Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Šī reakcija ir ļoti laba nelielā mērogā
Liela apjoma reakcijā, mēģinot kontrolēt eksotermu un lielo putu daudzumu, lēnām ielejot CuCl2 šķīdumu kolbā, netiks iegūts liels iznākums, var palikt tikai nitroalkāni un nanodaļiņu koncentrācija būs pārāk maza, lai samazinātu nitro, jāizmanto pēc iespējas lielāka kolba un viss CuCl2 šķīdums jāpielej uzreiz.
 

RickyKasso

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Ko jūs uzskatāt par "maza mēroga"? Vai ir kāds konkrēts P2NP daudzums un attiecīgi citu ķīmisko vielu daudzumi, lai reakcija noritētu optimālāk un vieglāk?
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
QN4DFiJWrE
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Šāda veida reaktors ir ļoti piemērots šai reakcijai
 
View previous replies…

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Jā. es sapratu, ka ar visiem mandarīnu tekstiem visur, bet konkrētāks maršruts, Idek, ko viņi sauc vai vietni.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
aliexpress ir 4 stikla ražotāji, no kuriem var iegādāties tieši vai sazināties ar atzītu pārdevēju alibaba vietnē.
 

spikkel

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Par amfetamīna sintēzi, daļa no amfetamīna bāzes ( A-eļļas ) līdz amfetamīna sulfātam. Parasti mēs izmantojam sērskābes un acetona maisījumu, ko pievieno thé bāzei, lai mēs het sulfātu. Tagad manā valstī/reģionā acetona vietā visi izmanto metanolu un dažreiz pat sajauc A-eļļu ar metanolu, lai pagatavotu "Beļģijas/ grāvja" amfetamīna "pastu", tāpēc es gribēju uzzināt, vai ir iespējams metanolu aizstāt ar bioetanolu?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Jūs varat izmantot metanolu, IPA , acetonu. Bioetanolam vajadzētu būt piemērotam...
 

spikkel

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pārbaudīts un izdevās, godīgi sakot, labāk nekā ar metanolu (dod maigāku garšu gala produktam), un tas ir lētāks un brīvi pieejams veikalos vai internetā (ar tīrību 96 - 100 %). atkal kaut ko atklāju/uzzināju šajā burvju vietā, paldies puiši
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ir interesanti izmēģināt šo sintēzi, bet pārveidotu. Iznākums 70 procentu apmērā, visticamāk, ir saistīts ar to, ka ir jāreducē nitrosavienojums sārmainā vidē, tāpēc amiņa un piemaisījumu iznākums ir nepilnīga nitrosavienojuma reducēšana. Tikai skābā vidē reakcijas līdzsvars novirzās uz amīna veidošanos, kā piemēru var minēt amalgamas reducēšanu.
Vara nanodaļiņas var iegūt atsevišķi, vara hlorīda maisījumu ūdenī un reducējošo vielu, dzelzi vai hidrazīnu.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Vai jūs domājat, ka titrēšanas laikā tajā pašā solīšanas solīšanas solīšanas posmā tas tiek sašūts ar amīnu? Vai kaut kad procesa laikā? Tikai ziņkārīgs
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
šī sintēze ir divpakāpju. pirmais posms ir nitropropēna dubultsaites reducēšana ar borhidrīdu. otrais posms ir nitrogrupas reducēšana uz vara katalizatora, borhidrīds ir tikai ūdeņraža avots vara katalizatoram, tāpēc ir iespējams mainīt reakciju un veikt reducēšanu skābā vidē, reducētāju var mainīt. Veicot reducēšanu skābā vidē, ir iespējams palielināt iznākumu.
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi. Es mēģināju pagatavot amfetamīnu, izmantojot šo recepti nelielā apjomā, bet man tas neizdevās. Viss šķita ok, pēc žāvēšanas mans produkts izskatījās pēc balta pulvera ar sarkanīgu nokrāsu. Ja tas būtu amfetamīna sulfāts (ko es mēģināju pagatavot), iznākums būtu 84 %. Problēma ir tāda, ka tas nav amfetamīns.

Fizioloģiskā ietekme
Izmēģināju 20-30 mg, noteikti bija stimulācija, bet arī tas izraisīja drudzi un, acīmredzot, imunitātes pazemināšanos: abas reizes, kad to lietoju vairākas dienas pēc kārtas, saslimu ar elpceļu infekcijām (pirmajā reizē domāju, ka tā ir nejaušība). Cita persona, kas to lietoja, līdz 90 mg nepiedzīvoja nekādu stimulāciju, tikai nelielu sausumu mutē. Nevienam no mums nav nekādas tolerances pret stimulatoriem.

Ķīmiskā testēšana
1 g pulvera pilnībā izšķīst 10 ml H2O.
Pievienojot lieko NaOH šķīdumu izmērītai pulvera masai mēģenē, es saņēmu aptuveni pareizu brīvās bāzes tilpumu ar amonjaka smaržu. Es atdalīju brīvās bāzes slāni, izžāvēju to ar CaCl2 un mēģināju titrēt ar skābi. Rezultātā izmērīju frībāzes molāro masu, kas bija aptuveni 171 (un amfetamīnam tā ir 135). Lai gan mani mērījumi nebija ļoti precīzi, atšķirība tomēr ir pārāk liela, lai to varētu izskaidrot tikai ar mērījumu kļūdām.

Manas novirzes no procedūras

1) Pievienojot P2NP, es sapratu, ka tas prasīs vairākas stundas, tāpēc kļuvu nepacietīgs un iegremdēju reakcijas kolbu istabas temperatūras ūdens vannā. Pēc tam es varēju pievienot P2NP gandrīz visu uzreiz, un maisījuma temperatūra nepārsniedza 40-50 °C.
2) Es vadījos pēc videoieraksta, tāpēc es neiztvaikoju IPA un pievienoju sērskābi tieši IPA/brīvās bāzes slānim.
3) Man tobrīd nebija acetona, tāpēc pirms paskābināšanas to nepievienoju un filtrēto "amfetamīna sulfāta" pastu noskaloju ar IPA.
4) IPA ir mazāk gaistošs nekā acetons, tāpēc man nācās nogulsnes uz vairākām stundām ievietot cepeškrāsnī, lai tās izžūtu līdz nemainīgam svaram. Temperatūra krāsnī nepārsniedza 80 °C.

Tātad galvenais jautājums ir, kur notika kļūda? Es nebrīnītos par zemu iznākumu vai par to, ka produkta vispār nav, bet iegūt labu iznākumu no amīna, kas nav amfetamīns?!
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
CaCl2 nevar izmantot kopā ar amīnu
1. pirmajā posmā nitropropēns tiek reducēts līdz nitropropānam
2.saņemti dažādu sāļu piemaisījumi amfetamīna pastas sastāvā
 
Last edited:
View previous replies…

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Vai jūs varētu mazliet sīkāk paskaidrot, lūdzu?

Kāpēc CaCl2 nevar izmantot kopā ar amīnu?
1. Vai nitropropēna reducēšana līdz nitropropānam nav tas, kam vajadzētu notikt P2NP pievienošanas laikā?
2. Es zinu, ka manā produktā ir daži neorganiskie sāļi (nātrija sulfāts vai borāts), bet tie nav toksiski un neietekmētu molmasas mērījumus (tie vienkārši paliek ūdens slānī, kad es bāzēju ārā brīvo bāzi).

Starp citu, es mēģināju attīrīt savu produktu ar skābes bāzes ekstrakciju, kam seko brīvās bāzes destilācija ar tvaiku. Tam joprojām bija imunosupresīva iedarbība, un molārā masa atkal bija pārāk liela. Tas, iespējams, nozīmē, ka arī mans toksiskais piemaisījums ir amīns.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kalcija hlorīds reaģē ar amīniem, skatiet rokasgrāmatu par to, kurus žāvējošos līdzekļus ir atļauts lietot kopā ar amīniem.
Es teicu, ka jūsu bordhidrīds vispirms reducē dubultsaiti propēnā līdz propānam, un tad nitrogrupa tiek reducēta līdz amīnam uz vara katalizatora (domāju, ka ar starpproduktu reducēšanas piemaisījumiem, jo reakcijas vide nav skāba, jo tiek izmantots nātrija brhidrīds).
Protams, es nezinu, cik reāla ir jebkādu organisko borānu veidošanās šajā reakcijā, bet es uz visiem gadījumiem uzvārītu jūsu pulveri skābē un pēc tam veiktu skābes bāzes ekstrakciju.
Vai jūs domājat, ka vara sāļi nav toksiski? Es attīrītu to no piemaisījumiem, lai es būtu mierīgs.
Kā jūs noteicāt molāro masu, lūdzu, pastāstiet sīkāk.
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Molārās masas noteikšana: Es ieliku kolbā 0,55 g brīvās bāzes (izžāvētas ar CaCl2), pievienoju apmēram 10 ml H20 un mazu graudiņu metiloranža (~ 1 mg). Visu kārtīgi samaisīju. Šobrīd man bija nedaudz oranžs ūdens slānis un intensīvāk oranžs brīvās bāzes slānis virs tā (šķiet, ka metiloranžs dod priekšroku brīvai bāzei). Es sāku pakāpeniski pievienot 3,67% sērskābi, maisot. Pēc 4,30 g skābes pievienošanas frībāzes slānis izzuda, bet šķīdums joprojām bija oranžs. Pievienoju vēl vienu pilienu skābes (kopā pievienoju 4,33 g) un maisīju, šķīdums kļuva sarkans (tas nozīmē, ka pH < 4). Tādējādi 0,55 g brīvās bāzes ir neitralizēts ar 4,30-4,33 g 3,67% H2SO4. Tāpēc molārā masa ir starp 0,55 / (4,33 * 0,0367 / 98,078 * 2) = 169,7 un 0,55 / (4,30 * 0,0367 / 98,078 * 2) = 170,9 g/mol.
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Vara sāļus pilnībā atdalītu ar a/b ekstrakciju un destilāciju ar tvaiku, bet manu imūnsupresīvo toksīnu ne. Vai jūs domājat, ka organiskie bora savienojumi varētu izturēt tvaika destilāciju?
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Mani interesē, vai, žāvējot amfetamīna sulfātu no IPA cepeškrāsnī, amfetamīns varētu reaģēt ar IPA nukleofīlas aizvietošanas procesā, veidojot kaut ko līdzīgu N-izopropilamfetamīnam vai N,N-diizopropilamfetamīnam? Tos būtu grūti atdalīt no amfetamīna.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bet CaCl2 un jums ir jāizmanto destilēts amīns, vēl vairāk frakcionēti destilēts
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ok, attiecībā uz neorganiskām vielām, ja esat veicis skābes bāzes ekstrakciju un tvaika destilāciju, jautājums ir slēgts. Jā, organiskais bors, cik atceros, notiek pēc reducēšanas reakcijas uz borohidrīdu, tas parasti parādās NMR laikā. Bet attiecībā uz p2pn reducēšanu es neko nevaru droši pateikt.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
lasīju policijas veiktās ameftamīna kriminālistikas analīzes, bet neredzēju n-izopropila, maksimāli acetila vai formila atvasinājumus. varat meklēt internetā, vēlreiz pārbaudīt manu informāciju.
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Nu, tā bija tikai hipotēze.

Kāda ir problēma ar CaCl2 un amfetamīnu? Kāda tieši reakcija notiek? Es nevaru atrast jūsu minēto rokasgrāmatu.

Frakcionētā destilācija vakuumā man nav īsti iespējama. Pat zibens hromatogrāfija ir vieglāk. Turklāt es nedomāju, ka daudzi cilvēki (iespējams, neviens) šajā tēmā frakcionāli destilēja savu produktu, tomēr neviens nesūdzas par saslimšanu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ceru, ka Google nav pilnībā aizliedzis jums meklētājā, mēģiniet meklēt kalcija un amonjaka vai amīna kompleksos sāļus.
Iespējams, ka citiem lietotājiem nav tādu problēmu ar šo vielu kā jums. Jums tiek piedāvāti veidi, kā atrisināt problēmu, tas ir jūsu ziņā - darīt vai nedarīt.
 

poe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai esat saņēmis atbildi? Mani arī interesē, kas gāja greizi.
 
Top