v rovnakej farbe (hnedý) a štruktúre (prašný a s malými kamienkami). Nevidel som žiadneho dodávateľa, ktorý by ho predával s inou farbou.
Ďakujem!! ;)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Toto JE veľmi tmavé, ale je možné, že Čína má dávku s touto farbou, attaché vám imagen normálne.
 

Attachments

  • CEcJbOT5ax.jpg
    CEcJbOT5ax.jpg
    359.4 KB · Views: 167

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Antrax mám v budúcom týždni cas 52910-28-0 so silnou kvalitou pripravený do Európy...any think contact me
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mala by mať rovnakú farbu alebo akú farbu by mala mať v čistom stave
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Platby vopred nevykonávam, iba bezpečné platby prostredníctvom alibaba trade assurance alebo paypal
syntéza BK-MDMA, o ktorú ste sa podelili na fóre, odkiaľ ste ju získali?
pretože som videl, že ste komentovali inú chemickú syntézu metylónu, ktorú zdieľal iný používateľ
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Je oveľa lepšie spôsob, ako sa bk mdma a oveľa čistejšie ako on ukázať
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vyskúšali ste si syntézu?
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Dostal som ten istý prekurzor, funguje s týmto
 
Top