Krystalizacja metamfetaminy i produkcja lodu

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jest to jedna z najczystszych form metamfetaminy i posiada izomer dextro.

Do tej pory mamy wysokie wskaźniki jakości, czystość metamfetaminy osiągnęła 99% +

Metafetamina ma specyficzną rotację
optycznie czysty izomer D to [α]20D = -18,90° przy czystości 99%+.

Mój produkt zawiera tylko dekstrometamfetaminę. Stosujemy frakcyjną destylację zasadową i ponowne oczyszczanie.
Nie rozcieńczamy metylobenzyloaminą ani innymi substancjami.
Nasz produkt ma prawidłową temperaturę topnienia

Nasza organizacja jest gotowa do współpracy i jest gotowa do współpracy zarówno z producentami, jak i dużymi nabywcami.

Jesteśmy gotowi pomóc w dostawie gotowych prekursorów i kompletnych zestawów do pracy, a także hurtowych partii gotowych produktów.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 675
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 666
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,348
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,028
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,408
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Interesuje mnie, jak zrobić lód z racematu mety, czy ktoś zna szczegółową technikę?
 
View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Rozstrzygnięcie UE musi zostać podjęte, aby racemiczny FB nie mógł tworzyć odłamków, dlatego w 2008 r. wynaleziono n-izopropylobenzyloaminę, aby kartele nie traciły połowy wagi przy ekstrakcji dmetalu
Teraz zmieszaj racemiczny FB z n-iso 1 do 1 i odłamki się rozpadną.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
bardzo wdzięczny za informacje. czy masz link lub informacje, jak zrobić d-met z l-met?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Tylko metamfetamina wytwarza odłamki i istnieje wiele technologii, aby to zrobić
Wyjaśnię, że te bzdury o tym, że gazowanie HCl daje lód i odłamki to bzdura, działa tylko wtedy, gdy używasz freonu lub ciekłego azotu, jeśli zamierzasz używać HCl.
Najlepsze odłamki powstają, gdy kupuje się 20% rozcieńczonego oleju fb do pH 5,8, a krystalizujące naczynie z tacki Pyrex pozostawia się w szafce pod czarnym światłem UV i nie wolno w ogóle przeszkadzać przez co najmniej tydzień, a wytworzenie doskonałego produktu wymaga czasu.
Powiem wam jeszcze jedną sztuczkę, jeśli po prostu pH oleju FB i po prostu zostawisz go w spokoju, odparuje i odwodni się do lodu, tak robią to Chińczycy, wszystko zależy od cierpliwości.
Ale to gazowanie w toluenie i eterze sprawi, że otrzymasz tylko sproszkowany produkt, który będzie musiał zostać ponownie wymieszany, aby uzyskać lód, tylko freon lub ciecz. Azot wytworzy lód natychmiast po zetknięciu się z gazem HCl.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
ok przyjacielu. zrobiłem wszystko co powiedziałeś
ale gdzie jest crystall?
przepraszam, ta strona nie może załadować obrazu
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 praca domowa
UV Fluorescencyjne Czarne Światło BL 12 cali (pełna długość) Wymień żarówkę 8Watt T5 UVA
2 20% całkowitej wagi produktu dh20 rekrystalizacja np. 1000g MA dodać 200g dh20 rozpuścić na gorąco, a następnie umieścić pod czarnym światłem UV.
I mówię ci wprost, nie próbuj mnie umniejszać i sprawiać, że wyglądam, jakbym nie wiedział, o czym mówię.
Przychodzę do tej społeczności z 20-letnim doświadczeniem i nie muszę kopiować i wklejać bzdur Festera, aby uzyskać odpowiedzi.
Pracowałem w laboratoriach na całym świecie
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000g MA jego wolna zasada lub HCl?
2. dh20 - to jest woda destylowana?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
stary, zrobiłem to, nie było żadnych kryształów, po prostu osiadł w postaci kawałków kamienia lub nawet wygląda jak kawałki ciasta, czy ktoś ma link do normalnego źródła lub patentu, jak zrobić kryształy, które nie są nawet bardzo duże? WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Po uzyskaniu wolnej bazy metamfetaminy należy wyekstrahować izomer d za pomocą kwasu l-winowego. Kryształy (osad), które otrzymujesz z ekstrakcji, to twój izomer d, teraz musisz go uwolnić do wolnej bazy D-metamfetaminy.

Gdy to zrobisz, użyj gazu HCl, aby przekształcić go w krystaliczne odłamki D-metamfetaminy.

Tutaj znajduje się szczegółowy artykuł, który możesz przeczytać i zadawać pytania, jeśli czegoś nie rozumiesz.

Szczerze mówiąc, jak mamy ci pomóc, skoro wszystko, co mówisz, to "To nie działa, pomóż"?

Pomóż nam pomóc, powiedz nam krok po kroku, co zrobiłeś, aby uzyskać wolną bazę metamfetaminy, pokaż nam zdjęcia, opowiedz nam o swoich procedurach, to znaczy, Jezu Chryste. Nie chodziłeś do szkoły i nie miałeś kontaktu z nauczycielami? To forum niczym się nie różni.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
rekrystalizować w 2 częściach wody 1 części gorącego alkoholu, może zacząć od 1:1, jeśli ilość jest niewielka
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Słyszałem również o ludziach używających ciepła, aby doprowadzić kryształy do dokładnej temperatury topnienia i nie wyższej, wymieszać z niewielką ilością gorącej wody lub alkoholu i pozostawić do zastygnięcia i rozbicia po wyschnięciu, ale nie próbowałem.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
15,0 g (0,1 mol) racemicznej zasady rozpuszczono w mieszaninie 20 ml dichloroetanu i 15 ml wody. Roztwór 9,4 g (0,025 mol) kwasu O,O'-dibenzoilo-2R,3R-winowego w 40 ml dichloroetanu i daną ilość 18,8 ml metanolu dodano do dwufazowego roztworu zasady racemicznej w ciągu 30 minut w temperaturze pokojowej. Z mieszanego roztworu krystalizacja rozpoczyna się po 10-15 minutach. Otrzymaną zawiesinę mieszano przez noc w temperaturze 5°C, a następnie przefiltrowano. Osad na filtrze przemyto trzykrotnie 5 ml dichloroetanu o temperaturze 5°C i wysuszono pod lampą na podczerwień. Wytrącone sole poddano reakcji z 30 ml 2N NaOH i ekstrahowano trzykrotnie 25 ml dichlorometanu.
Następnie dodać HCl (30%) do ph6 w DCM i poddać wszystko działaniu próżni
-dodać aceton, podgrzać i zamrozić, przefiltrować biały proszek.
-Do 7 g proszku dodać 2,5 ml wody destylowanej podgrzanej do rozpuszczenia.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
i dlaczego dokładnie potrzebny jest kwas l-winowy, spojrzałem na źródło, czy potrzebuję kwasu d-winowego?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
To znaczy, chcesz powiedzieć, że kwas l-winowy wytrąca l-met w postaci soli (winianu), a d-met pozostaje w roztworze jako zasada?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
To, co opisałeś, dotyczy procedury wykorzystującej D-R, gdzie R jest kwasem karboksylowym, odwrotna sytuacja ma miejsce, gdy używane są L-R i jest to to, co opisuje film.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
L-winian wytrąci D-produkt L-winianu(y)😤🤑

D-winian wytrąci L-produkt D-winianu(n):sick::sick:

Niezależnie od tego, którego użyjesz, nadal są rozdzielone, prawda?

Nie wiedziałem też, że pracujesz z produktem racemicznym, który nigdy nie wyhoduje "odłamków".
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Nie widzę żadnych odniesień do freonu i acetonu, fragment o tym, że aceton zamarzał przez 2 tygodnie (co to za bzdura? jakby to sprawiało, że jest zimniej przez dłuższy czas? stfu), a ponadto fragment o amfetaminie hcl na końcu mnie wkurzył. nikt nie robi amfetaminy hcl xytls. żyję odkąd PPA było legalne i robiłem sporo substytutów amfetaminy, a jedną z moich pierwszych porażek była próba zgazowania PPA zredukowanego przez rp/i, aka amfetaminę, i mogę ci powiedzieć, że to nie działa. zawsze skończysz z higroskopijnym związkiem, który zamienia się w kałużę żółtego na talerzu.

chcesz największych odłamków? rextylizujesz z wody. chcesz najszybszych odłamków, używasz acetonu i freonu/hcl. ten ostatni sposób to sposób, w jaki na końcu wyrzucają MSM. tak tylko mówię. meta i tak jest obrzydliwa.

mój zmysł pająka mrowi na tej stronie. w jakiś sposób ludzie prowadzący używają ukierunkowanej kampanii do rekrutowania ludzi i czuje się to nie tak. jako były mod z ula, stref, wd itp. coś nie wydaje się całkowicie w porządku w tej grupie. istnieje w samym środku uncannyville. zostałeś ostrzeżony. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Zależy od używanego gazu HCl. Jeśli użyjesz mokrego HCl, otrzymasz kałużę. Niemniej jednak, amph*HCl nie jest dobrym pomysłem. Jest to dobrze znany fakt.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zrobiłem to. Możesz upewnić się, że jest cienki na płytce i absolutnie wyschł do kruchego ciała stałego po pozostawieniu naczynia na podgrzewanym do 70 ° C łóżku drukarki. W większości był to jednak półprzezroczysty granulowany wosk i w takiej formie spędza większość czasu.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Dzięki wszystkim za rady, ale szczerze mówiąc żadna z nich nie działa (z wyjątkiem metody UV), spędziłem 2 tygodnie na tych eksperymentach i okazało się, że kryształy wychodzą tylko po rekrystalizacji z metanolu. Więc chłopaki, zanim coś doradzicie, upewnijcie się, że to działa, a nie kopiujcie z Internetu i wklejajcie tutaj, wszystkiego najlepszego
 
Top