Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
opäť neviem výnos myslím, že používam kyselinu fosforečnú na získanie soli, ale v 9 ml, ktoré vidíte v pc, je trochu vody, ktorá bola v chladiči a adaptéroch
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
stále kvapká som sa rozhodol destilovať 130 ml o 15% síry, takže, ale myslím, že potrebujem trochu spánku
 

Attachments

  • oqgBkwUOne.jpg
    oqgBkwUOne.jpg
    2.3 MB · Views: 259
  • BvQGyN3zDX.jpg
    BvQGyN3zDX.jpg
    2 MB · Views: 261
  • tvc2MxH36U.jpg
    tvc2MxH36U.jpg
    2 MB · Views: 257
  • zJ427vdDIl.jpg
    zJ427vdDIl.jpg
    2.3 MB · Views: 258

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Nemôžem destilovať kyselinu sírovú. Môžem ju zahrievať, kým sa nezačne dymiť, a dostať sa na ~ 95 %. Malo by to byť v poriadku pre tvorbu voľnej soli? že voda navyše rozpustí vytvorenú soľ, takže trochu stratím. Existuje ešte niečo iné?
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Úplne stačí, ak kyselinu sírovú vždy dobre uzavriete, pretože má vlastnosť absorbovať vodu zo vzduchu.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ak získam monohydrát dusičnanu ortuťnatého II, ako najlepšie oddeliť H2O, keďže bod varu ortuti je nižší ako bod varu z H20? ALEBO to jednoducho nebude fungovať vôbec
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Použitie monohydrátu
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Táto reakcia mi funguje celkom dobre, podarilo sa mi urobiť niekoľko skúšobných sérií po 20 gramov v hrubom 7-litrovom HDPE sude s účinnosťou dosahujúcou približne 60 % po vysušení pri nízkej teplote v odvlhčovači. v niektorých dávkach došlo k malému prekvaseniu, ale celkovo ide o veľmi peknú bielu látku, ktorá po správnom vysušení tvorí zrná, ktoré sa pri ligth-medium tlaku zmenia na prášok.
Mám však dve otázky.

Môj dusičnan ortuťnatý sa pri dotyku s vodou sfarbí do žlta, ortuť je pred pridaním do zmesi hliník/voda čisto biela, ale hneď po pridaní do vody sa sfarbí do žlta a po usadení vo vode/hliníku sa dokonca sfarbí takmer do červeno-oranžova. zdá sa, že tieto hrudky sa vo vode len zle rozpúšťajú, pretože ich musím aspoň 3-4-krát opláchnuť, aby som sa zbavil každého malého stopového množstva. moja kovová ortuť pochádza z naklápacích spínačov, čo ma núti myslieť si, že by mohla byť kontaminovaná stopovým množstvom iných kovov, možno ?

Moja druhá obava je, že sa môj p2np nerozpúšťa v zmesi IPA a kyseliny octovej, vzhľadom na 10 g P2NP v 100 ml izopropylu a 50 ml ľadovej kyseliny octovej. moja kyselina octová má len 80 %. na rozpustenie ep2np potrebujem približne 120 - 130 ml IPA a pravdepodobne 70 ml kyseliny octovej, inak sa mi v roztoku víria žlté kryštály.
Je to dôsledok 80 % kyseliny octovej?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Roztok trochu zohrejte na 50 °C, ale nie na príliš vysokú teplotu, pretože potom sa žltá farba zmení na červenú.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
skúsim to, ďakujem, mimochodom, je možné nahradiť IPA napríklad bioetanolom ? bolo by oveľa jednoduchšie získať ho ako IPA vo väčších množstvách.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
IPA je v Poľsku legálna pre spotrebiteľov a stojí približne 20 USD za 5 l 99 % >

S pozdravom
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Áno, je legálny, ale bioetanol je lacnejší, menej podozrivý a dá sa ľahko získať vo veľkých množstvách offline, čo ho podľa mňa robí vhodnejším, ak je možné ho použiť.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Viem, alebo lepšie povedané čítal som, že niekto použil na syntézu metanol, takže by malo byť možné použiť aj etanol. Pred pridaním kyseliny musíte oddeliť všetky rozpúšťadlá, aby ste získali takmer bez vody, takže čo už, skúste to a podajte správu.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Keď zvýšim p2np, koľko ďalších činidiel vložím?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Záleží na tom, koľko P2nP chcete zvýšiť.

Rovnaké množstvo % zvýšenia P2nP by sa malo pridať aj k ostatným zložkám.

Napríklad recept je na 10 g P2nP, ak chcete pripraviť konzistentnú dávku 20 g P2nP, čo je 100 % zvýšenie, potom pridajte 100 % aj k ostatným zložkám. Je to jednoduché.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Chemici používajú molárne pomery. To je najlepší spôsob, ako mať presný prevod.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Snažím sa, ale nemôžem nájsť molárne pomery na stránke, ako je wikipedia alebo niečo podobné, len ako otázku, aký je molárny pomer pre p2p železa a fecl
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Vykonajte presne tak, ako je uvedené vo videu, s výnimkou pridania 62,5 ml 80 % kyseliny octovej. Na začiatku som sa obával koncentrácie kyseliny s obas veku a kvality P2NP (asi 10 mesiacov v nádobe, trochu sa zamastil). l sa nepodarilo Al/Hg recept zo stránky "scribd" trikrát, si som bol beznádejný. Ale reakcia bola taká prudká, že som musel kondenzátor prepláchnuť ďalšími 20 ml IPA. 99% acetón som vysušil nad molekulovým sitom pečeným pri 300°C, ale po pridaní 96% kyseliny sírovej sa nejako zmenil na hnedý hustý kašovitý mok. Tak som to musel okysliť fosforovým spôsobom. Konečný produkt je veľmi silný, výťažok je 7,2 g sušiny z 10,3 g P2NP. V budúcom týždni by som vzal vzorku na moje pracovisko a urobil kvalitný záber na GC-MS/MS.
Tiež by ma zaujímalo, či môžem nahradiť GAA inou kyselinou, napr. mravčou? Zápach rozliateho 80 % octu je hrozný
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Blahoželáme! Bolo by to pekné. Podeľte sa s nami o svoj výsledok, prosím.
Viem si to predstaviť a dobre vám rozumiem. Tento recept môžete vyskúšať bez kyseliny octovej.
Pridali ste priamo kyselinu? Musíte použiť roztok kyseliny sírovej (~10 %) v acetóne.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Do 10 ml acetónu som pridal 2 ml 96 % kyseliny, hovoríte, že mám použiť zriedenú kyselinu sírovú na zmiešanie s acetónom? Myslel som si, že neutralizačné činidlo by malo byť čo najviac bezvodé. Nabudúce vyskúšam tento recept na 1g stupnici s molárnym ekvivalentom 85 % kyseliny mravčej.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Je to v poriadku. Nie, mám na mysli, že treba pripraviť 10 % roztok z 96 % kyseliny s acetónom, ospravedlňujem sa za nejasné vysvetlenie.
 
Top