Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kādā temperatūrā tajā vārīt IPA
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Cik daudz jāievada IPA
PALDIES
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kad reakcijas maisījumu pārlej ar nātrija hidroksīdu, kāds ir vajadzīgais pH?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
tikai nepieciešams, lai to izšķīdinātu

neitrāls, PH 6
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Es to zinu, mans draugs, bet es domāju, cik liels pH ir nepieciešams pirms sērskābes lietošanas.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Es nesaprotu šo jautājumu. Jums ir jāpielieto sērskābe ar acetonu un ar šo maisījumu jāsamazina alkoholā izšķīdinātā amfetamīna pH, līdz tiek sasniegts pH 6.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ja mēs sasniedzam pH 6, vai tas nozīmē, ka sintēze ir pareiza un produkts ir amfetamīns? Kā es varu zināt, ka produkts ir amfetamīns?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Es lietoju krāna ūdeni, un tā sārmainība ir vāja.. Kāds ir piemērots veids, kā palielināt reakcijas maisījuma sārmainību?
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Vai sintēzes veikšanai izmantojat krāna ūdeni? Jums ir jāizmanto nātrija hidroksīds un destilēts/demineralizēts ūdens. Parasts vai krāna ūdens būs piesārņots, un es nezinu, vai tas būs piemērots sintēzes veikšanai.

Produkts izskatās kā amfetamīns ar neapbruņotu aci un ar smaržu. Ja jums ir cita krāsa, kas nav balta, tas arī būs amfetamīns, bet piesārņots. Bet tiešām ar smaržu, ja jūs kādreiz esat lietojuši amfetamīnu, tas jums būs ļoti pazīstams.

Man jau ir 4 sintētiskie amfetamīni, un patiesību sakot, man tas ir tāpēc, ka man nav pieredzes ar ķīmiju. Esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem un ražām. Man jau ir 4 sintētiskie amfetamīni, un patiesība ir tāda, ka man nekad nav bijusi pieredze ar ķīmiju. Es esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem un ieguvumiem.
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Man ir jautājums. Amfetamīna izšķīdināšanas spirta pēdējā solī un sajaukšanas ar acetonu/sērskābi pēdējā solī man ir neliela problēma.

Es mēra pH, līdz mēģinu iegūt pH 6. Bet beigās rodas pārāk blīva "pasta", kas neļauj man pareizi izmērīt pH. Vai jūs zināt, kāpēc tā varētu notikt vai kas man būtu jādara?

Sērskābi es ieguvu, iztvaicējot to ar bateriju elektrolīta ūdens vannā, un, iespējams, skābes tīrība ir aptuveni 90-95 %. Vai tas varētu būt iemesls?

Liels paldies. Šis forums ir brīnišķīgs.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ja titrēšanas laikā šķīdums kļūst pārāk biezs, tas ir tāpēc, ka nogulsnējas sāls daudzums, vienkārši pievienojiet vairāk šķīdinātāja, lai to atšķaidītu, tas īsti neietekmē pH vērtību.

Ja sērskābe ir piesārņota, visticamāk, ar ūdeni. Amfetamīna sulfāts ūdenī izšķīst, un tas nozīmē, ka iznākums samazināsies, bet tam vajadzētu būt minimālam.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
>pH13 labākajā gadījumā, bet izlasiet instrukcijas.
Ja esat sekojis šai sintēzei un beigās šķīdumā iepilināsiet sērskābi, tad amfetamīna sulfāts nogulsnēsies tur, līdz sasniegsiet pH6, jebkas zemāks nozīmē iznākuma zudumu un papildu piemaisījumus.
Kopumā produkts pēc sintēzes vēl ir jāattīra.
Jā, ūdens no krāna ir arī dzeramais ūdens, kāpēc arī tam vajadzētu būt sārmainam? Varbūt aiziet uz aptiekas veikalu, nopirkt destilētu ūdeni un nātrija hidroksīdu, lai pagatavotu sārmu un iegūtu sārmainu šķīdumu? Bet arī tas ir norādīts instrukcijā.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Mani interesēja par alumīnija loksnēm folijas vietā, BHBlueberry tās izmantoja savā šīs sintēzes versijā, ierosinot, ka (manuprāt, 5 mm bieza) loksne būs labāka, vai jūs ko zināt par šo variantu?

Saite uz viņa sintēzi, kurā viņš izmanto loksnes:
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Es vēlos pagatavot sērskābes šķīdumu MDMA sulfātam. Kā es varu pagatavot šķīdumu, ko varu izmantot bāzes sālīšanai? Vai var pagatavot sērskābes šķīdumu ar IPA un pēc tam izžāvēt IPA ar mgs04? vai tas būs ok.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Pateicamies par jūsu sadarbību un palīdzību. Tagad svarīgs jautājums ir, kā es varu uzzināt atdeves metodi un kad notiek atdeve.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Sveiki, puiši. Ko jūs domājat par šo vakuumsūkni amfetamīna filtrēšanai?

Vai tas varētu darboties?


 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ja vēlaties veikt lielākas reakcijas, idk, vai varat izmantot foliju, jums būs nepieciešams biezāks alumīnijs, piemēram, alumīnija loksne. Iemesls ir tāds, ka folija ir tik plāna, ka tā reaģē ātri, un, lai gan tā ir laba mazāka mēroga reakcijām, tā nav laba liela mēroga reakcijām, jo ir nepieciešams, lai viss reaģētu ilgākā laika periodā.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Laboratorijā vienmēr palīdz vakuumsūknis, īpaši, ja ir jāveic daudz filtrēšanas un žāvēšanas darbu.
Lētākais pirkums, iespējams, būs ūdens strūklas sūknis, taču tas patērē daudz ūdens.

Izmantojot vakuumsūkni, jāpievērš uzmanība pretestībai un jāpadomā par aukstuma uztvērēja iegādi, kas papildus pasargā sūkni no ķīmisko vielu gāzēm.
Ko nozīmē metodes atvilkšana?
Vienmēr ir labāk izmantot pēc iespējas bezūdens šķīdinātāju, ja iegūtā sāls labi šķīst ūdenī, tas palielina iznākumu.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kad maisījums reaģē, refluksa process nenotiek, kāpēc?
 
Top