Cristalizarea metamfetaminei și fabricarea gheții

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Este una dintre cele mai pure forme de metamfetamină și are un izomer dextro.

Până în prezent, avem indicatori de calitate ridicată, puritatea metamfetaminei a atins 99% +

Metafetamina are o rotație specifică
izomerul D optic pur este [α]20D = -18,90° la o puritate de 99%+.

Produsul meu conține numai dextrometanfetamină. Utilizăm distilarea bazică fracționată și re-purificarea.
Nu diluăm cu metilbenzilamină și alte substanțe.
Produsul nostru are punctul de topire corect

Organizația noastră este pregătită pentru cooperare și este gata să coopereze atât cu producătorii, cât și cu cumpărătorii mari.

Suntem gata să ajutăm cu furnizarea de precursori gata preparați și seturi complete pentru lucru, precum și loturi en-gros de produse finite.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,024
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Mă interesează cum să fac gheață cu methadonă racemată, știe cineva o tehnică detaliată?
 
View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Rezoluția UE trebuie să fie făcută pentru ca FB racemic să nu poată face shard, de aceea au inventat în 2008 n-izopropilbenzilamina, astfel încât cartelurile să nu piardă jumătate din greutate extragând dmeth
Acum, amestecați FB racemic cu n-iso 1 la 1 și se sparge.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
foarte recunoscător pentru informații. aveți un link sau informații despre cum să faceți d-meth din l-meth?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Doar d meth face cioburi și există multe tech Pentru a face acest lucru
Am de gând să stabilească recordul drept acest fester rahat despre gaz HCl vă dă gheață și cioburi este de rahat funcționează numai dacă utilizați freon sau azot lichid dacă mergeți să utilizați HCl are
Cele mai bune cioburi sunt făcute buy face un 20%dh20rexal de ulei fb tritated la pH 5.8and vasul de cristalizare de tavă Pyrex lăsat într-un dulap sub lumini negre UV și.nu trebuie să fie deranjat la toate pentru cel puțin o săptămână minim este nevoie de timp pentru a face produs superior
Am să vă spun un alt truc, dacă pur și simplu pH uleiul FB și lăsați-l în pace, acesta va evapa și se va deshidrata în gheață pentru a acest lucru este modul în care chinezii o fac totul este despre a fi răbdător
Dar această gazare în toluen și eter va face doar un produs sub formă de pulbere care va trebui să fie rexalled pentru a face gheață numai freon sau lichid. Nitrogenul va face instant I'ce odată ce gazul HCl intră în contact cu el
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Bine, prietene. Am făcut tot ce mi-ai spus.
dar unde este cristalul?
Îmi pare rău, acest site nu poate încărca imaginea.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 face niște treburi acasă
UV Fluorescent Black Light BL 12inch (lungime completă) Înlocuiți becul 8Watt T5 UVA
2 20% din greutatea totală a produsului recristalizare dh20 de exemplu 1000g MA adăugați 200g de dh20 dizolvați termic apoi puneți sub lumină neagră UV
Și vă spun direct, nu încercați să mă subestimați și să mă faceți să par că nu știu despre ce vorbesc, bine?
Am venit în această comunitate cu 20 de ani de experiență și nu am nevoie să copiez și să lipesc prostiile lui Fester pentru răspunsuri.
Am lucrat în laboratoare din întreaga lume.
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000g MA baza sa liberă sau HCl ?
2. dh20 - aceasta este apă distilată ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
omule, am reușit, nu au fost cristale, doar s-a depus sub formă de bucăți de piatră sau chiar arată ca niște bucăți de tort, are cineva un link către o sursă normală sau un brevet despre cum să faci cristale care nu sunt nici măcar foarte mari? TOATE MULȚUMIRILE
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Când aveți baza liberă de metamfetamină, trebuie să extrageți izomerul d folosind acid l-tartric. Cristalele (precipitatul) pe care le obțineți în urma extracției reprezintă izomerul d, iar acum trebuie să îl transformați în D-metamfetamină freebase.

După aceea, utilizați HCl gazos pentru a-l transforma în cioburi de cristal de D-metamfetamină.

Există aici un articol detaliat pe care îl puteți citi și despre care puteți pune întrebări dacă nu înțelegeți.

Vreau să spun sincer, cum credeți că vă vom ajuta când tot ce spuneți este "Asta nu funcționează, ajutor"?

Ajutați-ne să vă ajutăm, spuneți-ne pas cu pas ce ați făcut pentru a obține metamfetamina freebase, arătați-ne imagini, spuneți-ne despre procedurile dvs. Adică, Iisuse Hristoase. Nu ați mers la școală și nu ați interacționat cu profesorii? Acest forum nu este diferit.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Recristalizați în 2 părți apă 1 parte alcool fierbinte, poate începe cu 1:1 dacă cantitatea este mică
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Am auzit, de asemenea, de oameni care folosesc căldura pentru a aduce cristalele la punctul exact de topire și nu mai sus, se amestecă cu puțină apă fierbinte sau alcool și se lasă să se întărească și se sparg odată uscate, dar nu am încercat
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
15,0 g (0,1 mol) de bază racemică au fost dizolvate în amestecul de 20 ml de dicloroetan și 15 ml de apă. O soluție de 9,4 g (0,025 mol) acid O,O'-dibenzoil-2R,3R-tartaric în 40 ml dicloroetan și o cantitate dată de 18,8 ml metanol au fost adăugate la soluția bifazică a bazei racemice în 30 de minute la temperatura camerei. Din soluția agitată, cristalizarea începe în 10-15 minute. Suspensia rezultată a fost agitată la 5°C peste noapte, apoi filtrată. Precipitatul a fost spălat pe filtru de trei ori cu 5 ml dicloroetan 5°C și uscat sub o lampă cu infraroșu. Sărurile precipitate au fost reacționate cu 30 ml NaOH 2N și extrase de trei ori cu 25 ml diclormetan.
Apoi se adaugă HCl (30%) la ph6 în DCM și se lasă totul sub vid
-se adaugă acetonă, se încălzește și se îngheață, pulbere albă filtrată.
-la 7 g pulbere se adaugă 2,5 ml apă distilată încălzită pentru dizolvare
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
și de ce anume este nevoie de acid l-tartaric, m-am uitat la sursă, am nevoie de acid d-tartaric?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
adică doriți să spuneți că acidul l-tartric precipită l-meth sub formă de sare (tartrat) și d-meth rămâne în soluție ca bază?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ceea ce ați descris se aplică procedurii care utilizează D-R, unde R este acid carboxilic, opusul se întâmplă atunci când sunt utilizate L-R și este ceea ce descrie videoclipul.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
L-tartric va precipita L-tartratul D-produsul(y)😤🤑

D-tartric va precipita D-tartratul L-produsul(n):sick::sick:

Oricare dintre cele pe care le utilizați, acestea sunt totuși separate, nu?

De asemenea, nu am știut că lucrați cu un produs racemic, care nu va produce "cioburi" niciodată.
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
nu văd nicio referire la freon și acetonă, partea cu acetona a înghețat timp de 2 săptămâni (ce prostie e asta? de parcă ar face frigul mai mult timp? stfu) și, în plus, partea cu amfetamina hcl de la sfârșit m-a enervat. nimeni nu face xytls de amfetamină hcl. am trăit de când PPA a fost legală și mi-am făcut partea mea corectă de amfetamine substituite și unul dintre primele mele eșecuri a fost să încerc să gazez PPA redusă prin rp/i, aka amfetamină, și pot să vă spun că nu. întotdeauna veți ajunge la un compus higroscopic care se transformă într-o baltă de galben pe placă.

vrei cele mai mari cioburi? le rextylizezi din apă. vrei cele mai rapide cioburi, treci la acetonă și freon/hcl. ultima cale este modul în care se balansează MSM cu ea la sfârșit. doar spun. meth este dezgustător oricum.

simțul meu spidey este furnicături cu această pagină. într-un fel, oamenii care rulează sunt folosind unele campanie orientată pentru a recruta oameni și se simte off. ca un fost mod de la stup, zone, wd etc. ceva nu se simte total bine despre acest grup. există smack dab în mijlocul uncannyville. ați fost avertizat. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Depinde de gazul HCl. În cazul în care utilizați HCl umed, veți obține o baltă. Cu toate acestea, amph*HCl nu este o idee atât de bună. Este un fapt bine cunoscut.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Am făcut-o. Puteți să vă asigurați că este subțire pe placă și că s-a uscat absolut până a devenit un solid fragil după ce am lăsat vasul pe un pat de imprimantă încălzit la 70C. Totuși, cea mai mare parte a fost o ceară granulară translucidă și aceasta este forma în care își petrece cea mai mare parte a timpului.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Mulțumesc tuturor pentru sfaturi, dar, sincer, niciunul dintre ele nu funcționează (cu excepția metodei UV), am petrecut 2 săptămâni pe aceste experimente și sa dovedit că cristalele ies doar atunci când faceți recristalizarea din metanol. Deci, băieți, înainte de a recomanda ceva, asigurați-vă singuri că funcționează și nu copiați de pe Internet și lipiți aici, toate cele bune
 
Top