Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Dzięki za ten film
Chcę wiedzieć, czy P2NP jest dostępny i nie wspomniał o jego użyciu w filmie.
Dzięki
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Lista dostawców P2NP znajduje się w sekcji tego forum.

Bądź bezpieczny :)
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Wielkie dzięki
Pls wyślij mi link lub powiedz, jak go znaleźć
a w poprzednim filmie nie wspomniał, jak używa go w przygotowaniu
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Tak, dokładnie tego chcę
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Stworzysz roztwór P2NP, alkoholu izopropylowego i kwasu octowego (10 g 1-fenylo-2-nitropropenu w 100 ml alkoholu izopropylowego i 50 ml kwasu octowego).

Jest to podstawowa mieszanina 3 wyżej opisanych prekursorów, wystarczy je ze sobą wymieszać!

Masz jeszcze jakieś pytania?

Niektórych proszę o poprawienie mnie, jeśli się mylę!

Z poważaniem,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Hej tam, czy pamiętasz, ile wolnej zasady amfetaminy uzyskano z tej reakcji?
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Naprawdę dziękujemy ♥️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Zapraszamy!

Bądź bezpieczny :)
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Po kilku poszukiwaniach zamówiłem 100 gr chlorku rtęci. Kiedy go otrzymam, podzielę się wrażeniami
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Mam kilka pytań:

1. Jak mogę oczyścić roztwór podstawowy z izopropylu i innych niepożądanych produktów ubocznych, aby otrzymać czystą bazę wolną od amfetaminy?
Analizuję tę syntezę, aby wyprodukować wolną bazę amfetaminy, a nie siarczan i zastanawiam się, czy konieczne jest oczyszczenie spereated górnej warstwy, aby była gotowa jako czysta wolna baza amfetaminy.

2. Jaki rodzaj układu wydechowego jest zalecany do tej reakcji w domowym laboratorium?
Czytałem w wątku opisującym układy wydechowe, ale szukam opcji zajmujących mniej miejsca.

3. Jaka jest szacowana wydajność czystej wolnej zasady amfetaminy z tej reakcji (10g P2NP)?
Szacuję, że będzie to około 50 ml, jeśli izopropyl zostanie całkowicie usunięty z oddzielonej bazy.

@HIGGS BOSSON
@G.Patton
@William Dampier
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Po odparowaniu rozpuszczalnika można przeprowadzić destylację z parą wod ną w celu oczyszczenia wolnej zasady.
Istnieją fajne przewodniki.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/home-laboratory-diy-exhausting-fan-models-and-filters.471/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/
Zależy od umiejętności, 70-90%. Od 6,19 do 8 ml wolnej od amf zasady. Nie wiem, jak obliczyłeś 50 mL :unsure:
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Dziękujemy!


Dzięki!

Dobra, to niespodzianka!
Zgodnie z moimi kosztami zaopatrzenia koszt 1.000 ml freebase powinien wynosić od 379,36 € do 546,64 €, zgodnie z moimi badaniami, które wydają się nieco wysokie.
Czy istnieje metoda pozwalająca obniżyć koszty produkcji?

Zastanawiam się nad tym, ponieważ analizuję produkcję freebase do użytku komercyjnego, więc mam problem ze skalowaniem tej reakcji do około 2,5 kg P2NP lub nawet więcej, w przeciwnym razie nie miałoby to większego sensu.
Jakie inne reakcje mógłbyś polecić do użytku komercyjnego? Nie mogę wykonać tej reakcji 140 razy, aby uzyskać 1L haha
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Wiem, że 1g czystego siarczanu amonu kosztuje około 20-30 euro. Z 1L bazy można uzyskać ~1450g soli siarczanowej. 546 eur nie wygląda tak źle. Trzeba przeprowadzić syntezę. Jeśli nie masz doświadczenia, trudno jest obliczyć i zbudować globalne plany.
Jednogarnkowa synteza amfetaminy z P2NP z NaBH4/CuCl2 (skala 1kg)
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Jaki jest kolor oleju amfetaminowego przed destylacją parową (czerwony/brązowy)?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Chciałbym tylko znaleźć najbardziej efektywną (czasowo i finansowo) metodę, aby wiedzieć, na czym się skupić.

20-30 EUR brzmi jak marzenie, haha, tam skąd pochodzę sprzedajemy kilogram Speeda za 800-1.000 EUR.


Dzięki, czytałem już o tym, ale wydaje się to bardzo kosztowne, o ile zrozumiałem, ta metoda ma około 2,5x wyższą cenę niż synteza za pomocą Al/Hg i P2NP.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Czy ta prędkość jest czysta? A może to pocięte śmieci?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Zasadniczo w obu przypadkach ludzie tak naprawdę nie dbają o to, czy jest w nich kofeina, czy nie... co jest smutne
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Czerwono-brązowa warstwa organiczna oznacza przegrzanie, jeśli zabarwienie pojawiło się przed bazifikacją, jeśli po, to p2np i inne produkty uboczne przemieszczają się wraz z ipa do warstwy organicznej z powodu niekompletnej reakcji (w tym przypadku powinna być żółtawo-brązowa, a nie tak intensywnie czerwono-brązowa).
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Czy jest ktoś, kto ma doświadczenie w skalowaniu tej reakcji do 2,5 kg + P2NP i byłby skłonny odpowiedzieć na kilka pytań?
 
Top