Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Môže byť recept odstupňovaný, napríklad pri 50 g P2NP: 60 g hliníkovej fólie, 500 ml IPA 250 GAA. Alebo ho musíte vypočítať osobitne pre množstvo 50 g P2NP?

Môže sa použiť aj 70-80% AA?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Môžem použiť monohydrát dusičnanu ortuťnatého alebo musí byť bezvodý a mohol by mi niekto vysvetliť, prečo niekedy musia byť niektoré činidlá bezvodé a ako to ovplyvňuje syntézu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakcia prebieha v prítomnosti vody, v tomto nie je žiadny problém
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Môžem čistiť amfetamín studeným acetónom? Aký je správny spôsob jeho prania?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Môžete, ale podľa mňa je lepšie s IPA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň všetkým,

Som práve v šoku!
Poslal som svoj finálny produkt, ktorý ste videli na fotkách, do laboratória na výrobu drog a teraz mi povedali, že má 0 % amfetamínu!!!!!
AKO JE TO MOŽNÉ? AKÝ INÝ VÝROBOK BY TO MOHOL BYŤ?
NEJAKÝ NÁPAD, ČO SA MOHLO STAŤ?
Dúfam, že je to chyba alebo niečo podobné, pošlem freebase a finálny produkt do analytického laboratória a budem vás informovať, ale momentálne som úplne v šoku.
Ďakujem.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Na vašom mieste by som pravdepodobne poslal na analýzu aj P2NP, s ktorým ste začali ...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Pošlite nám výsledky svojich testov a zistite, čo sa stalo. Aké činidlá boli použité a v akom pomere? Kde ste nakúpili reagencie? Na obrázku to vyzerá ako amfetamín, ale môže to byť jeden z jeho analógov.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Rozlejte amfetamín s acetónom alebo IPA v Buechnerovom alebo Schottovom lieviku vo vákuu.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ide o veľmi jednoduchú a bežnú syntézu. Môžu sa vyskytnúť problémy, ktoré sa však dajú ľahko vyriešiť. Napíšte sem a my vám pomôžeme.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Teraz, keď bol amfetamín vysušený a očistený acetónom, aký je ďalší krok, ktorý mám urobiť, mám ho dať do chladničky alebo čo mám urobiť?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Po očistení sa prášok musí dôkladne vysušiť od stôp rozpúšťadiel a potom sa zabalí do vákuového vrecka a odloží na tmavé a suché miesto, môžete do chladničky.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň, výsledok je 0 % amfetamínu, použil som všetky činidlá, pretože v postupe sa uvádza, že tieto činidlá sú farmaceutickej kvality od profesionálnych laboratórnych dodávateľov o podiel som to urobil s polovicou všetkých.
Včera som prerobiť proces znova s lekárom v chemickom a povedal mi, že konečný voľný základ je zmiešaný s IPA z tohto dôvodu je zápach dnes bude sušený a poslať do laboratória znova.
O výsledku laboratórneho vyšetrenia mi povedal, že by mohli byť dve možné vysvetlenia:
P2NP rád polymerizuje a možno je molekula "zdvojená" a z tohto dôvodu sa v laboratórnom teste "nezistí".
2- konečným produktom by mohol byť samotný zreagovaný P2nP.
Budem aktualizovať čo najskôr.
Ďakujem.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

Toto laboratórium hovorí len o tom, či je pozitívne alebo nie v drogách a čistote, nie je to podrobná správa o celom obsahu. Ďakujem.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kyselina vo videu má 6 stupňov pH. Syntéza, ktorú som vykonal, toto číslo o dosť prekračuje, približne o 9 alebo 10 stupňov. Aký je správny spôsob zníženia kyseliny, aby sa vrátila na požadovaný stupeň 6 stupňov pH, pričom viem, že som v tejto oblasti začiatočník. Prosím, vysvetlite mi kroky jednoduchším spôsobom, ďakujem.
 
Top