Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Ar pridedant rūgšties prie ir, IT taip pat būtų galima praskiesti rūgštį didesniu kiekiu ipa? Ir kokio pH turėčiau siekti, kai naudoju fosforo rūgštį ir noriu vienbazės druskos? Labai ačiū
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Norėdami gauti monoamfetamino fosfatą, prie gautos laisvosios amfetamino bazės turite pridėti lygiavertį kiekį ortofosforo rūgšties.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
taip, aš tai suprantu, bet kaip man žinoti, kiek turiu laisvosios bazės, išeiga gali būti gana skirtinga
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ar žinote, kad galima matuoti cilindru arba svarstyklėmis?
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Šį mėnesį ketinu pabandyti atlikti savo pirmąją sintezę. Esu magistrantas ir turiu prieigą prie tam tikros laboratorinės įrangos, kurioje iš esmės galiu daryti bet ką, nereikalaudamas, kad kas nors tai patvirtintų parašu. Tik turėsiu pasirūpinti, kad po to viską tinkamai dezinfekuočiau, bet tai ne problema. Džiaugiuosi, kad galėsiu pasidalyti savo pažanga čia su jumis visais.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Norėtume pamatyti jūsų sintezės ataskaitą, sėkmės.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Dėkojame
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tai priklauso tik nuo jūsų NaBH4 šaltinio, netrukus išbandysiu naują jo tiekėją, kuris siūlys jį už 128 €/Kg, todėl jis bus konkurencingas Al/Hg būdui.

Pramoniniu mastu pirmtakus ir chemines medžiagas būtų galima užsakyti iš užsienio (Indijos, Kinijos, Pakistano), kur Al/Hg ir CuCL2/NaBH4 maršrutas taptų tokie pigūs, kad abu maršrutus būtų galima sumažinti iki mažiau nei 300 € už litrą laisvosios bazės (mano skaičiavimais).
 

GhostOfHiroshima

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, esu naujokas ir kažkas paminėjo, kad sieros rūgštį galima pakeisti fosforo rūgštimi. dabar turiu keletą klausimų: kokios koncentracijos reikia? tai, ką radau, yra 37 % rūgštis (bet manau, kad tai tinka tik odontologams) ir koncentracijos nuo 75 iki 85 %. ar tai galima naudoti ir ar procedūra yra lygiai tokia pati, kaip parodyta vaizdo įraše? be to, man kilo tų pačių problemų dėl kitų ingredientų: ledinės acto rūgšties, IPA ir acetono, kokios koncentracijos reikia? mano spėjimas būtų buvęs, kad kuo grynesnė, tuo geresnė, bet kadangi esu visiška naujokė, pamaniau, kad klausti nėra klaida. ir galiausiai, gyvsidabrio nitratas, jo tikrai sunku gauti. negalėjau rasti net senovinių termometrų, bent jau ten, iš kur esu kilusi. gal kas nors žino tiekėjų europoje?


ačiū iš anksto
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Fosforo rūgšties procedūra panaši, tačiau tam negalite naudoti pH, turite nustatyti turimos laisvosios bazės molus ir įdėti tą patį fosforo rūgšties molių kiekį. Didesnė koncentracija yra gerai, nes amfetamino fosfatas tirpsta vandenyje ir jei išleisite tirpiklius, dalis jūsų produkto bus prarasta, bet tai tikrai nėra daug, jei turite 85 % fosforo rūgšties ir galite išgarinti tirpiklį, kad gautumėte didesnę išeigą.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Sveiki, sakyčiau, kad nieko blogo nedarote pasirinkdami didesnės koncentracijos sudedamąsias dalis, ypač sieros rūgštį.
Manyčiau, kad nešvarios sudedamosios dalys daro neigiamą įtaką išeigai ir galutinio produkto kokybei.

Kalbant apie IPA, ledinę acto rūgštį ir acetoną, geriausia rinktis didžiausios koncentracijos, kokią tik galite rasti.

Kalbant apie gyvsidabrio (II) nitratą - šiuo metu jo tikrai nelengva rasti, tačiau galėčiau jums rekomenduoti pardavėją iš Rusijos, kuris juo prekiauja.
Tačiau pastebėjau, kad gyvsidabrio (II) chloridą gauti daug lengviau, jo galite įsigyti iš šių parduotuvių ir (arba) pardavėjų

@Constantylious777 gana brangu, 2 350 EUR už kg
Interneto svetainė: Organinė chemija Lenkija 168EUR/Kg

Tikiuosi, kad galėčiau padėti
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Sveiki atvykę į :)
 

contol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Neturėdami grįžtamojo kondensatoriaus, nagrinėsime alkoholio garinimą. Jei nuosėdos virsta akmeniu, į reakciją vėl įpilkite gryno alkoholio. Visiškai sandari statinė netinka, nes turėsime reikalų su stipriai didėjančiu slėgiu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Turite naudoti grįžtamąjį kondensatorių, kaip aprašyta HIGGS BOSSON paaiškinime pagal šį vaizdo įrašą
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Sveiki, vaikinai,

Kaip atlikti rūgščių ir šarmų ekstrakciją laisvosios bazės atžvilgiu ? Ar galiu naudoti tolueną ir skiriamąjį piltuvą ?

Deja, man nepavyko gauti sieros rūgšties, todėl naudosiu fosforo rūgštį.
Ar turėčiau tiesiog pridėti fosforo rūgšties, ar sumaišyti ją su acetonu kaip su sieros rūgštimi?
Kiek rūgšties turėčiau įpilti, pavyzdžiui, 10 ml laisvosios bazės amfetamino? Bandžiau suprasti g/mol, bet negaliu..

Ačiū už atsakymus!!

Meribel.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
81 puslapis, nėra praskiedimo, 85 % pridėta kaip lygiavertis kiekis į laisvąją bazę. idk apie tolueną.

https://ia600202.us.archive.org/34/items/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed.pdf
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki. A/B ekstrakcijos negalite atlikti nemokamoje bazėje. Tai galima daryti tik su amfetamino druskomis. Vadovą galite perskaityti pagrindiniame amfetaminų puslapyje, skyriuje Amfetaminų gryninimas rūgštine-bazine ekstrakcija

Taip, turite pasigaminti tokį tirpalą kaip sieros rūgštis su acetonu.

Norėdami sužinoti, kiek rūgšties jums reikia, paimsime 10 ml amfo laisvosios bazės, kaip pavyzdyje. 10 ml amfetamino bazės / 0,936 g/ml = 10,6838 g. Turite suskaičiuoti molių kiekį: 10,6838 g /135,21 g/moliui = 0,079 molo amfetamino. Norint pagaminti monoamfetamino fosfatą, reikia paimti tokį pat kiekį rūgšties kaip ir amfetamino.
Taigi: 0,079 molio * 97,994 g/moliui = 7,743 g gryno H3PO4. Jei turite 70 % rūgšties tirpalą, turite paimti (7,743 g * 100) / 70 = 11,06 ml 70 % H3PO4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ten (p. 82) aiškiai parašyta, kad amfetamino tirpalas buvo pagamintas su acetonu:
 
Top