Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
nerobte si s tým starosti
Pred pridaním roztoku P2NP ho môžete schladiť na 0*C. Pridanie bude jednoduchšie, ale po potrebnom nútenom zahriatí potrebujete 60*C. Takáto kontrola vám umožní dať veľký rozsah.
Pred pridaním alkoholu musíte vodu čo najviac odpariť. Menej vody - menej alkoholu je potrebné. Veľa alkoholu je zlé, pretože nedá celý výrobok bez odparovania.
žiadny rozdiel
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Musí to povedať. Môžem vám dať len tip. Objednajte si požadovaný výrobok a okamžite zaplaťte. Potom pošlite potvrdenie o prevode na jeho e-mail. Nič nebude stáť v ceste vášmu doručeniu. Svoju firmu môžete nazvať xy. Obchodník sa zdrží ust-id.
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ďakujeme. Ospravedlňujem sa, myslím, že som sa vyjadril nejasne. Mehtod nie je to, čo sa mi zdá zložité, skôr získanie chemických látok, konkrétne nitroetánu a do určitej miery benzaldehydu. Okrem pokusu o syntézu nitroetánu, nejaký adive na dôveryhodný suppler? Ospravedlňujem sa, ak to nie je vhodná oblasť na položenie otázky.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Veľmi pekne vám ďakujeme. Ak tomu správne rozumiem, platí nasledovné: Piest vyzbrojený hliníkom + h2o v ľadovom kúpeli a uvoľniť mi hgcl2 samostatne, než ho pridám do piestu? Akú teplotu musí mať môj teplý číry roztok p2np + ipa predtým, ako ho pridám?

?

Mali by sa obe suspenzie amalgámu a kaustickej sódy ochladiť na 0c

?

Acetón pridávam hneď po oddelení

?

Mám k dispozícii kyselinu batériovú aj koncentrovanú kyselinu sírovú, musím si alkoholickú kyselinu sírovú vyrobiť sám ?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Pri akej teplote mám tento prípravok umiestniť?
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ďakujem, bohužiaľ, EÚ pre mňa nefunguje, ale oceňujem radu.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Roztok pripravte pri izbovej teplote, ale na rozpustenie kryštálov ho môžete trochu zohriať
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Chcem znížiť množstvo vody, môžem použiť 500 ml a musím znížiť pomery ostatných činidiel?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kde sa dá redukovať? V alkalickom roztoku? Napíšte mi do súkromných správ, všetko vám podrobne poviem
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Tento výťažok je tento amfetamín? Ako zistím, že je to amfetamín, a má to vôňu?
CDBLdfRJ4Y
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Odporúčamprečítať si túto knihu všetkým Ľudia, ktorí začínajú v tomto odbore:

Vogel's Practical Organic Chemistry
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Je potrebné amfetamín po procese syntézy odstrániť?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ide o amfetamín, ak ste tento prášok získali redukciou fenylnitropropénu. Mal by mať horkú chuť. Čo máte na mysli pod pojmom odstrániť?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Mal by sa amfetamín po procese syntézy čistiť?

Je amfetamín získaný z tohto vzorca pripravený na predaj alebo ho treba purifikovať?

Na konci tohto klipu bol amfetamín extrahovaný. Je pripravený na predaj, alebo ho treba purifikovať?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Amfetamín možno prečistiť premytím studeným alkoholom alebo acetónom, to bude stačiť, ak je farba látky biela.
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Prečo na erowid Ľudia, ktorí robia IT reakcie, používajú na redukciu zriedenú ľadovú kyselinu octovú ~ asi 70-75 %?
A druhá vec, že používajú viac kyseliny na redukciu nitropropénu na 1 g p2np používajú 10 ml GAA a IT riedia vodou.

V syntéze z tejto témy používajú na 1 g p2np 5 ml GAA.

Jeho 50 % rozdiel pre činidlo, ktoré dáva vodík pri redukcii.

Ktorá redukcia bude lepšia? S vodou (z erowidu) alebo bez vody (táto téma)?





Text z tohto odkazu:
#4. Redukcia nesubstituovaného P2NP pomocou HyperLab Bee #2.


Do 3-litrového FBF sa umiestnilo 100 ml vody, 250 ml GAA a roztok 1 g ortuti v 2 - 3 ml konc. HNO3.
52 g (2 balenia po 10 m) Al fólie bolo zložených do 7-8 vrstiev, narezaných na kúsky 3x3 cm a vložených do banky.
Banka sa zahriala na 40 °C. Keď bol začiatok amalgamácie zreteľne viditeľný za niekoľko minút, zahrievanie sa prerušilo a do reakcie sa pridala suspenzia 30 g nerekryštalizovaného fenyl-2-nitropropénu v zmesi 50 ml GAA a 100 ml IPA (nitropropén sa získal a la Bariumova MeAm kondenzácia - dôležitý pojem, pretože táto metóda poskytuje produkt vyššej čistoty).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Môžete použiť zriedenú kyselinu octovú. Prebytočná kyselina neprekáža pri redukcii, ale bude ju potrebné hasiť príslušným množstvom zásady, čo povedie k zvýšenej spotrebe činidiel a času, pretože pri interakcii kyseliny so zásadou sa uvoľní viac tepla. V opísanej technike sa súčasne vykonávajú amalgamácia s ortuťovou soľou a redukčná reakcia. V mojej technike sa fólia najprv ošetrí vodným roztokom ortuťovej soli, ktorý sa potom odsaje, čím sa produkt stáva čistejším.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Bude v poriadku, ak použijem kyselinu octovú %94?
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň,

Potrebujem sa vrátiť ku kyseline sírovej, existuje nejaká alternatíva na kryštalizáciu amfetamínu? Bola by možnosťou kyselina vínna, aby sa získal amfetamín tartrát?

Thx :)
 
Top