Sinteza amfetaminei din P2NP prin Al/Hg (video)

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
A încercat cineva metoda amalgamului Al/Hg în cantități mici?
Am încercat-o cu același raport, dar de 10 ori mai puțin din tot și am obținut precipitat verzui/gri imediat după ce am turnat soluția p2np pe amalgam
aveți idee ce s-ar putea întâmpla?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ghidul dvs. m-a ajutat foarte mult!
Odată ce am reușit să găsesc un furnizor de încredere de nitrat de mercur (II), sunt gata să plec!

Mulțumesc foarte mult pentru munca ta!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sunteți sigur de calitatea P2NP? Ați recristalizat acest precursor și ați verificat punctul de topire?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
banii mei sunt pe amalgamul not good
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3

Am obținut P2NP de la un furnizor anunțat aici pe forum cu recenzii bune, deci aș spune că calitatea este bună, voi recristaliza și voi verifica punctul de topire în viitorul apropiat.
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Cred că a vrut să spună că amalgamul nu a fost suficient de bun pentru reacție.
Ceea ce ar putea fi cazul, nu am putut să o prind încă, complicații s-au întâmplat în trecut cu amalgamarea. Ultima dată când am încercat, folia a început să crepiteze și să fumege după ce a fost clătită, dar de data aceasta nu a reacționat la fel de agresiv, poate că asta a fost problema.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
da, asta am vrut să spun, mulțumesc.
un alt lucru complicat cu care unii oameni au probleme este să adauge prea puține săruri pentru mlgm, contraintuitiv, cu cât adăugați mai puțin, cu atât va face mai multă spumă și bule când îl spălați (făcându-vă să CREDEȚI că este bine mlgmatizat). doriți o bulelare oarecum alertă (fără spumă) cu înverzirea generală a sol. și lemnul strălucitor care plutește la suprafață. când 80-90% din procente au plutit, procedați ca de obicei. respectați procedura, cântăriți sărurile, 1:1 (cu motiv).
și nu uitați să vă distrați
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vă recomand să o faceți în orice caz (măsurați fiecare lot nou al furnizorului), dacă doriți să fiți siguri în sinteza dumneavoastră.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Bună ziua, știe cineva vreun furnizor european de nitrat mercuric, clorură mercurică sau acid azotic? Acum o săptămână am cumpărat acid nitric de la un furnizor menționat în acest fir http://www.aurelio-online.com/
dar nu știu dacă mi-l vor trimite.
Mulțumesc!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Uitați-vă la Constantylious din lista de furnizori UE din Breaking Bad

El are compuneri Mercur și lucrează cu escrow.

S-ar putea să vrei să stai departe de clearweb când vine vorba de acest tip de substanțe chimice

Puteți găsi toți furnizorii recomandați aici:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/europe.10/
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Onyxmet 10/10 de la preț la serviciu la tot, ridicați niște sulf în timp ce sunteți la el, este ieftin.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Bună ziua. Am dori să primim feedback de la dvs. cu privire la acest furnizor. Vă rugăm să ne împărtășiți rezultatul tranzacției dvs.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Salutări tuturor din nou, avem câteva întrebări despre sinteză

1. Este posibil ca P2NP să se strice sau să își piardă proprietatea?
2. Cum să recunoaștem P2NP corupt?
3. Cum și în ce condiții păstrați P2NP? Ar trebui să fie în frig?
4. În timpul sintezei, în primul pas Al Amalgam. Am lucrat la instrucțiune și de 4 ori amalgia a eșuat. Când am adăugat "Our Made Living Nitrate" reacția a fost prea rapidă, în doar zece minute s-au creat bule, lichid închis la culoare și tot aluminiul a ieșit la suprafață și am decis să evaluăm amalgamul și erau foarte puține alte aluminuri, avem impresia că s-a topit în timpul amalgamului. Și când am adăugat o soluție de P2NP preparat, reacția a lipsit și nu a existat. Ce nu a mers bine?
5. Înainte de sinteza nereușită de mai sus, am avut una care a avut un parcurs excelent, dar la sfârșit, când am adăugat o soluție de sodă caustică, am obținut prea multă bază de amfetamină, aproximativ 100 ml, în timp ce în procedurile anterioare am obținut similar cu sinteza video. Ne-am dat seama că ceva nu este în regulă și am adăugat și acid sulfuric, dar nu a răspuns.
6. Se poate folosi în ultimul pas, în loc de acetonă, alcool izopropilic cu acid sulfuric? Sau a fost vorba exclusiv de acetonă?
7. Cu o ocazie am avut un randament neobișnuit de mare, în care am obținut aproximativ de 3 ori mai multă pastă. Ne referim la o pastă umedă, odată stoarsă prin țesătură. Care ar fi putut fi cauza?

P2np a stat mult timp pentru că nu am putut ajunge la mercur, deci ne îndoim că P2NP-ul nostru s-a stricat, așa că am pus aceste câteva întrebări.

În rest, am avut o duzină de sinteze reușite până atunci.

Vă mulțumim pentru răspunsuri în avans :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1.Da, prin aer și temperatură de peste 8C
2.Culoare întunecată, aș recristaliza chiar dacă a devenit doar un pic mai portocaliu. îl vrei galben canar.
3.Congelator, etanș, se va păstra o bună perioadă de timp dacă este pur.
4. Citiți postarea mea de mai sus, trebuie să aveți bule alerte, fără spumă, fără reacție foarte evidentă. dacă amalagamul de mercur se amalgamează violent, este fie prea puțin, fie prea mult. l-ați cântărit? citiți firul lui Patton despre separarea izomerilor, este o resursă bună și pentru sinteză.
5.idk
6.Da, funcționează fără probleme.
7.Poate precipita diferit în funcție de solvent, conc. de sol. de precipitare, temp. de sol. mamă și de sol. de precipitare, conc. de freebase în ipa. nu face nicio diferență. nu folosiți țesături, filtre de cafea cu pungă dublă dacă hârtia calitativă nu este în meniu,

apreciați și abonați-vă
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Așadar, am luat 5 mg de probă în 1 ml de metanol, dar nu toată proba a vrut să se dizolve. După 10 minute de agitare, soluția a fost filtrată prin filtrul seringii de 7microni. Analiza GCMS efectuată a arătat că picul principal a fost cel dorit. Alți compuși dizolvați în probă au fost: P2NP, 2-fenil-metilaziridină, 2-metil-3-fenil-aziridină, iar cel mai puțin abundent a fost benzilmetilketoxima, suma subproduselor fiind mai mică de 0,2% din suprafața vârfului (solventul nu a fost luat în ecuație). O altă probă de 100 mg a fost incinerată în cuptorul de laborator, lăsând 16 mg de praf insolubil în metanol. Apoi, praful a fost testat cu MgCl2 în tampon de amoniu, cu precipitare pe diapozitiv, deci sunt sigur că este o sare anorganică fosfatică. Prin urmare, randamentul meu din postarea nr. 437 ar trebui să fie de 6,05g în loc de 7,2.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
În plus față de postul @UWe9o12jkied91d, puteți verifica punctul de topire. Acest test vă răspunde în mod clar cu privire la puritatea p2np-ului dumneavoastră.
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Dacă aveți cunoștințe spuneți-mi vă rog
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Vă mulțumim pentru acest videoclip
Vreau să știu dacă P2NP este disponibil și el nu a menționat utilizarea acestuia în videoclip
Mulțumesc ☺️
 
Top