Krystalizacja metamfetaminy i produkcja lodu

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jest to jedna z najczystszych form metamfetaminy i posiada izomer dextro.

Do tej pory mamy wysokie wskaźniki jakości, czystość metamfetaminy osiągnęła 99% +

Metafetamina ma specyficzną rotację
optycznie czysty izomer D to [α]20D = -18,90° przy czystości 99%+.

Mój produkt zawiera tylko dekstrometamfetaminę. Stosujemy frakcyjną destylację zasadową i ponowne oczyszczanie.
Nie rozcieńczamy metylobenzyloaminą ani innymi substancjami.
Nasz produkt ma prawidłową temperaturę topnienia

Nasza organizacja jest gotowa do współpracy i jest gotowa do współpracy zarówno z producentami, jak i dużymi nabywcami.

Jesteśmy gotowi pomóc w dostawie gotowych prekursorów i kompletnych zestawów do pracy, a także hurtowych partii gotowych produktów.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 675
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 666
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,348
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,028
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,408
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Interesuje mnie, jak zrobić lód z racematu mety, czy ktoś zna szczegółową technikę?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Istnieje kilka tematów dotyczących tego zagadnienia. Są też materiały wideo. Rozejrzyj się po forum, człowieku.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
bardzo wdzięczny za informacje. czy masz link lub informacje, jak zrobić d-met z l-met?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 praca domowa
UV Fluorescencyjne Czarne Światło BL 12 cali (pełna długość) Wymień żarówkę 8Watt T5 UVA
2 20% całkowitej wagi produktu dh20 rekrystalizacja np. 1000g MA dodać 200g dh20 rozpuścić na gorąco, a następnie umieścić pod czarnym światłem UV.
I mówię ci wprost, nie próbuj mnie umniejszać i sprawiać, że wyglądam, jakbym nie wiedział, o czym mówię.
Przychodzę do tej społeczności z 20-letnim doświadczeniem i nie muszę kopiować i wklejać bzdur Festera, aby uzyskać odpowiedzi.
Pracowałem w laboratoriach na całym świecie
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000g MA jego wolna zasada lub HCl?
2. dh20 - to jest woda destylowana?
 
View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ok, idę do was wszystkich i wyrzućcie z głowy tę fantazję racemiczny FB nie tworzy odłamków, dlatego wynaleźli n-izopropylobenzyloaminę w 2008 roku! Ponieważ kartele dokonywały ekstrakcji dmetalu z racemicznej metamfetaminy za pomocą kwasu winowego i traciły połowę ósmej części metamfetaminy.

Teraz kartele zmieszały 1 do 1 racemiczną FB z n-iso i rozpadły się.

Przechodząc do dnia dzisiejszego, Holendrzy opracowali swój sposób na przekształcenie lmetalu w dmetal, zwany rezolucją UE, w której normalnie odrzucany lmetal jest przekształcany z powrotem w wolną bazę, a następnie proces jest wykonywany ponownie za każdym razem, aby uzyskać z niego więcej dmetalu, co jest jedynym sposobem, w jaki racemik może zostać skrystalizowany.
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
L-winian wytrąca produkt D-winianu L, co oznacza, że izomer l pozostaje w roztworze?

D-tartric wytrąca L-produkt D-winianu, co oznacza, że izomer d-metylowy pozostaje w roztworze?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ludzie mają problem z twoją postawą wojownika klawiatury.

Im bardziej się starasz, tym bardziej tracisz wiarygodność.

Może więc zmienisz ton?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Nic nie zrozumiałem, ale ogólnie jest ciekawie i w sumie można normalnie wytłumaczyć technikę
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Jeśli poświęciłeś czas, aby zobaczyć, że przeprosiłem pana Patona, ok, przejdźmy do tego, czego nie zrozumiałeś, a ja wyjaśnię, abyś to zrobił.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Powiedziano mi, że mogę postępować zgodnie z metodą nr 2 tutaj, aby uzyskać krystaliczną metamfetaminę, ale wygląda to na syntezę z wolnej zasady metamfetaminy, a NIE wolnej zasady amfetaminy. Czy ktoś może sprawdzić, czy te kroki można wykonać z bazą wolną od amfetaminy? Jeśli nie, jak mogę przekształcić amfetaminę w metamfetaminę? Tę metodę znalazłem tylko tutaj. Czy jest jakiś inny sposób? Azotan rtęci nie jest dostępny w sprzedaży tam, skąd pochodzę.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Zamiast metody An/Hg można użyć HgCl2 lub przeprowadzić redukcję NaBH4.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Przeczytaj o syntezie amalgamatu aluminium z HgCl2 i MeOH w swoim wątku. Nie mogłem jednak znaleźć niczego związanego z NaBH4, ale natknąłem się na podobne pytanie w innym wątku. gdzie ImOutAlso zapytał o pytanie 2 i nie jestem zbyt jasny co do kontekstu. Czy NaBH4 jest używany do syntezy amalgamatu aluminium, czy zamiast amalgamatu używamy NaBH4 do całego kroku 3, w którym [1 mol wolnej zasady amfowej] łączy się z mieszaniną [1 mol formaldehydu i 350 ml etanolu] + [ 1-1,2 mola nadmiaru NaBH4]?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Zamiast Al/Hg można użyć NaBH4. To znaczy, że trzeba w ogóle wykluczyć Al i azotan rtęci i użyć NaBH4 tak jak powiedziałeś. Myślę, że to też zadziała.
Nie jestem pewien, czy to wystarczy, ale można zacząć od stosunku 1:1,2 i, zgodnie z wydajnością i TLC, zwiększyć jego ilość.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pytanie,

Metoda nr 2.

Dodaje się 200 g soli kuchennej i linię z farby okiennej dla HCl 35-38% klasy laboratoryjnej.

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł mi powiedzieć, ile ml HCl 35-38% potrzeba.

Zgadując z linii na kolbie 1000 ml, powiedziałbym, że muszę dodać około 250 ml.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Co masz na myśli?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Na kolbie z trzema szyjkami znajduje się strzałka wskazująca narysowaną linię poziomu dla HCl 35-38%.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Spójrz na 4:40
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
VFQ97zKXWT


 
Top