Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, tas vienmēr darbosies pareizi, bet jūs nekad regulāri nesaņemsiet tādu pašu iznākumu, jo tas ir azartspēle, ja vien jums nav pienācīga amalgama. Galu galā man ir tāda pati problēma. Optimāla reakcija būtu alumīniju pilnībā pārvērst amalgamā, t. i., pievienot tieši vajadzīgo dzīvsudraba sāls daudzumu, un pēc reducēšanas kolbā nebūtu palicis neviens ciets alumīnijs/amalgama, jo tādējādi viss ir pārvērsts ar P2NP.
Vienkārši ir lietderīgāk pirmo reizi pēc dzīvsudraba sāls pievienošanas nogaidīt, līdz tā ir pilnībā reaģējusi, t. i., vairs neveidojas burbuļi, un tad sākt P2NP reducēšanu ar jaunu dzīvsudraba sāli un atlikušo alumīniju, kas noteikti vēl atrodas kolbā. Ja reducēšana apstājas un kolbā joprojām ir alumīnijs, tad, lai šos atlikumus pārvērstu P2NP, būtu nepieciešams pievienot vēl vienu dzīvsudraba sāli.
Es domāju, ka pēc visa, ko esmu šeit uzzinājis, mums vajadzētu rīkoties tieši šādā veidā.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Labojiet mani, ja es kļūdos, bet mēs nevaram gaidīt, kamēr reakcija būs pabeigta, jo tad viss alumīnijs tiks izlietots un pārvērsts Al:

{\displaystyle {\ce {2Al + 3Hg^2+ + 6H2O -> 2Al(OH)3 + 6H+ +3Hg}}}

{\displaystyle {\ce {Hg + Al -> Hg*Al}}}

{\displaystyle {\ce {2 Hg*Al + 6 H2O -> 2 Al(OH)3 + 2 Hg + 3 H2}}}

Jābūt `ideālajam brīdim`, kad lielākā daļa Al ir HgAl formā, kas ir forma, kas spēj reducēt P2NP līdz amfetamīna bāzei. Burbuļus rada H2, un tas būs klāt, līdz viss Al pārvērtīsies 2Al(OH)3 , padarot Al nereaktīvu.

Iespējams, sākotnējais HgNO3 (vai HgCl2) daudzums ir rūpīgi jāizvēlas tā, lai Hg būtu pietiekami daudz, lai vienā brīdī būtu maksimālais HgAl daudzums. Ja P2NP reducēšanas beigās folija vispār nepaliek, tad pastāv risks, ka P2NP var palikt nereaģējis.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Domāju, ka burbuļi vairs neveidosies, tiklīdz būs reaģējusi tā alumīnija daļa, kas bija pieejama, ūdenī nav peldošas molekulas, alumīnijs ir metāls, kas jānoņem slāņos, tēlaini izsakoties. Tas nozīmē, ka zem slāņa joprojām ir pietiekami daudz pārveidojamā alumīnija, lai reaģētu uz HgAl un pēc tam samazinātu P2NP, t. i., ķēdes reakcija beidzas, tiklīdz folijas virsma ir saskrāpēta. Pēc tam ūdens tiek novadīts, un amalgama kopā ar atmosfēras skābekli veido oksīda slāni, kas amalgamu atkal padara nereaktīvu. Tiek pievienots mūsu P2NP šķīdums, un mūsu rīcībā nav reaktīvās amalgamas, tāpēc mēs atkal pievienojam daudz dzīvsudraba sāls, kas uzsāk reakciju un reducēšanu, kas redzama pēc daudzajiem mazajiem burbulīšiem, kuri parādās, līdz P2NP ir reaģējis.
Parasti mums tur ir folijas pārpalikums, lai pārvērstu visu P2NP, bet, ja beigās paliek daudz vairāk alumīnija, tad reducēšana nav pabeigta un ne viss P2NP ir pārvērsts, kas nozīmē mazāku iznākumu, un tas nozīmē, ka mēs neesam izveidojuši pietiekami daudz amalgamas, lai to visu pārvērstu. Ko mēs darām, ja amalgamēšanas laikā negaidām, kamēr vairs neveidojas burbuļi.
Mans viedoklis, es to nezinu.
Neviens alumīnijs un nekāds iespējamais P2NP būtu teorētiskais optimums, kas nekad netiks sasniegts.
 

BlueSolomon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, draugs paldies ļoti paldies par šo vid, tiešām pārsteidzošs, Es neesmu ķīmiķis, tāpēc man ir ton šaubas vissvarīgākais ir: Es nevēlos galaproduktā jokot ar alumīniju un vēl mazāk ar dzīvsudraba sāļiem, tāpēc mans jautājums: ja mērķis ir veikt reducēšanu, izmantojot brīvo ūdeņradi, kāpēc neizmantot ūdeņraža balonu un neizopropanola + p2np šķīdumu uzpildīt ar ūdeņradi. Es zinu, ka šis jautājums ir super muļķīgs, bet, kā jau teicu, es neesmu ķīmiķis, un es gribētu izvairīties no amalgamas lietas darīšanas, bezgalīgs paldies visiem jums šajā forumā un īpaši puisim, kurš augšupielādēja vide + instrukcijas.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ūdeņraža gāze ir BAAD, mmkey? Ļoti viegli izplūst. Un būtība nav ūdeņraža gāze, būtība ir reducēšana. Ūdeņraža gāze rodas kā šīs reakcijas blakusprodukts.
Ir vēl viens veids, kā izmantot nātrija borohidrīdu un vara hlorīdu. Piemērots mazākām partijām.
LŪK, TAS IR
Nav dzīvsudraba, nav alumīnija.

Bet tas ir vienkāršākais veids. Kāda ir jūsu problēma ar alumīniju? Tas nav toksisks.
Dzīvsudraba nitrāts, protams, ir nepatīkams, bet, ja jūs labi izskalojat un pārkristalizējat galaproduktu, jums nevajadzētu būt atlikumiem, kas būtu pietiekami, lai kādu saindētu pat i.v. lietošanas rezultātā.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dzīvsudraba nitrāts šķīst acetonā, tāpēc acetona skalošanai beigās vajadzētu likvidēt pārējo. Tas nešķīst arī spirtos, tāpēc galaproduktā tik un tā nevajadzētu būt daudz.
 

aladdin_2

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
es arī vēlos saņemt informāciju par to, kurš(-i) šīs procedūras posms(-i) novērš dzīvsudraba piesārņojumu galaproduktā, un kādus turpmākus pasākumus var veikt, lai novērstu iespējamo piesārņojumu? visos rakstos par līdzīgām al/hg reducēšanu vienmēr tiek uzsvērts, ka ir bīstami strādāt ar ūdenī šķīstošiem dzīvsudraba sāļiem, bet gandrīz NEKAD netiek apspriests iespējamais piesārņojums... kāpēc?

protams, bet vai es kļūdos un domāju, ka dzīvsudraba nitrāts reducēšanas beigās netiek reģenerēts? tas būtu dzīvsudraba metāls, kas paliek pēc tam, kad viss alumīnijs ir patērēts un pārvērsts par Al(OH)3. pieņemot, ka sākumā sagatavotā amalgama ir labi izmazgāta, lai atdalītu dzīvsudraba sāli, iespējamie dzīvsudraba piesārņojuma avoti būtu (1) reakcijas beigās esošais dzīvsudraba metāls un (2) nereaģējis amalgamētais dzīvsudrabs.

ņemot vērā šīs procedūras izplatību un to, ka ziņās nav sastopami saindēšanās gadījumi ar dzīvsudrabu, kas būtu saistīti ar šādā veidā sagatavotu vielu lietošanu, šķiet, ka procedūra ir diezgan droša attiecībā uz dzīvsudraba piesārņojumu galaproduktā, bet vai kāds var paskaidrot, kāpēc? es varu saprast, ka jebkuru elementāro dzīvsudrabu ir diezgan viegli noņemt, ņemot vērā tā kā šķidruma blīvumu, bet kā ir ar nereaģējuša amalgamēta dzīvsudraba iespēju?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Jo sintēzes laikā, strādājot ar toksiskajiem dzīvsudraba sāļiem, saindēšanās risks ir daudz lielāks nekā patērējot galaproduktu. Alumīnija amalgama ir ļoti reaktīva un sintēzes beigās jau pārvēršas par dzīvsudrabu. Elementārais dzīvsudrabs nav pārāk toksisks, ja to norij iekšķīgi, daudz sliktāk ir ieelpot tā dūmus.

Ikreiz, kad mēģināju amalgamu mazgāt (pat vienu reizi, nemaz nerunājot par X3), reakcija apstājās, iespējams, es vēl neesmu izvēlējies īsto brīdi un varētu būt brīdis, kad amalgama izdzīvotu pat pēc mazgāšanas (būtu ļoti noderīgi un ļoti pateicīgi, ja kāds pieredzējušāks cilvēks publicētu attēlus vai īsu video, kurā būtu redzams šis ideālais brīdis).

No otras puses, es redzu ļoti mazu iespēju, ka galaproduktā varētu nokļūt dzīvsudraba sāls. Tas nešķīst IPA, un vēl ir acetons. Filtrēšanas procesā es parasti mazgāju divas reizes. Piesārņojuma iespēja ir ļoti maza.

Divi saistīti jautājumi ekspertiem/vienam, kas zina atbildi:

1. Vai ir pieejama analītiska metode, lai kvantitatīvi noteiktu piesārņojumu vai nu no parauga, vai no plazmas?
2. Vai kāds zina veidu, kā "atbruņot" filtrēto šķidrumu? Man nav ērti sazināties ar kādu organizāciju, jo tādā veidā mēs nonāktu kādā sarakstā un tiktu uzraudzīti. Vai kāds veic kādu dzīvsudraba likvidēšanu mājās?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Pattona kungs, ja jūs to dzirdat, lūdzu, pastāstiet, vai ar Ramana metodi varētu identificēt dzīvsudraba nitrātu no gala produkta?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Man ir beidzies dzīvsudraba nitrāta derīguma termiņš, vai tas ietekmē sintēzes kvalitāti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, atkarīgs no lāzera jaudas. Manuprāt, labāk risiniet savu produktu ūdenī un samaksājiet par ūdens analīzi Hg metāla noteikšanai. Tas ir vienkāršākais un elegantākais veids. Neviens nepārbaudīs jūsu ūdeni uz organiskām vielām, ja jūs maksāsiet tikai par metālu.

P.S. Atbildiet man komentāros vai zvaniet man pa @, es to redzēšu ātrāk.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Amalgamas reakcija ar nitropropēnu darbojas pirmās 5 minūtes, bet pēc tam reakcija nenotiek, kāds ir iemesls?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Sveiki, es lietoju sērskābi 96% tīrībā
vai tas ir tas pats, ko izmanto šis puisis ?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Es nezinu, ko viņš izmanto, bet 96% ir labi, tikai esiet uzmanīgi, pievienojot to šķīdinātājam, tas pie saskares izšļakstās.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vai kādreiz esat dzirdējuši, ka sāls atrodas 7 miljonus gadu zemē, tad to iegūst un tās derīguma termiņš ir tikai 2 gadi?
Parasti tā ir ķēdes reakcija, kas apstājas tikai tad, kad kādas no vielām vairs nav, es teiktu, ka amalgama trūkst tāpēc, ka tā ir pārāk slikti sagatavota, vai arī tāpēc, ka amalgamu atkal pārklāj oksīda slānis, tā varētu būt, piemēram, tāda iespēja. Vai esat mēģinājis atkal sākt reducēšanu ar kādu dzīvsudraba sāli?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pievienojiet vairāk dzīvsudraba un laiku, līdz tiek pievienots propēns. Pārliecinieties, ka maisījumā ir pietiekami daudz ūdens vai skābes, lai radītu ūdeņradi.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Reakcija ir straujāka, izmantojot tikai ūdeni? Vai nav atšķirības?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Es to izmantoju arī ar A-eļļu, bet nekad tīru es darīju 100ml eļļas 10 gr 96% un 17gr ūdens tas joprojām ir daudz labāk nekā 37%, ko jūs atradīsiet everyware
reakcija ir daudz labāka, ja jūs to sajaucat tieši pirms lietošanas .
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Vai jūs nogulsnēšanos veicat ar ūdeni? Sulfāta forma šķīst ūdenī. cik saprotu, būtu jāizmanto bezūdens vai gandrīz bezūdens šķīdinātājs.
Kāds ir jūsu iznākums?
 
Top