Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Z dostupných kyselín možno na výrobu fosforečnanov použiť ortofosforečné kyseliny.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Chcete získať tartrát alebo izolovať d-izomér amfetamínu? Tu je opis spôsobu výroby dextroamfetamínu. Ak chcete tartrát, musíte použiť racemickú alebo mezokyselinu vínnu.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Vďaka spoločnosti HIGGS a Marvinovi!
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Chcem získať soľ bez toho, aby som mal k dispozícii kyselinu sírovú, používa sa tartrát primárne s dextroamfetamínom? Myslím, že mi príde racemická kyselina vínna, to je dobré :)

. A ešte 2 ďalšie otázky mi ležia na srdci. Keďže som neskúsený, neviem, či sa dajú očakávať toxické výpary a to ma trochu znepokojuje.

Druhá je o tom, ako sa zbaviť zvyškov zo syntézy. Má na to niekto dobré, ekologicky bezpečné možnosti? Nechcem otráviť nejaké ryby alebo niečo podobné
. Našiel som na to vlákno :)

Thx, zostaňte v bezpečí.

Edit: preklep
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Má špirálový kondenzátor rovnakú funkciu ako špirálový kondenzátor?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Môžete použiť rôzne spätné chladiče
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Môžem p2np umývať acetónom?
Premyla som 500 g s 1000 ml izo, ale výrobok vyšiel stále hnedý, pričom izo je čierny, mám to opakovať, kým sa neodstráni všetka hnedá farba?
 

savantmic

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Veľmi pekne ďakujem za vysvetlenie a video. Už sa teším, ako začnem svoj prvý pokus. Potrebujem len vedieť náklady na všetky položky použité v tomto príklade a miesto, kde si môžem objednať . Ak mi niekto môže pomôcť, vopred ďakujem.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
všetkým kolegom hobbystom, ktorí sú zvedaví, či to vyskúšajú, dávajte pozor, ortuťové zlúčeniny sú dosť nebezpečné na manipuláciu a každý by mal urobiť určité preventívne opatrenia, než začne robiť pokusy s nimi. inak môžete skončiť s neuzavretými fľašami plnými toxického odpadu, ktoré sa vám budú neustále dymiť vo vašom príliš malom byte a vy budete premýšľať, či ste sa už zbláznili.

Cítil som, že to treba povedať.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Teraz k mojim skúsenostiam s veľmi podpriemernými podmienkami. Mal som len čistiaci prostriedok na báze hydroxidu sodného _na báze nátria_. Ten sa tiež skladal z hliníkových peliet a nejakého oxidu kremičitého, na ktorý som už zabudol. Keďže som si nemohol kúpiť žiadny, urobil som nejaký výskum, z ktorého vyplynulo, že by to reakcii možno neublížilo. S nie príliš veľkými chemickými znalosťami. Tak som sa do toho pustil a alkalický roztok vyzeral úplne inak, so zvyškami soli a Al. Keďže v kroku, v ktorom sa použije alkalický roztok, by bol aj tak prítomný zvyšok Al z redukcie, nebude to na škodu, prosím, opravte ma. O tej druhej zlúčenine som nenašiel nič iné, len že nie je veľmi reaktívna.

Taktiež som dosť dobre nerozmýšľal o likvidácii a dokonca ani o skladovaní počas syntézy. Trochu ma to nadchlo a chcel som to vyskúšať. Navyše som nemal poriadnu miestnosť, všetko malé a plné ľahko zápalného materiálu. Tak som si postavil improvizovaný odsávač pár a snažil som sa zostať so všetkým na veľkej sklenenej doske na zemi. Samozrejme, že som fkin vylial nejaký podivný toxický roztok AlHg. Myslím, že väčšinou na tú dosku. Práve som plánoval vopred preskúmať likvidáciu, takže som trochu spanikáril, keď som nemal žiadnu elementárnu síru, ktorá by to aspoň urobila nerozpustným, takže som len väčšinu namočil nejakým uterákom a pokračoval.

Ok, trochu zmätený, tiež som mal práve max. 1l okrúhle sklenené alebo erlenmeyerove banky a niektoré ešte menšie. Takže som jednoducho všetky množstvá rozdelil na polovicu s tým, že som vedel, že by som mal robiť výpočet na základe mol.

Takže moja amalgamácia AlHg fungovala dobre, pričom množstvo dusičnanu ortuťnatého som odhadol z oka do oka. (Nechcel som si s touto zlúčeninou zahrávať viac, ako bolo potrebné). Hoci to trvalo dosť dlho a stále to reagovalo, keď som do toho stále nalieval vodu, je to normálne? Tak som čakal a lial som viac vody, až kým sa to nestalo (toľko, nepamätám si to podrobne). Mohlo by to prísť na lepkavý Al? Strihal som ho nožnicami a od tlaku sa zlepil. Ale keďže to bolo dosť tmavé a malé bublinky, pokračoval som.

Potom som pridal 1p2n, 5 g v 50 ml iso a 25 ml etylacetátu a bol som v strehu, či nenastane agresívna reakcia, ale nič sa nedialo, po chvíli som dal zahriať vodným kúpeľom, niečo sa stalo, ale zostalo to veľmi mierne aktívne, tak som dal zahriať, kým už nedošlo k reakcii. Vyzeralo to správne, hoci som nemal žiadny skutočný kondenzátor, len som nad ním držal^^ fľašu. Amalgán vyzeral rovnako ako predtým, pre mňa, neviem. Odfiltroval som ho a nalial som doň alkalický sol. Potom som odobral základnú vrstvu injekčnou striekačkou, príliš malou, trvalo to celú večnosť.

Príprava soli potom... Zabudol som vyriešiť kyselinu tararínovú, ktorú som dostal, a v podstate som tam len hodil nejaké kryštáliky a potom som si spomenul, že to mal byť roztok, a nalial som do toho acetón (asi to nefunguje). Ale hneď po nasypaní kryštálikov kyseliny to začalo tvoriť ďalšie kryštáliky, acetón na tom veľa nezmenil. Meral som pH a vyšlo mi červené, takže som to prekyslil, sakra, myslel som, že tam dostanem nejakú zásadu, aby som to opäť neutralizoval. Ale v skutočnosti som do toho nalial etylacetát. Čo som si uvedomil krátko nato, keď som zistil, že mám len ten blbý zmiešaný hydroxid natírový. Znovu som zmeral pH a prekvapivo to už nebolo také červené, tak som dúfal v najlepšie a išiel som na filtráciu, na ktorú som použil čajový filter a nechal to potom vysušiť.

Prekvapivo to vyzeralo veľmi bielo a tak ako to má byť, tak som to išiel trochu otestovať a tak to páli, že je to celkom zbytočné. Dúfam, že tu pomôže opätovná rekonštitúcia. Ale výťažok je tiež príliš dobrý na to, aby bol pravdivý, asi 3,5 g z 5 g - je vínan ťažší ako iné soli? Takisto jeho účinok nebol podľa očakávania, bol som dosť unavený a mám toleranciu z predpisu, ale tak... neviem. mám len bunk, ktorý páli ako čert? niekto nápady?

edit: výťažok je bez extrakcie kalu, len vrchná vrstva.

edit2: o rýchle nápady, ako zlikvidovať tie škaredé banky, ktoré mi toxikujú byt, by som bol veľmi rád. udrží hdpe banka všetky zvyšky zmiešané dohromady? Asi by bolo lepšie nemiešať, ale v tejto chvíli to potrebujem dostať zo svojho bytu predovšetkým.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Môj amfetamín jednoducho nedostáva energiu.

Al/hg redukcia, kto mi môže pomôcť?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Chcete povedať, že to nie je silné, keď je všetko hotové?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
napíšte v PM, možno neúplnú redukciu a vo finále máte veľa oximu
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Urobil som syntézu a výťažok je 1 gram, prečo
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kde je problém ?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
S akým množstvom p2np ste začali?
 

DannyDani43

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, čím môžem nahradiť dusičnan ortuťnatý a kyselinu sírovú?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kyselinu sírovú možno nahradiť kyselinou fosforečnou.
Dusičnan ortuťnatý sa v tejto syntéze nedá nahradiť, ale dá sa ľahko vyrobiť.

Ak potrebujete pomoc s touto syntézou, pošlite mi súkromnú správu
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
P2np nereaguje dobre s dusičnanom ortuťnatým a hliníkom. Môžem ho dať na plameň
 
Top