SYNTÉZA BK-MDMA JEDNODUCHOU A RÝCHLOU METÓDOU.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Konečný postup z 500 g 2b3'4mp 390 g čistých kryštálov hnedej koly BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Túto hnedú farbu má preto, lebo obsahuje veľa nečistôt, však? ako potom odstránite nečistoty?
pretože všeobecne čistý BK-MDMA je biely alebo takmer biely kryštalický prášok.
Ďakujem!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Môj priateľ, bol by si taký láskavý a opísal laboratórne vybavenie a činidlá, ktoré sú potrebné pri uvedenej chemickej syntéze?
Ďakujem!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ak si článok prečítate od začiatku, uvidíte, že sa nepoužilo žiadne drahé laboratórne vybavenie, iba plastové vedrá a elektrická vŕtačka, potrebné prekurzory a chemické činidlá, žiadne sklenené nádoby ani nič iné.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Amigo, Syntézu ste robili sami, alebo ste informácie prevzali z internetu?
a s 1 kg CAS; 52190-28-0 koľko môžem získať z BK MDMA?
gracias!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Môj priateľ, aký výťažok a percento čistoty BK-MDMA ste získali pri chemickej syntéze?
A viete, aká je veľkoobchodná cena za 1 kg BK-MDMA na európskom trhu, keďže uvažujem o jeho výrobe vo veľkom meradle, ale najprv potrebujem vedieť, či je to výhodné, po zakúpení chemických činidiel na chemickú syntézu.
Ospravedlňujem sa za toľko otázok, ale som nováčik a potrebujem sa učiť od odborníkov, ako ste vy.
Ďakujem!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ak je veľmi výnosný, tak ako väčšina týchto látok, prekurzor je zvyčajne veľmi, veľmi lacný a celkové náklady na výrobu sú smiešne v porovnaní s prínosom, ktorý produkuje. súčasná cena na ulici je rovnaká pre bkmdma ako pre mdma (4000 EUR za kg mdmay a bkmdma).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Aký je výťažok BK-MDMA, ktorý ste získali chemickou syntézou, a percento čistoty BK-MDMA?
Pokiaľ ide o pouličnú cenu za kilogram BK-MDMA, máte na mysli veľkoobchodnú cenu, však? (4000 EURO), pretože cena pouličnej distribúcie sa podľa mňa nepredáva za menej ako 10 EURO za gram, preto by cena distribúcie na ulici bola najmenej 10000 EURO za kg.
Ďakujem!!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acidosis Veľmi pekne ďakujeme za príspevok vašej syntézy do fóra. Vyskúšam ju; určite. Píšete, že "prekurzor je veľmi, veľmi lacný". Môžem sa opýtať, koľko platíte za 1kg a v prípade, že nedôjde ku konfliktu súkromia, mohli by ste nám povedať, kto je Vašim dodávateľom? Thx
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
na alibabe je niekoľko predajcov, ktorí ponúkajú prekurzor, ale nie je lacný, ak neviem, čo pre vás znamená "lacný", ponúkali mi látku za viac ako 150 EURO za kg.
To je len prekurzor, potom chemické činidlá použité pri syntéze tiež stoja peniaze.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Áno, viem o tom, tiež si to môžete overiť na chemickej knihe. Je tu však ešte jeden zásadný aspekt, ktorý treba vziať do úvahy. Pýtali ste sa, ako to označujú? Nemá zmysel objednávať v Číne a na colnici to zadržia.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Povedali mi, aby som si s tým nerobil starosti, že sú odborníci na pašovanie chemických látok.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
150usd za kilogram je falošný ...minimun cena v Číne na 1 kg 52910-28-0 je 350usd, vo veľkom 200usd a posledný zaplatíte tak v pohraničí.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mám určité pochybnosti o chemickej syntéze BK-MDMA.
Aký percentuálny podiel by mali mať dichlórmetán, metylamín, etylacetát, síran horečnatý, metylónchloridrát a acetón?
Ďakujem!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
V závislosti od množstva prekurzora sa množstvá upravia pre váš proces, ale na 1 kj prekurzora budete potrebovať 2,5 litra DCM a na extrakciu 500 ml etylacetátu. Pridá sa hrsť síranu horečnatého, nie je potrebné ho vážiť, a hcl sa pridáva do bázy, kým sa nedosiahne ph 5. Rekryštalizácia HCL sa vykoná tak, že sa vždy 1 g HCL pridá 1,5 ml acetónu a 1 ml vodného roztoku, kým sa úplne nerozpustí a do rekryštalizačnej formy.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nemám na mysli množstvo, ktoré sa musí vložiť,mám na mysli, aké percento koncentrácie musí mať každá chemikália.
každá chemikália má percentuálny podiel, napríklad kyselina sírová 98 % alebo iný percentuálny podiel
Potrebujem vedieť toto percento, aby som mohol kúpiť chemické činidlá s rovnakým percentom.
Ďakujem!!
 
Last edited:

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Môj priateľ, podarilo sa mi nájsť dodávateľov všetkých chemických činidiel okrem metylamínu (CAS; 74-89-5), keďže som sa pýtal čínskych dodávateľov a tí mi povedali, že uvedená chemikália je v Číne zakázaná na predaj, možno viem, odkiaľ ju máte vy?
Overil som si aj ceny činidiel a nie je to tak, že by boli lacné, takže pochybujem, či bude výhodné vyrábať BK-MDMA a potom ho veľkoobchodne predávať distribútorom.
Keď získam činidlá a zariadenie na chemickú syntézu BK-MDMA, mohli by ste ma usmerniť, keďže som to nikdy predtým nerobil a bojím sa, že miniem peniaze na činidlá a nebudem úspešný.
Ďakujem!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Samozrejme, bratia... ale máte metylamín 40% voda a hcl forma v Európe, a metylamín hcl v nitrochemist.com a 40% vo viac obchode online v Poľsku, a vipchemical.pl.
Na zdravie.
Keď budete mať všetky reaktivácie, kontaktujte ma. je veľmi lacný vyrobený bk mdma, celková cena na 1 kg kryštálu je 400 € pero
kg, druhý môžete kúpiť 1kg do 4000 € Minimun za kg drahý!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Vyrobená 2. šarža, kvalita je špičková, testujúci ju uprednostnili pred cirkulujúcimi tabletami mdma.

Jedným z problémov však je, že sa použilo 50 g 52190 a získalo sa len 7 gr konečného produktu. Môže to byť tým, že sme v roztoku dcm používali metylamín hcl zmiešaný s hydroxidom sodným, pravdepodobne uniká príliš veľa metylamínového plynu. Roztok 40 % metylamínu je ešte na ceste, takže výťažok by sa mohol dovtedy zlepšiť. Nerobil som extrakciu ani z vodnej vrstvy, takže to tiež vysvetľuje. Viedlo by použitie magnetického miešadla tiež k horšiemu výstupu?

Edit: Tiež som skončil s pridávaním HCl priamo do DCM s roztokom voľnej bázy po vysušení pomocou síranu sodného. Mal by sa DCM odparovať vákuom a potom pridať HCl s acetónom, ako to povedie k inému výsledku ako pri metóde, ktorú som robil doteraz?

Ďalšia vec, ktorá ma zaujíma, ako robíte oddeľovanie vrstiev pomocou vedier? Chápem, že pri menšom množstve sa to dá urobiť pomocou oddeľovacieho lievika, ale pri vedrách sa zdá, že je zložitejšie správne to urobiť.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Môj priateľ, dúfam, že ste v poriadku, prečo hovoríte, že uniká toľko metylamínového plynu? Podľa chemickej syntézy opísanej na fóre sa uvádza, že nádoba musí byť otvorená počas celej syntézy, takže je normálne, že metylamínové plyny unikajú, pretože neovplyvnia konečný produkt.
Ďakujem!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Môj priateľ váš výťažok zvýšil? Získali ste 7 g konečného produktu (prášku alebo kryštálov) z 50 g CAS 52190-28-0?
Ďakujem!!
 
Top