Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Czy przy dodawaniu kwasu w punkcie i możliwe byłoby również rozcieńczenie kwasu większą ilością ipa? I do jakiego pH powinienem dążyć, gdy używam kwasu fosforowego i chcę uzyskać sól jednozasadową? Wielkie dzięki
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Aby otrzymać fosforan monoamfetaminy, należy dodać równomolową ilość kwasu ortofosforowego do otrzymanej wolnej zasady amfetaminy.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
tak, rozumiem to, ale skąd mam wiedzieć, ile mam freebase, wydajność może być zupełnie inna
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Czy wiesz, że można ją zmierzyć za pomocą cylindra lub wagi?
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Jeszcze w tym miesiącu zamierzam przeprowadzić swoją pierwszą syntezę. Jestem absolwentem studiów podyplomowych i mam dostęp do sprzętu laboratoryjnego, na którym mogę zrobić w zasadzie wszystko bez konieczności uzyskania czyjejś zgody. Będę tylko musiał upewnić się, że wszystko odpowiednio zdezynfekuję, ale to nie problem. Cieszę się, że będę mógł podzielić się z wami moimi postępami.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Chcielibyśmy zobaczyć Twój raport z syntezy, powodzenia.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Dziękujemy
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
To zależy tylko od źródła NaBH4, wkrótce testuję nowego dostawcę, który będzie oferował go za 128 € / kg, co czyni go konkurencyjnym dla trasy Al / Hg.

Na skalę przemysłową prekursory i chemikalia mogłyby być zamawiane z zagranicy (Indie, Chiny, Pakistan), gdzie stałyby się tak tanie z Al/Hg i trasą CuCL2/NaBH4, że obie trasy mogłyby zostać zredukowane do poniżej 300 € / litr Freebase (z moich obliczeń).
 

GhostOfHiroshima

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Witam, jestem w tym nowy i ktoś wspomniał, że kwas siarkowy można zastąpić kwasem fosforowym. teraz mam kilka pytań: jakie stężenie jest potrzebne? to, co znalazłem, to kwas o stężeniu 37% (ale myślę, że to działa tylko dla dentystów) i stężeniach od 75 do 85%. czy można go używać i czy procedura jest dokładnie taka sama, jak pokazano na filmie? Ponadto miałem te same problemy z innymi składnikami: lodowatym kwasem octowym, IPA i acetonem, jakie stężenie jest potrzebne? moje przypuszczenie byłoby takie, że im czystszy, tym lepszy, ale ponieważ jestem absolutnie nowy w tym, pomyślałem, że proszenie o to nie jest błędem. i wreszcie, azotan rtęci, jest naprawdę trudny do zdobycia. nie mogłem nawet znaleźć oldschoolowych termometrów, przynajmniej tam, skąd pochodzę. czy ktoś zna dostawców w Europie?


z góry dzięki
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Procedura dla kwasu fosforowego jest podobna, ale nie można do tego użyć pH, należy określić liczbę moli wolnej zasady i dodać taką samą liczbę moli kwasu fosforowego. Wyższe stężenie jest dobre, ponieważ fosforan amfetaminy jest rozpuszczalny w wodzie, a jeśli spuścisz rozpuszczalniki, część produktu zostanie utracona, ale to naprawdę niewiele, jeśli masz 85% kwasu fosforowego i możesz odparować rozpuszczalnik, aby uzyskać wyższą wydajność.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hej tam, powiedziałbym, że nie ma nic złego w wybieraniu składników o wyższym stężeniu, zwłaszcza w przypadku kwasu siarkowego.
Zakładam, że nieczyste składniki mają negatywny wpływ na wydajność i jakość produktu końcowego.

Jeśli chodzi o IPA, lodowaty kwas octowy i aceton, najlepiej wybrać najwyższe stężenie, jakie można znaleźć.

Jeśli chodzi o azotan rtęci (II) - zdecydowanie nie jest on obecnie łatwy do znalezienia, ale mogę polecić sprzedawcę z Rosji, który go sprzedaje.
Odkryłem jednak, że chlorek rtęci (II) jest o wiele łatwiejszy do zdobycia, można go dostać w następujących sklepach/sprzedawcach

@Constantylious777 dość kosztowny przy 2.350EUR/Kg
Strona internetowa: Chemia Organiczna Polska 168EUR/Kg

Mam nadzieję, że mogłem pomóc
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

contol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bez chłodnicy zwrotnej będziemy mieli do czynienia z odparowaniem alkoholu. Jeśli osad zamieni się w kamień, ponownie dodajemy do reakcji czysty alkohol. W pełni szczelna beczka nie jest odpowiednia, ponieważ będziemy mieli do czynienia z silnie rosnącym ciśnieniem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Musisz użyć chłodnicy zwrotnej, jak opisano w wyjaśnieniu HIGGS BOSSON pod tym filmem
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Witam wszystkich,

Jak przeprowadzić ekstrakcję kwasowo-zasadową wolnej zasady? Czy mogę użyć toluenu i lejka rozdzielającego?

Niestety nie mogłem dostać kwasu siarkowego, więc użyję kwasu fosforowego.
Czy powinienem po prostu dodać kwas fosforowy lub wymieszać go z acetonem, tak jak w przypadku kwasu siarkowego?
Ile kwasu powinienem dodać na przykład na 10 ml wolnej zasady amfetaminy? Próbowałem zrozumieć g/mol, ale nie mogę.

Dziękuję za odpowiedź!

Meribel.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Strona 81, bez rozcieńczania, 85% dodane jak w równomolowych ilościach do wolnej bazy.Idk o toluenie.

https://ia600202.us.archive.org/34/items/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed.pdf
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Witam. Nie można przeprowadzić ekstrakcji A/B dla wolnej bazy. Jest to możliwe tylko w przypadku soli amfetaminy. Instrukcję można przeczytać na stronie głównej sekcji Amfetaminy Oczyszczanie amfetaminy przez ekstrakcję kwasowo-zasadową.

Tak, trzeba zrobić roztwór kwasu siarkowego z acetonem.

Aby obliczyć, ile kwasu potrzebujesz, weźmiemy 10 ml wolnej zasady am fetaminy, jak w przykładzie. 10 ml zasady amfetaminowej / 0,936 g/ml = 10,6838 g. Należy policzyć ilość moli: 10,6838 g / 135,21 g/mol = 0,079 mola amfetaminy. Aby wyprodukować fosforan monoamfetaminy, należy wziąć taką samą ilość kwasu jak amfetaminy.
Stąd: 0,079 mola * 97,994 g/mol = 7,743 g czystego H3PO4. W przypadku 70% roztworu kwasu należy pobrać (7,743 g * 100) / 70 = 11,06 ml 70% H3PO4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Na stronie 82 wyraźnie napisano, że roztwór amfetaminy został sporządzony z acetonu:
 
Top