Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ačiū už šį vaizdo įrašą
Noriu sužinoti, ar galima naudotis P2NP, o vaizdo įraše jis nepaminėjo jo naudojimo
Ačiū
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

P2NP pardavėjų sąrašas pateikiamas šio forumo sąrašo skiltyje

Išlikite saugūs :)
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Labai ačiū
Pls atsiųskite man nuorodą arba pasakykite, kaip ją rasti
ir ankstesniame vaizdo įraše jis nepaminėjo, kaip jį naudoja preparatui paruošti
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Taip, būtent to ir noriu
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Sukursite P2NP, izopropilo alkoholio ir acto rūgšties tirpalą (10 g 1-fenil-2-nitropropeno 100 ml izopropilo alkoholio ir 50 ml acto rūgšties).

Tai yra bazinis trijų pirmiau aprašytų pirmtakų mišinys, tiesiog sumaišykite juos!

Ar turite daugiau klausimų?

Jei klystu, pataisykite mane!

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ei, ar galite prisiminti, kiek amfetamino laisvosios bazės buvo gauta iš šios reakcijos?
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Tikrai ačiū ♥️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Maloniai kviečiame!

Išlikite saugūs :)
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Atlikęs tam tikrą tyrimą užsisakiau 100 gr gyvsidabrio chlorido. Kai jį gausiu, pasidalysiu įspūdžiais
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Man kilo keletas klausimų:

1. Kaip išvalyti bazės tirpalą nuo izopropilo ir kitų nevalgomų šalutinių produktų, kad gaučiau gryną amfetamino neturinčią bazę?
Nagrinėju šią sintezę, norėdamas gauti amfetamino laisvąją bazę, o ne sulfatą, ir noriu sužinoti, ar būtina išvalyti spereatinį viršutinį sluoksnį, kad jis būtų paruoštas kaip gryna amfetamino laisvoji bazė.

2. Kokio tipo išmetimo sistema rekomenduojama šiai reakcijai namų laboratorijoje?
Skaitau temą, kurioje aprašomos išmetimo sistemos, bet ieškau mažiau vietos užimančių variantų

3. Kokia yra apskaičiuota gryno amfetamino laisvosios bazės išeiga iš šios reakcijos (10 g P2NP)?
Skaičiuočiau, kad tai bus apie 50 ml, jei izopropilas bus visiškai pašalintas iš atskirtos bazės

@HIGGS BOSSON
@G.Patton
@William Dampier
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Išgarinkite tirpiklį ir galite atlikti distiliavimą vandens garais, kad išgrynintumėte laisvąją bazę.
Yra gražių vadovų.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/home-laboratory-diy-exhausting-fan-models-and-filters.471/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/
Priklauso nuo jūsų įgūdžių, 70-90 %. Nuo 6,19 iki 8 ml laisvosios bazės amfetamino. Nežinau, kaip apskaičiavote 50 mL :unsure:
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ačiū!


Ačiū!

Gerai, tai staigmena!
Pagal mano šaltinių sąnaudas 1 000 ml laisvosios bazės kaina tuomet turėtų būti nuo 379,36 € iki 546,64 €, remiantis mano tyrimais, tai atrodo šiek tiek per daug.
Ar yra metodas, kuriuo būtų galima sumažinti gamybos sąnaudas?

Man tai įdomu, nes nagrinėju laisvosios bazės gamybą komerciniam laisvosios bazės naudojimui, todėl man kyla problemų dėl šios reakcijos masto, pavyzdžiui, 2,5 kg P2NP ar net didesnio, nes kitaip tai neturėtų didelės prasmės.
Kokias kitas reakcijas galėtumėte rekomenduoti komerciniam naudojimui? Negaliu šios reakcijos atlikti 140 kartų, kad gautųsi 1 litras, haha.
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
kokia yra amfetamino aliejaus spalva prieš distiliavimą vandens garais (raudona / ruda)?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Tiesiog noriu rasti efektyviausią (laiko ir pinigų atžvilgiu) metodą, kad galėčiau žinoti, į ką sutelkti dėmesį.

20-30 EUR skamba kaip svajonė, haha, ten, iš kur aš esu, mes parduodame kilogramą greičio už 800-1000 EUR


Ačiū, jau skaičiau apie tai, bet atrodo, kad tai labai brangu, kiek supratau, šio metodo kaina yra maždaug 2,5 karto didesnė nei sintezės per Al/Hg ir P2NP
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ar šis greitis yra grynas? O gal tai yra supjaustytos šiukšlės?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Iš esmės tiek vieniems, tiek kitiems... žmonėms nelabai rūpi, ar į jį įpjaustyta kofeino, ar ne... o tai liūdina
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Deff. ne raudona / ruda. raudonai rudas organinis sluoksnis reiškia perkaitinimą, jei nuspalvinimas atsirado prieš bazavimą, jei po, tai jūsų p2np ir kiti šalutiniai produktai pereina su ipa į organinį sluoksnį dėl nebaigtos reakcijos (šiuo atveju jis turėtų būti gelsvai rudas, o ne toks intensyvus raudonai rudas)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ar yra kas nors, kas turi patirties, susijusios su šios reakcijos mastelio didinimu iki 2,5 kg+ P2NP, ir norėtų atsakyti į keletą klausimų?
 
Top