Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

kamusheto

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ile gramów można wyprodukować z tego przepisu?
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Czy ktoś próbował metody amalgamatu Al/Hg w małych ilościach?
Próbowałem z tym samym stosunkiem, ale 10 razy mniej od wszystkiego i otrzymałem zielonkawy / szary osad natychmiast po wylaniu roztworu p2np na amalgamat
Jakiś pomysł, co się mogło stać?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Twój przewodnik bardzo mi pomógł!
Kiedy już udało mi się znaleźć wiarygodnego dostawcę azotanu rtęci (II), jestem gotowy do pracy!

Wielkie dzięki za Twoją pracę!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Czy jesteś pewien jakości swojego P2NP? Czy rekrystalizowałeś ten prekursor i sprawdzałeś temperaturę topnienia?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
stawiam na kiepską amalgamację
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3

Otrzymałem P2NP od dostawcy reklamowanego tutaj na forum z dobrymi recenzjami, więc powiedziałbym, że jakość jest dobra, będę rekrystalizował i sprawdzał temperaturę topnienia w najbliższej przyszłości.
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Myślę, że miał na myśli, że amalgamacja nie była wystarczająco dobra dla reakcji.
Co może być prawdą, nie udało mi się jeszcze tego osiągnąć, komplikacje zdarzały się w przeszłości z amalgamacją. Ostatnim razem folia zaczęła trzeszczeć i dymić po wypłukaniu, ale tym razem nie reagowała tak agresywnie, może to był problem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tak, to właśnie miałem na myśli, dziękuję.
Kolejną trudną rzeczą, z którą niektórzy ludzie mają problemy, jest dodanie zbyt małej ilości soli do mlgm, wbrew intuicji, im mniej dodasz, tym bardziej będzie się pienić i bąbelkować podczas mycia (sprawiając, że MYŚLISZ, że jest dobrze mlgm). Chcesz nieco czujnego bąbelkowania (bez piany) z ogólnym zszarzeniem zolu i błyszczącymi bois unoszącymi się na górze. Gdy 80-90% uniesie się, postępuj jak zwykle. przestrzegaj procedury, odważ sole, 1: 1 (z rozsądkiem).
i nie zapomnij o dobrej zabawie
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Zalecam to zrobić w każdym przypadku (zmierzyć każdą nową partię dostawcy), jeśli chcesz mieć pewność w swojej syntezie.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Witam, czy ktoś zna jakiegoś europejskiego dostawcę azotanu rtęci, chlorku rtęci lub kwasu azotowego? Tydzień temu kupiłem kwas azotowy od dostawcy wspomnianego w tym wątku http://www.aurelio-online.com/
ale nie wiem, czy mi go wyślą.
Dzięki!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Sprawdź Constantylious z listy dostawców UE w Breaking Bad

Posiada on komputery Mercury i współpracuje z escrow.

Możesz chcieć trzymać się z dala od clearweb, jeśli chodzi o tego rodzaju chemikalia

Wszystkich rekomendowanych dostawców można znaleźć tutaj:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/europe.10/
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Onyxmet 10/10 od ceny, przez obsługę, aż po wszystko, przy okazji kup trochę siarki, jest tania.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Witam. Chcielibyśmy uzyskać od Ciebie opinię na temat tego dostawcy. Prosimy o podzielenie się z nami wynikami transakcji.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Pozdrawiamy wszystkich ponownie, mamy kilka pytań dotyczących syntezy

1. Czy P2NP może się zepsuć lub stracić swoje właściwości?
2. Jak rozpoznać uszkodzony P2NP?
3. Jak i w jakich warunkach przechowywać P2NP? Czy powinien być w chłodzie?
4. Podczas syntezy, w pierwszym kroku Al Amalgam. Pracowaliśmy zgodnie z instrukcją i 4 razy amalgamacja się nie powiodła. Gdy dodaliśmy "Our Made Living Nitrate" reakcja była zbyt szybka, już po 10 minutach powstały bąbelki, ciemna ciecz i całe aluminium wypłynęło na powierzchnię i postanowiliśmy ocenić amalgamat, a pozostałego aluminium było bardzo mało, mamy wrażenie, że rozpuściło się podczas amalgamatu. A kiedy dodaliśmy roztwór przygotowanego P2NP, reakcji nie było i nie było. Co poszło nie tak?
5. Przed powyższą nieudaną syntezą mieliśmy jedną, która miała świetny przebieg, ale pod koniec, przy dodawaniu roztworu sody kaustycznej, otrzymaliśmy za dużo zasady amfetaminowej, około 100ml, podczas gdy we wcześniejszych procedurach otrzymywaliśmy podobne do syntezy wideo. Zorientowaliśmy się, że coś jest nie tak i dodaliśmy również kwas siarkowy, ale nie zareagował.
6. Czy można użyć w ostatnim kroku, zamiast acetonu, alkoholu izopropylowego z kwasem siarkowym? Czy może był to wyłącznie aceton?
7. Przy jednej okazji mieliśmy nietypowo dużą wydajność, gdzie uzyskaliśmy około 3x więcej pasty. Mamy na myśli mokrą pastę po przeciśnięciu przez tkaninę. Co mogło być przyczyną?

P2np stał przez długi czas, ponieważ nie mogliśmy dostać się do rtęci, więc wątpimy, że nasz P2NP się zepsuł, dlatego zadaliśmy te kilka pytań.

Poza tym do tej pory mieliśmy kilkanaście udanych syntez.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1.Tak, przez powietrze i temp. powyżej 8C
2. przyciemniony kolor, rekrystalizowałbym nawet jeśli stałby się tylko trochę bardziej pomarańczowy. ma być kanarkowożółty.
3. zamrażarka, hermetyczna, będzie przechowywana przez długi czas, jeśli jest czysta.
4. przeczytaj mój post powyżej, chcesz czujnego bulgotania, bez piany, bez bardzo wyraźnej reakcji. jeśli amalagam rtęci gwałtownie się amalgamuje, to albo za mało, albo za dużo. zważyłeś to? Przeczytaj wątek Pattona na temat separacji izomerów, jest to również dobre źródło informacji na temat syntezy.
5.idk
6.tak, działa bez problemu.
7. może wytrącać się inaczej w zależności od rozpuszczalnika, stężenia roztworu strącającego, temperatury roztworu macierzystego i roztworu strącającego, stężenia wolnej zasady w ipa. nie ma różnicy. nie używaj tkaniny, filtrów do kawy z podwójnym workiem, jeśli jakościowy papier nie jest w menu,

polub i subskrybuj
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Pobrałem próbkę 5 mg w 1 ml metanolu, ale nie cała próbka chciała się rozpuścić. Po 10 minutach wytrząsania roztwór został przefiltrowany przez filtr strzykawkowy 7 mikronów. Przeprowadzona analiza GCMS wykazała, że głównym pikiem był nasz pożądany pik. Inne związki rozpuszczone w próbce to: P2NP, 2-fenylo-metyloazirydyna, 2-metylo-3-fenylo-azirydyna, a najmniej liczny był benzylometyloketoksym, suma produktów ubocznych mniejsza niż 0,2% powierzchni piku (rozpuszczalnik nie uwzględniony w równaniu). Pozostałe 100 mg próbki spalono w piecu laboratoryjnym, pozostawiając 16 mg pyłu nierozpuszczalnego w metanolu. Następnie pył został przetestowany z MgCl2 w buforze amonowym, z wytrącaniem się szkiełka, więc jestem pewien, że jest to jakaś nieorganiczna sól fosforanowa. Zatem moja wydajność w poście #437 powinna wynosić 6,05g zamiast 7,2.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Oprócz postu @UWe9o12jkied91d, możesz sprawdzić temperaturę topnienia. Ten test daje jasną odpowiedź na temat czystości p2np.
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Jeśli wiesz, powiedz mi proszę
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Dzięki za ten film
Chcę wiedzieć, czy P2NP jest dostępny i nie wspomniał o jego użyciu w filmie.
Dzięki ☺️
 
Top