Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Tā tika ievietota saldētavā, un tā kļuva tāda, vai tā ir derīga vai bojāta?
 

Attachments

  • eDdy36CqfB.jpeg
    eDdy36CqfB.jpeg
    413 KB · Views: 381
  • 3neaqLW1fI.jpeg
    3neaqLW1fI.jpeg
    2.6 MB · Views: 414

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Man ir šāds kondensators un kolba, vai tā ir piemērota šim sintēzes procesam?
 

Attachments

  • CfzsEmUTOi.jpeg
    CfzsEmUTOi.jpeg
    53.8 KB · Views: 363

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ar to īsti nevar atteikties. Man savulaik bija līdzīga kolba/kondensators, un tā arī bija diezgan maza, tāpēc, ja šis ir tāda paša izmēra, tad jums nāktos diezgan daudz samazināt. Vai jums ir kādas citas kolbas?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Vai esat mēģinājis pārkristalizēt? Izšķīdiniet to gandrīz verdošā IPA (lietojiet tikai tik karstu IPA, lai to izšķīdinātu - tas ir ļoti svarīgi), tad ļaujiet tam lēnām atdzist un, kad izkristalizējas kristāli, filtrējiet to. Pattonam ir tēma ar detalizētiem norādījumiem.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Mans viedoklis bija tāds, ka HgNO3 daudzums ir atšķirīgs videoklipā (kur tiek izmantota pulverveida forma) un HgNO3 videoklipā, kur tas ir svaigi pagatavots no Hg un slāpekļskābes. Pēdējā tiek izmantoti 5 ml, kas ir apmēram ceturtā daļa no termometra Hg, tātad daudz vairāk nekā 0,1 g tīra dzīvsudraba nitrāta (kas satur 0,062 g elementārā dzīvsudraba). Es nezinu, kāpēc šāda atšķirība.
 

Louis Pasteur

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Labdien.

Man ir problēma ar šo reakciju. Es mēģināju to veikt divas reizes. Es izmantoju laboratorijas līmeņa reaģentus un laboratorijas stikla traukus. Reaģentu daudzumu proporcionāli samazināju, jo izmantoju 1 l kolbu. Problēma rodas, kad mēģinu samazināt P2NP, izmantojot alumīnija amalgamu.

Es pagatavoju P2NP šķīdumu, karsējot to tikai tik daudz, lai izšķīdinātu kristālus.

Ar kafijas dzirnaviņas palīdzību sasmalu alumīniju mazās lodītēs - kā rakstīts kopsavilkumā par alumīnija amalgamu (Al/Hg).
Pēc HgCl2 pievienošanas ielej 0,5 l auksta destilēta ūdens. Pēc 10 minūtēm sākas reakcija.

Pirmajā reizē es gaidīju, kamēr vairs neveidojās mazi burbulīši un viss alumīnijs peldēja, ūdens - duļķaini pelēks. Divreiz izskaloja ar nelielu daudzumu auksta destilēta ūdens, rūpīgi nosusināja. Pievienoju P2NP šķīdumu, reakcija nenotika. Es pamanīju, ka P2NP daļēji kristalizējās. Mēģināju reakciju sākt ar karstumu, bet bez rezultāta.

Otrajā reizē ūdeni no amalgamas notecināju, kad parādījās daudz mazu burbulīšu un lielākā daļa alumīnija bija izkļuvusi virspusē, ūdens bija duļķaini pelēks. Vēlreiz - divas reizes izskaloja ar nelielu daudzumu auksta destilēta ūdens, kārtīgi nosusināju. Pēc P2NP pievienošanas rezultāts bija identisks kā pirmajā mēģinājumā. Maisījuma sildīšana nepalīdzēja.

Ko es daru nepareizi? Ko man vajadzētu mainīt? Vai jums ir kādi ieteikumi?
Jebkura palīdzība būs ļoti pateicīga :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Varbūt iemesls, kāpēc jūs to žāvājāt. Uzziniet šo metodi.
 

habacha

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jā, tā ir noderīga
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki,

Man ir tāda pati problēma, tikai esmu mēģinājis vismaz 6 reizes. Reakcijas nav. Ja ļauju tam darboties tik ilgi, kamēr ir kaut kāda aktivitāte, tad Al kļūst melnīgs un tā tilpums ievērojami samazinās, pēc P2NP/GAC/IPA pievienošanas tas `aizsalst` ar kādu dzeltenbaltu nogulsniņu. Sasilšana, pat tuvu vārīšanās temperatūrai, nepalīdz. Ja es palaižu Amalgamu, līdz viss peld un lielākā daļa burbuļošanas norimst, reakcija vispār nenotiek. Tagad man ir daudz P2NP, kas jāpārkristalizē. Varbūt mēs izmantojam nepareizu foliju?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
5gm P2nP var režīmā
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ja amalgamas skalošanai veltāt pārāk daudz laika un tā ir pilnībā izreaģējusi, reakcijas impulsa var vienkārši nebūt. Izmaiņas jāveic salīdzinoši ātri. Sākumā es izlaidu skalošanu ar ūdeni, un man katru reizi izdevās panākt reakciju. Teorētiski jūs varat pievienot P2NP šķīdumu alumīnija folijai un pēc tam dzīvsudraba sāli, iepriekš pilnīgi neizmantojot ūdeni. Šāda reakcija vienmēr izdodas, bet ar lielākiem daudzumiem tā jāizmanto ļoti uzmanīgi, jo reakciju vairs nevar atdzesēt, lai to kontrolētu. Arī iznākumi ir tikai veiksmes jautājums. Šeit neveidojas reducēšanai piemērota amalgama, faktiski veidojas toksisks, kodīgs un karsts vulkāns. Bet drīzāk jābrīdina cilvēki, pirms viņi paši kļūst pilnīgi neziņā par šo jautājumu.
 

Louis Pasteur

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Labdien.

Es veicu reakciju mazākā mērogā - 1 g P2NP.

Kad alumīnijs sāka sadalīties mazākos gabaliņos(maisīšanas dēļ), es to iztukšoju, tad turpināju pievienot 2 ml auksta destilēta ūdens. Tika pievienots P2NP šķīdums. Reakcija sākās uzreiz. Nekādas turpmākas problēmas neradās. Gala produkts izskatījās lieliski.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tas izklausās labi, tas ir tikai laika jautājums, jūs nekad nesaņemsiet perfektu amalgāmu vai nepanāksiet perfektu P2NP īstenošanu. P2NP šķīdumu var arī uzsildīt līdz 50 °C, lai kristāli tik ātri nenokristu (tas novērš reducēšanu ar amalgamu), arī neliels dzīvsudraba sāls daudzums varētu netieši atjaunot reakciju, ja šķīdumā vēl ir palicis alumīnijs.

Citādi praktizējiet un vēlreiz praktizējiet, kamēr jūs zināt, kā to izdarīt, tas nav īsti grūti.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
P2NP ir tendence sadalīties gaismas, siltuma un skābekļa ietekmē. Tas kļūst brūns/sarkanīgs. Vislabāk to uzglabāt aptuveni 5 °C temperatūrā tumšā un labi noslēgtā traukā. Šeit pastāv tikai pārkristalizēšanās iespēja ar ievērojamiem P2NP zudumiem.
Ļoti nelielā apjomā tas būtu iespējams, jā.
Manuprāt, 5 g P2NP un 6 g Alu folijas, 50 ml IPA un 25 ml ledus etiķskābes ir pārāk daudz 250 ml kolbai, mēģiniet 500-1000 ml vai ar mazāku 1 g P2NP.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
1) Pārliecinieties, ka izmantojat alumīnija foliju, kurā nav citu elementu.
2) Pārbaudiet, kā jūsu folija reaģē ar dzīvsudrabu, līdz tas pilnībā izzūd. Vizuāli novērtējiet amalgamēšanas reakcijas posmus un atcerieties, kurā brīdī jānomazgā ar ūdeni.
3) Veiciet vienu reducēšanas reakciju, nemazgājot foliju, un reģistrējiet rezultātus salīdzināšanai.
4) Pārāk mazi folijas gabaliņi veicina ļoti strauju Al+H2O reakciju, un jums var nebūt laika veikt P2PN reducēšanas reakciju. Tāpēc mēģiniet palielināt folijas gabaliņu izmēru.
5) Ja esat mazgājis foliju pārāk ilgi, alumīnijs var būt deaktivizējies un atkal pārklājies ar oksīda plēvi. Šādā gadījumā jāpievieno daļa dzīvsudraba nitrāta un atkal jāveic amalgamācija. Daži ķīmiķi, redzot, ka reducēšanas reakcija ir apstājusies un lielākā daļa folijas ir palikusi nereaģējusi, kolbā ar visiem ielādētajiem reaģentiem, ieskaitot P2NP šķīdumu, pievieno šķipsniņu dzīvsudraba nitrāta, un tādējādi amalgamēšanas reakcija norit tieši ar reducēšanas reakciju.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kāds ir pareizais veids, kā pārkristalizēt p2np ?
 
Top